Podsumowanie 8 ZLOTU OGÓLNOPOLSKIEGO

Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Podsumowanie 8 ZLOTU OGÓLNOPOLSKIEGO

Post autor: trooky »

Obrazek
Przyszedł czas na małe podsumowania.

W tym roku zrobiliśmy napad na Toruń. Był to nasz 8. Ogólnopolski Zlot Miłośników modelu AUDI C4. Uczestnicy z całej Polski przejechali tysiące kilometrów, aby spotkać się w jednym miejscu i podzielić tym co na sercu leży. Atmosfera i ludzie dopisali jak zwykle wzorowo. Największym tegorocznym wrogiem okazały się komary, lecz i to nie zniechęciło do wspólnych zabaw i spotkań.

Obrazek
Obrazek
Odwiedziło nas 88 osób oraz 32 samochody. Mieliśmy w szeregach pełen przekrój kart katalogowych. Silniki, nadwozia, wyposażenie oraz modyfikacje powodowały, że mimo tylu pojazdów nie było oczywistej powtórki. Mieliśmy przyjemność zobaczyć również takiego rodzynka jakim jest S6 Plus. Pokazuje to tylko, że z roku na rok powiększa nam się grono pasjonatów i osób, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Oczywiście wszyscy jesteśmy ważni, ale nie byłoby nas w tym miejscu bez naszych samochodów. Trzeba zatem ponownie wyróżnić tych, którzy wkładają w swoje samochody serce, pot i łzy.
Uczestnicy podczas piątkowego balu dostali karteczki do głosowania, dzięki którym mogli oddać głos na pojazd według nich robiący największe wrażenie. Zatem tytułu i nagrody trafiły odpowiednio do:
1 miejsce - Burdzio89 - ilością 10 głosów
2 miejsce – Charry – ilością 8 głosów
3 miejsce – Maszto - Ilośćią 6 głosów

Dodatkowo, nasze Ż'ule zdecydowały przyznać nagrodę na najlepsze koło, ponieważ nikt dawno nie zrobił na nas takiego wrażenia. Ta nagroda trafiła do Młodego.
Nie mniej zasłużenie należało wyróżnić osoby, które dały nam nieco radości na torze. Mowa tutaj oczywiście o Golono i KeyStolec’u. Chłopaki dawali co się dało z siebie i z maszyn, by wszystkie głowy były skierowane w ich kierunku. Duże brawa należą się również dla KeyStolec’a za pomoc w zorganizowaniu toru. Jego pomoc i kontakty były nieocenione. GOOD JOB

Mieliśmy jeszcze dwie nagrody, które dla nas były bardzo ważne. Mowa o osobach które z jednej strony otwierały zlot, a z drugiej nie pozwoliły zamknąć za wcześnie dnia. Tutaj wyróżnienie i porcja upominków trafiła do kolegi Karpia i Głuca. Dziękujemy i liczymy, że następnym zlocie się zamienicie rolami.

W tym momencie warto również wspomnieć o naszym partnerze MOTOLEDY . PL . Dzięki uprzejmości dostaliśmy możliwość obdarowania uczestników nagrodami wciągu całego trwania zlotu. Dodatkowo na placu zlotowym szczególnie nocą można było zobaczyć uczestników zebranych przy samochodzie, który jak się później okazało został wybrany drugim autem zlotu. Samochód ten stał się istnym demo-carem. Oświetlenie wnętrza jak i te na zewnątrz bardzo ciekawie się prezentowały i na pewno przypadły wielu osobom do gustu. Dziękujemy.

Pomocne również okazało się wsparcie osób, które są z nami niemal od początku. Tutaj należy podziękować koledze Afro za zorganizowanie upominków od firmy INTERCARS . Posłużyły one jako nagrody dla naszych zwycięzców. Nie należy również pominąć osób, które wprowadziły nieco smaku do naszego życia. O bigosie Casiana&Agi mówi się przez cały rok i tak samo długo się na niego czeka. Do kompletu dochodzi jeszcze kaszanka od Golono. Nie chciałbym wywierać presji, ale chciałbym aby tych dań nigdy nie zabrakło.

