[100 C4] Wymiana licznika na długi + obrotomierz

Edek_21
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2019-01-30, 08:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radom

[100 C4] Wymiana licznika na długi + obrotomierz

Post autor: Edek_21 »

Witam.
Posiadam Audi 100 C4 2.4D i mam tam krótkie zegary z dużym zegarkiem analogowym zamiast obrotomierza. Słyszałem że bez większych problemów da się zamontować długie zegary i teraz jak jest z kostkam w liczniku, czujnikami i co ogólnie trzeba przerabiać. Da się do tego silnika podpiąć obrotomierz bo nie wiem czy w ogóle z nim wychodziły. Potrzebuje tak łopatologiczny opis ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć takiej dokładniejszej instalacji.
Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

W skrócie kupujesz zegary I podlaczasz :mrgreen: patrzysz co działa a co nie. Teoretycznie musisz pociągnąć od obrotomierza przewód (chyba że jest w oryginale, to że masz zegary malowyposazone nie oznacza że nie będzie wszystkich kabli) ja np miałem pociągniete oryginalnie do ciśnienia oleju i temp oleju. Kostki z tyłu są takie same. Jak kupisz ac bc a nie miałeś ac to już większą zabawa jeżeli Ch esz żeby wszystko działało jak powinno, dużo przekaźnikow I zabawy ale do zrobienia. Najlatwiej to zmasowac niektóre przewody żeby nie wyskakiwaly błędy. Musisz zobaczyć jakie kable masz a jakie nie. Wtedy można pogadać czego brakuje a czego nie. Dokaldnanie bc to banał.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

no tak nie do konca banal dolozenie bc
patrz o jaki silnik chodzi..
nie wiem czy tam wogole sterownik silnika jest wiec skad chcesz wziasc sygnal spalania?
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

Sygnał spalania to chyba ten są co z przeplywki.
No gdy porównany z dołożenie AC ale takim konkretnym że wszystkim ze działało w 100% to jednak bc raczej łatwiejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka, tempomat”