[AUTO] Uwaga na te AUTA !!! - allegro, otomoto etc

Czy warto kupić tą 100tkę/A6tkę? Co w nich się psuje ? Znalazłem ciekawą ofertę! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Audi generacji C4.
Awatar użytkownika
brydzio1
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-05, 12:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: brydzio1 »

chciałem wrzucić do tematu http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=80 ale niestety nie mogę.. Chodzi o tą eskę, znajomy chciał silnik z tego auta, ale ogólnie nic się z niego nie nadaje, tona szpachli ... mówie o tej widocznej pękniętej ( oglądane o 22 na stacji, brudne) więc tak maska, błotnik jeden lub dwa przednie, drzwi/listwy z a6 zderzak z przodu pęknięty z tyłu na obu błotnikach mega pęknięcia szpachli, środek powycierany, z dziurami itd. Silnik przerywa, prawdopodobnie cewki, ogólnie jeździ raczej w trybie awaryjnym bo na bc doładowanie 1.5 raz pokazało mi się 1,7.

Podsumowując tragedia, i gość chce za to 6800, za 6 sprzeda, opon nie ma wcale :D, jeszcze nie widziałem tak poszpachlowanego auta :mrgreen:

Tu link: http://allegro.pl/audi-100-c4-2-2t-s4-i2672986685.html
Awatar użytkownika
Grzesiek
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 271
Rejestracja: 2011-06-15, 22:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piski

Post autor: Grzesiek »

brydzio1 pisze:chciałem wrzucić do tematu http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=80 ale niestety nie mogę.. Chodzi o tą eskę, znajomy chciał silnik z tego auta, ale ogólnie nic się z niego nie nadaje, tona szpachli ... mówie o tej widocznej pękniętej ( oglądane o 22 na stacji, brudne) więc tak maska, błotnik jeden lub dwa przednie, drzwi/listwy z a6 zderzak z przodu pęknięty z tyłu na obu błotnikach mega pęknięcia szpachli, środek powycierany, z dziurami itd. Silnik przerywa, prawdopodobnie cewki, ogólnie jeździ raczej w trybie awaryjnym bo na bc doładowanie 1.5 raz pokazało mi się 1,7.

Podsumowując tragedia, i gość chce za to 6800, za 6 sprzeda, opon nie ma wcale :D, jeszcze nie widziałem tak poszpachlowanego auta :mrgreen:

Tu link: http://allegro.pl/audi-100-c4-2-2t-s4-i2672986685.html
A co bys chcial za 6 tysiecy? Za zadbane S4 trzeba wylozyc 16 a nie 6, jaka cena taki samochod.
Awatar użytkownika
brydzio1
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-05, 12:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wrocław

Post autor: brydzio1 »

Grzesiek, nie chodzi za ile, tylko ogólnie o samochód w jakim stanie jest, bo cena nie jest wyznacznikiem stanu...

Ogólnie to kolega chciał wziąć, na swapa do 80 coupe, ale odpuscił :mrgreen:
Awatar użytkownika
Grzesiek
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 271
Rejestracja: 2011-06-15, 22:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piski

Post autor: Grzesiek »

Jesli technicznie bylaby zdrowa to po dolozeniu do niej 10k mielibysmy za 16 cud Skę. Ale nie wyglada na technicznie zdrową :mrgreen:
Ten dual to rzeźba?
Ostatnio zmieniony 2012-10-10, 21:27 przez Grzesiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

brydzio1 pisze:cena nie jest wyznacznikiem stanu...
grubo się mylisz, bo jest.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

brydzio milem sie nie odzywac...ale nie moge sie pwostrzymac..
a ty co kupiles i za ile?jak msi sprzedal to wszyscy spedzilismy wieczor w kosciele zebys dojechal calo do domu.twoja maska nie poszpachlowana?twoj zderzak z przodu caly???
tak byles najarany an zakup ze nawet nei zwrociles uwagi jakie graty sa w aucie-oparcie kanapy tylenj od avanta w sedanie itp...bez jaj.
w zasadzie moze poza motorem to auto powinno znalezc sie juz u mnei jako dawca..
rozbieram auta do ktorych stan w porownaniu do twojej jest idealny...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4, Audi A6 C4”