W tym roku główną atrakcją wyróżniającą nas miał być dzień torowy. Plan ambitny, ciekawy. Niestety pogoda nieco popsuła nasze plany i oczekiwania. Początkowo, gdy pogoda jeszcze, dopisywała odbywały się zapoznania toru i wstępne treningi, tak by po godzinie 17:00 rozpocząć objazdy pomiarowe ochotników. Niestety w tym czasie już padał deszcz i z powodu ewakuacji części uczestników i obawy zaistnienia sytuacji niebezpiecznych zrezygnowaliśmy z pomiarów. Ogromnym przeżyciem, umożliwiającym zdobycie cennego doświadczenia, było możliwość wejścia w zakręty z prędkościami powodującymi utratę przyczepności. Przyjemne z pożytecznym. Na placu, gdy jeszcze pogoda dopisywała odbyły się dwa konkursy. Trzymanie felgi na wyprostowanych rękach w kategorii męskiej i damskiej oraz przeciąganie samochodu na daną odległość.

W konkursie na przeciąganie auta trzy pierwsze wyniki kolejno uzyskali:
Charry – 15.3 s
ruchu85 – 15.8
Golono – 15.9
Afro – 18.3
GŁUC BRAT – 22.3
GŁUC – 25.7
DTR – 29.8
Bobeck – 30.1
Tomas – 33.8
Burdzio89 – 34.8
Biniek – 51.6

W przypadku drugiej konkurencji w obu kategoriach nominacje rozkładały się następująco.
Wśród pań:
Kalinka – 00.22.3
Magda – 00.19.07
Polka – 00.17.01

W śród panów:
Głuc – 1.23.03
Biniek – 1.14.01
Golono – 1.13.30

Gratulujemy wygranym i wszystkich uczestnikom podejmującym wyzwanie.
Nie można zapomnieć również o czasie spędzonym przez najmłodszych. Na torze, dzięki zaangażowaniu kolegi Afro, udało się zorganizować dla najmłodszych wizytę animatorów. W fachowy i bezpieczny sposób zaopiekowali się pociechami umilając im czas na nudnej płycie toru. Miłym akcentem był również natrysk płyty poślizgowej, zorganizowany przez właścicieli toru, pozwalający ochłodzić się zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Czas spędzony na torze, naszym zdaniem, na pewno można zaliczyć do udanych i mamy nadzieje, że uczestnicy podzielają nasze zdanie.

Sobota była od początku dość nieplanowana. Od rana można było udać się na hamownię po promocyjnych stawkach dzięki uprzejmości firmy AGMA . Całość wyszła dość niespodziewanie, ale chętnych nie brakowało. Uczestnicy poznali wartości pozostawione po latach lub takie jakie osiągają ich samochody po modyfikacjach.

W południe miały rozpocząć się warsztaty i jako pierwszy swoją prelekcję miał rozpocząć Jacek Mika z firmy MIKA CAR DETAILING. Nikt z nas nie spodziewał się takiego profesjonalizmu i sposobu przedstawiania treści. Jacek przedstawił w bardzo przystępny sposób podstawowe informacje na temat kosmetyki samochodowej. Dostosował treści zarówno do idealnych lakierów jak i tych, które wymagają większego nakładu pracy. Prowadził intensywny dialog z uczestnikami przekazując im wiedzę popartą doświadczeniem, którą sam pozyskiwał latami. Dziękujemy bardzo mocno MIKA CAR DETAILING jak i firmie Pure Chemie , która dostarczyła kosmetyki samochodowe pomocne w przypadku omawiania praktycznych działań przy pielęgnacji aut. Bardzo miłym gestem był niezapowiedziany pakiet upominków dla uczestników warsztatów, co pozwoli im osobiście poznać markę Pure Chemie oraz zastosować się do porad mika. Coś co nas najbardziej zaskoczyło to fakt, że planowana na dwie godziny prelekcja trwała ponad dwa razy dłużej i zakończyła się niemal przymusowo, ponieważ planowane było rozpoczęcie wieczornego spotkania grillowego. Pokazuje to tylko jak z prostego tematu jakim jest mycie samochodu można zrobić wykład, jeżeli spotka się na drodze osobę o tak obszernej wiedzy. :ok:

Mimo tego, że pisząc ten tekst właśnie uświadomiłem sobie, że osoby współpracujące z nami otrzymały dwa pierwsze miejsca to chciałbym zapewnić, że cały konkurs odbył się sprawiedliwie. Przy otwieraniu urny były osoby postronne oraz liczenie głosów było całkowicie otwarte dla publiczności. Sytuacją, że akurat te dwie osoby wygrały jest fakt, że posiadają naprawdę okazałe i dopieszczone samochody. Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą, ponadto i tak wszyscy wiedzą, że głosowaliśmy na numer 2. (miał 5 głosów)

Na koniec chciałbym podziękować naszemu wodzowi BUTTERBEAN. Nie wszyscy mogą wiedzieć, ale to on trzymał piecze nad wszystkim. Ustalenia hotelowe, wycieczkowe, torowe, grillowe… jak co roku jest tych spraw miliony i wszyscy trzeba zgrać na jeden termin. Oczywiście za każdym przywódcą jest kilku żołnierzy, niemniej jednak bardzo duże podziękowania należą się Tomkowi za chęć pchania tego do przodu i angażowanie, a co ważniejsze pilnowanie aby wszystko było o czasie.

Na sto procent zapomniałem opisać wiele detali i elementów które ten zlot wyróżniały. Podziękować osobom, które przyczyniły się, że był on taki a nie inny. Nie jest to celowe. Zapamiętanie tak wielu szczegółów w tak krótkim czasie jest niemal niemożliwe. Dziękuje jeszcze raz wszystkim za wszystko byliście NAJLEPSI.

AAAAAA.... zapomniał bym...
Gdyby ktoś miał uwagi, prośby, zażalenia. Piszcie śmiało pod tym tematem, a tymczasem umieszczamy magnes na lodówce i czekamy na następny...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-06-25, 07:46 przez trooky, łącznie zmieniany 2 razy.
pani golonowa
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-09, 20:16
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: pawłowice

Post autor: pani golonowa »

Ja jak co roku dziekuje Wszystkim Ciocia i Ujka ze sie przyczynili do supeer zabawy PEZ na Zlocie ( noszenie na ,, barana,, hulajnogi, wrotki, ogladanie bajek a nawet nurkowanie w fontannie u Tadzia😂 itp) bylo Super!
Ostatnio zmieniony 2019-06-24, 20:28 przez pani golonowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

:)
Obrazek
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Ja powiem tak..
Ze strony hotelu słyszałem tylko zachwyt i oczarowanie..jaka to wspaniała grupa..
Bezkonfliktowa nieroszczeniowa,miła grzeczna i pomocna..
Po naszych sprzataniach wczesnoporonnych byli w szoku..jsk to to tak???to tak mozna???
MOZNA..zawsze sprzatalismy po swoich imprezach..
BRAWO WY :)
Dzieki nam hotel miał nieplanowany przeglad windy:)
I prosba-nauczcie trookiego malowac rakiety bo ja die potem przed drogówka musze tłumaczyć..ze ta rakieta ma dwie kabiny...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
kwazik
Mechanik
Mechanik
Posty: 187
Rejestracja: 2013-08-27, 21:37
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraków

Post autor: kwazik »

Ja również gratuluję zwycięzcom i dziękuję organizatorom :-)

PS
Magnesy to gdzie były do odbioru, bo przegapiłem śliczną pamiątkę...
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

kwazik, magnesy trooky, robi sobie z naklejek :ok:

Również dziękuję za Zlot... wszystkim razem i z osobna
Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: trooky »

kwazik, tak jest, jest to samoruba z foli magnetycznej i naklejki
ODPOWIEDZ

Wróć do „VIII Zlot polskiego Klubu Audi c4”