[A6 C4] A6 C4 2.5TDI AEL Webasto zakładanie

Wszystkie elementy elektryki znajdujące się w komorze silnika.
Awatar użytkownika
t.kidaa
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2014-11-21, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowogrodziec

[A6 C4] A6 C4 2.5TDI AEL Webasto zakładanie

Post autor: t.kidaa »

Witam chcę u siebie w a6 C4 załozyć webasto oryginalne znalazłem z panelem w drzwiach. I tu moje pytanie co wchodzi w skład kompletnego webasta z zasilaniem z bagażnika. Jakie przekaźniki moduły pomki itd itp. No i potrzebowałbym też jakiś schemat bo niby zdjęcia będe miał jak było wyciągane co gdzie było no ale wiadomo inaczej jak się samemu wyciąga. Z góry dzięki
Obrazek
STANLEY
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 95
Rejestracja: 2014-06-20, 23:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bolesławiec
Podziękował: 1 raz

Post autor: STANLEY »

A ja u siebie mam takie z tym że nie działające,blisko masz do mnie więc zawsze możesz zobaczyć jak to jest u mnie a przy okazji może ja swoje urochomie,do tego co pisałeś to napewno jeszcze cały piec znajduje się w lewym nadkolu,przewód ze zbiornika po drodze jest pompka przy prawym wachaczu z tyłu,przewody wodne z pieca do nagrzewnicy po drodze jest też zawór zwrotny,u mnie przynajmniej tak jest jak mi przyjdzie jeszcze coś do głowy to napiszę.
Głową muru nie rozwalisz
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

Odgrzeje trochę kotleta żeby nie dublowac . Mam juz kapletne webasto do c4 diesla tzn. Wiazke węże panel i nowy nie używany piec dbw46 chce to wszystko wstawić do auta tak jak to było w oryginale. Dość dużo juz wiem w tym temacie , w tym miejscu wielkie dzięki dla STANLEYA którego pomoc jest nie oceniona -wiele zdjęć i info na temat .Problem polega na tym ze nie wiem gdzie dokladnie (napewno w okolicach tylnego prawego koła) znajduje się pompka paliwa czy ktoś byl by dobry i mógł cyknac fotke jak i do czego jest ona zamocowana ? Napewno musze dokupić na audi tradition uchwyt na szczęście jest dostępny tylko nie wiem do czego go przykrecic chodzi mi tu o kogos kto ma webasto ale nie ma quattro.
Ostatnio zmieniony 2018-10-01, 18:51 przez jarek_audi, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komora silnika”