[100-2.0 AAE] Problem z cisnieniem ...

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
Awatar użytkownika
syluska6
Adept
Adept
Posty: 27
Rejestracja: 2013-09-17, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Augustów

[100-2.0 AAE] Problem z cisnieniem ...

Post autor: syluska6 »

Witam kolejny problem z audi i prosba o porade . A wiec:
Problem wyglada tak zrobilo sie chlodniej wiec postanowilam wkoncu zalac plyn chlodniczy , , przy okazji zmienilam przewod glowny ktory idzie od chlodnicy do bloku , przewod od serwa i odmy . Przez jakies 2 dni bylo wszystko ok ucieszylam sie ze moje problemy wkoncu sie skonczyly i teraz juz pojezdze ale niestety moja radosc nie trwala zbyt dlugo :cry: Otwieram maske patrze a tam z plastikowego trójnika znow zaczeło kapac ( wczesniej byl ten sam problem i zostal wymieniony na inny uzywany z dawcy ) Ok kupilam nowy ale zauwazylam cieknacy plyn na dole chlodnicy , przewody sa dosc twarde ale da sie je ucisnac reka , mianowicie jest taki problem ze jak dla mnie ma ona za duze cisnienie bo weze ktore sa zacisniete na chlodnicy poluzowaly sie a byly zacisniete dobrze . Moje pytanie brzmi czy wymieniac ta cala uszczelke pod glowica ? Czy moze szukac jakies innej przyczyny ? Prosze o porade .
Ostatnio zmieniony 2013-10-27, 12:18 przez syluska6, łącznie zmieniany 1 raz.
Sylwia
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Przegrzewa się? Przy tych opaskach przy chłodnicy to ktoś grzebał wcześniej? Idą chłodne dni i jak są opaski skręcane to jednak lubią popuścić. U mnie wiosna - lato spokój, a teraz znowu opaski na węzach wodnych puszczają kapkę.

Auto mułowate czy normalne? Zmierz kompresję, albo adapter ze świecy, podpiąć po kompresor i ładujesz powietrze do cylindra i patrzysz czy w zbiorniku bąbelki lecą.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
Awatar użytkownika
kari555
Adept
Adept
Posty: 9
Rejestracja: 2013-01-26, 21:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubin k. legnicy

Post autor: kari555 »

kup nowy korek od zbiorniczka wyrównawczego mi pomogło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”