s6 c4 2.2T

Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

Mam tylko nadzieję, że sobie odpuściłeś, bo po tym co piszesz to może być już skarbonka lub wkładasz drugie tyle ile zapłaciłeś żeby ogarnąć całe to gruzowisko...
Albo TURBO albo wcale !!!

Moja S-taruszka:
viewtopic.php?t=11579

.
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

tak odpuściłem sobie. choć nie ukrwyam że gdybym po auto jechał z 600km to miałbym poważny dylemat ale na szczeście tylko 45km. Za zakupem przemawiał zdrowiuteńki spód drzwi od dołu w super stanie i kielichy z przodu bez zarzutu oraz auto prowadziło sie jak po szynach..... mysle że gdyby była wystawiona za 18-19 tyś to pewnie stała by pod domem.....
jutro jade oglądać to:
https://www.olx.pl/oferta/audi-100-c4-s ... vcaY6.html lecz nie specjalnie bo jade oglądać auto dla żony :)
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

minik1988 pisze:https://www.olx.pl/oferta/audi-100-c4-s ... vcaY6.html lecz nie specjalnie bo jade oglądać auto dla żony :)
Przyznam, że widziałem to ogłoszenie wcześniej i szczerze mówiąc cena wydaje mi się podejrzenie niska oraz tablice są z Warszawy, a sprzedawana jest w Kłodzku. Koleś mógł kupić, wpaść na minę i teraz chce się szybko pozbyć, dlatego też taka cena może być. No i śmieszną pojemność silnika wpisał do ogłoszenia, jakby nie miał żadnego pojęcia o tym modelu.

Podjechać zawsze można i zobaczyć, zwłaszcza jeśli jest blisko albo przy okazji. ;-)
Ostatnio zmieniony 2018-08-24, 11:36 przez wyborowy, łącznie zmieniany 3 razy.
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

Dzwoniłem i z wstepnych informacji powiedział mi że auto kupił 3 miesiące w celu jak on to nazwał "zobaczenia czym to sie je"???? ponieważ buduje b2 z tym silnikiem a że nadażyła sie okazja kupić to auto w komisie to sie długo nie zastanawiał.( toche sie to nie trzyma kupy no ale nie jade specjalnie) aaaa i jeszcze powiedział że auto jeżdzi tak samo dobrze na gazie jak i na benzynie jedynie w zimie troche gorzej na gazie przez pierwsze piec kilometrów jest troche słabsze....( w zimie?? jak w zimie skoro ma to auto 3 miesiace)???? Auto jest z gazem czego nie ma w opisie aukcji, wszystko sprawne podobno , korozja na wszystkich drzwiach pod listwami plastikowymi.....zobaczymy
p.s mam 15 km jedno auto od drugiego tak że nic mi nie szkodzi obejrzeć tego rodzynka
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

Cóż śmierdzi jakimś grubym przekrętem, ale jak mówisz można zobaczyć jak będziesz w okolicy.

Czuję, że to będzie taki trup, że żal będzie patrzeć.
Albo TURBO albo wcale !!!

Moja S-taruszka:
viewtopic.php?t=11579

.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

A pomyśleć że kilka miesięcy temu za 20k było na sprzedaż idealne zielone s6 z 4,2 sedan chyba z szwecji.
I naprawde idealne powrównując do wszystkich tych esek z dziurami w fotelach w cenie po 25k , ale człowiek był gupi.....
Moim zdaniem 2.2t trzeba szukać w bogatych krajach - np. szwecja, dania, benelux, włochy - a nóż widelec umże jakiś dziadek 1 własciciel i to bedzie ta sztuka - zadbana i nie kombinowana.
Niestety ja już sie nauczyłem - jeżeli ktoś prywatny sprzedaje motor czy tam auto i widze u niego na podwórku rozpierdol to na 99% wiem ze nie tak samo jak nie dba o dom tak samo nie dbał o inne ruchomości.
Aha widze też że zimą jest jakby wiekszy wysyp esek ...
AEL INSIDE
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

Może i masz rację kolego ale kto wie może i u nas coś trafi...nie mówię o aucie w bardzo dobrym stanie czy idealnym. Ale choć takim na 4+, każdy z nas też ma inne oczekiwania wobec takiego samochodu z tyloma latami na bagażniku.
.. a tutaj promocja miesiąca, auto było u mnie w obserwowanych. Piję kawę przed wyruszeniem w trasę na oględziny a tu bach....z 25tys na 17tys zł.....https://www.olx.pl/oferta/audi-s6-2-2tu ... vi9ir.html
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

