[100-2.3 AAR] Stukanie przy 3 tys obr. ciag dalszy.

Wszystko co tyczy się silników rzędowych pięciocylindrowych.
Piotr4888
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-01-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

[100-2.3 AAR] Stukanie przy 3 tys obr. ciag dalszy.

Post autor: Piotr4888 »

Witajcie, jak wiecie, wzialem sie w Swoim AAR za gore, operacja przebiegla pomyslnie, niestety meczy Mnie dalej stukanie mniejsze (lecz męczace) od 3 tys obr. Metaliczne, jakby hydropopyhacze, ale one zostaly wymienione,(fakt byl 1 pekniety ale on nie zalatwil sprawy) Vacym pompe tez przerabialem aby sprezyna dalej odstawala, czy to jest jej koniec? Padla rowniez diagnoza ze moga to byc panewki na dole? Stuk dochodzi ewidentnie z gory ale tam nic wiecej nie ma !
Hmmm, kiedys wyczytalem na forum ze mozna na chwile wyjac ten (bolec-popyhacz) pompe zalozyc i odpalic silnik na chwil pare. Kto potwierdzi?
Wesolych Swiat.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

wyeliminuj pompę vacuum i wtedy diagnoza dołu :-? Zdjęcie miski da Ci minimalny obraz tego co dzieje się na dole :ok:
Piotr4888
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-01-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: Piotr4888 »

Ja to rozumiem, ale czy mogę wyjac popychacz i bez niego odpalić silnik, albo inaczej, czy mogę na chwil pare odpalić auto bez pompy vacum?
Pozdrawiam
picek
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2012-12-05, 20:28
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gogolin

Post autor: picek »

nic się nie stanie jeśli tak zrobisz.swoją droga ja po złożeniu góry musiałem poczekać może z piętnaście minut bo też mi tłukły jakby szklanki.ale samo się uspokoiło jak już wypełniły się olejem.
Piotr4888
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-01-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: Piotr4888 »

Dokladnie, to samo przechodziłem, i o maly włos nie wpadłem w depreche, tyle kasy w bloto, az tu nagle po paru minutach cisza, fakt jest lepiej dużo lepiej, ale musze jeszcze wybadać te stuki dziwne...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki pięciocylindrowe”