Wysp eSek na zimę jest przez quattro, większość ludzi zapłaci nieco większą cenę jeśli czuć zimowy fun w powietrzu. ;-)

Jeśli chodzi o tą sztukę za 17 tys. to wygląda całkiem nieźle, tylko znów jakieś zamotanie z tymi blachami, sprzedaż w Pasłęku, a tablice z Łukowa. Chodź szczerze mówiąc ja gdybym sprzedawał swoją to wyglądałoby bardzo podobnie, bo nie zmieniałem meldunku, bo na dzień dobry w Warszawie OC droższe o 500 cebulionów. :lol:
minik1988
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2018-07-17, 14:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Orawka

Post autor: minik1988 »

a wiec...wyjazd udany Tanie daily dla żony zakupione (czerwono krwisty gulf IV 1.9 tdi 4Motion na wypasie ,dupy grzane w welurze, 4xszyby, zmieniarka cd, komputer, climatronik. :) ) S4 tez było oglądane i ujeżdzane i.......tak może plusy:
Ładne avusy, klima działa, silnik prawie ze suchy i chodził bardzo bardzo cicho nie było tego specyficznego cykania jaki był przy poprzedniej s6, rozrzad podobno wymieniony przez poprzedniego właściciela, tylne zaciski regenerowane...i to by było tyle.
MINUSY:
auto do obijane z każdej strony na drzwiach korozja (zgodnie z zapewnieniami) lewa strona podłogi za progiem spore łaty rdzy , konkretnie wypycha konserwacje , prawa strona wygląda lepiej, lewy błotnik dziwnie wygladał zaraz pod chromowaną listwą,dziwna struktura jakby ktoś wyklepał i nie do końca dobrze wyprowadził szpachlą, siedzenia z s6 lecz obszywane troche nie starannie, podsufitka wisi ( pinezki poszły w ruch), zegary z s6, gałka jakaś inna, na gazie auto z dołu szarpie i sie dławi na benzynie praktycznie z dwóch tys obr. strzela do przodu jak zdrowy ARL i tak samo konczy w okolicach 4-4,5 tyś zaczyna syczeć gwizdać i cały duch walki ucieka z pod maski przez jakby rozczelniony dolot, termostat chyba do wymiany bo ledwo doszło do 60 stopnii. z zapytaniem za ile do oddania usłyszałem że za 20tysi, a ja na to że samochód jest w kiepskim stanie a spod auta zgnity usłyszałem że sam silnik jest wart 20tysi....
pozdrawiam
Było A6 C4 AEL Limo ośka
Jest a6 c4 Avant 2.5TDI AEL ośka 97"
Chce jeszcze jedno C4 lecz w Q, silnik tylko 2.2t, 2.8 najlepiej ACK, 4.2 V8, 2.5TDI
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Nastepny mirek handlarz
AEL INSIDE
Surchon
Mechanik
Mechanik
Posty: 216
Rejestracja: 2017-05-15, 21:31
Imię: Michał
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.8E 174KM (AAH,AFC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Surchon »

minik1988 pisze:Może i masz rację kolego ale kto wie może i u nas coś trafi...nie mówię o aucie w bardzo dobrym stanie czy idealnym. Ale choć takim na 4+, każdy z nas też ma inne oczekiwania wobec takiego samochodu z tyloma latami na bagażniku.
.. a tutaj promocja miesiąca, auto było u mnie w obserwowanych. Piję kawę przed wyruszeniem w trasę na oględziny a tu bach....z 25tys na 17tys zł.....https://www.olx.pl/oferta/audi-s6-2-2tu ... vi9ir.html

Z 25 na 17, teraz jest już 12,900 :D
Awatar użytkownika
wyborowy
Moderator
Moderator
Posty: 57
Rejestracja: 2016-05-25, 18:37
Imię: Dawid
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.2T 230KM (AAN)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: quattro
Skąd: Wawa - Białołęka
Płeć:

Post autor: wyborowy »

Widzę, że coraz większa okazja się robi. :lol: Ciekawe ile trzeba czasu i pieniędzy włożyć w ten egzemplarz, bo cena robi się już mega podejrzana...
Albo TURBO albo wcale !!!

Moja S-taruszka:
viewtopic.php?t=11579

.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”