Audi kronach 2018

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
edd
Adept
Adept
Posty: 34
Rejestracja: 2013-04-07, 11:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gdańsk

Audi kronach 2018

Post autor: edd »

W związku z nałożeniem się terminów imprez zlotowych postanowiłem wybrać się w tym terminie do Niemczech na zlot
Na c4 mailem z 30 km A na zlot do kronach 1040 km mam nadzieję że godnie reprezentowałem Polskę i miłośnika audi c4 bo tylko jeszcze jedno auto było z Polski i trochę mała nasza frekwencja ale może za 2 lata wybierzemy się jako klub i coś pokażemy co do ludzi i imprezy zabawa przednia bariery językowe giną po 3 piwie heh nawet rozmawiałem przy pomocy kalkulatora było ogólnie super tyle aut w oryginale lub przerobinych klasyki i te z bieżącej epoki mam nadzieję że fotki choć trochę oddadzą klimat panujący tam

Pozdrawaim i zapraszam za 2 lata



[ Dodano: |10 Cze 2018|, o 22:03 ]
Widze ze mimo próby ukladania zdjęć w sensowny kolaż googl zrobil po swojemu ale jakos damy rade jak macie pytania to smiało pisac w temacie
Ostatnio zmieniony 2018-06-10, 22:05 przez edd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

edd, Piękna impreza :ok: Duża różnorodność :mrgreen:
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

https://drive.google.com/drive/folders/ ... 4Z1_lGlCHP widzę potencjał w kartce Kalendarza :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Dzięki edddek chociaż za foty. Niestety tym razem inne sprawy wzięły górę i żadnego zlotu w tym czasie nie zaliczyłem :( może chociaż spotkamy się w Toruniu w sierpniu ;)
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

gitmar, a co jest w Toruniu w sierpniu?
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

edd.. że tak zapytam ten zlot to tak na łąkach jest organizowany ?
Napisz coś więcej o tym zlocie? Jak tam z wejściem? Spanie w namiotach ? W jakich terminach jest organizowany.. co jest tematyka tego zlotu ? Nie ważne co aby było Audi ? Czy tam jest jakaś selekcja? Pytam bo nic nie wiem na temat tego zlotu.. a ciekawie wygląda..
Ostatnio zmieniony 2018-06-12, 20:45 przez Casian, łącznie zmieniany 1 raz.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

burdzio89, zlot Audi Klub Polska. Miałem wybrać się (mam 60 km), ale wyszło, że zostałem bez auta.
Mam nadzieję, że na zimowym albo na letnim zobaczymy się.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez void, łącznie zmieniany 1 raz.
edd
Adept
Adept
Posty: 34
Rejestracja: 2013-04-07, 11:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gdańsk

Post autor: edd »

Casian pisze:edd.. że tak zapytam ten zlot to tak na łąkach jest organizowany ?
Napisz coś więcej o tym zlocie? Jak tam z wejściem? Spanie w namiotach ? W jakich terminach jest organizowany.. co jest tematyka tego zlotu ? Nie ważne co aby było Audi ? Czy tam jest jakaś selekcja? Pytam bo nic nie wiem na temat tego zlotu.. a ciekawie wygląda..
Hmmm czy ten zlot jest na łące tak ale ładnie przygotowanej trawą krótka sektory wyznaczone toy toy co kawałek spanie w namiotach autach A jak chcesz w okolicznych hotelach kwestia wyczucia i preferencji ja biorę namiot bo fajnie można się pobawić na dyskotece wypić piwko i z uśmiechem zasnąć co do ludzi to hmmm tam są miłośnicy audi i rozmawiają o audi nie ważne skąd jesteś fajnie że jesteś A nawet jak dobrze się bawisz z dziewczyną na parkiecie potrafią bić brawo co do selekcji takiej nie ma ale hmmm każdy powinien zrobić sobie rachunek sumienie i wiedzieć co chce pokazać czy fajne auto czy też kupę złomu czym nie przyjedziesz to Cię wpuszcza tylko czy to co chcesz pokazać jest czymś o czym moz3sz opowiadać godzinami co do kosztów to auto 20 euro pasażer 10 ale to koszt na 2 noce co do samego zlotu to mimo że jesteś obcy to wszyscy są ku tobie dobrze nastawieni jest dobra impreza są konkursy dyskoteka fajerwerki dziewczyn ładnych brak jak by co bo to Niemcy więc nasze połówki robią furore 😊 kiedyś brałem kupę jedzenia grile kiełbasy itd A okazuje się że na miejscu jest w sumie zakaz grillu bo za 6 euro masz wielki kawał karkówki z sałatką ziemniaczaną którą się najedź do syta więc po.co brać jedzenie z Polski kiedyś jeździłem na vw manie bo blisko itd to jest masakra 1000 osób tysiąc grilli smród na kilometr ok idzie przeżyć w nocy idziesz spać pod namiot A po chwili słyszysz że ktoś odpala auto i zapala światła w namiocie jasno wiesz że gość pijany pytanie czy w Ciebie wjedzie przychodzi poranek okazuje się że to nie jedyny incydent bo na klapie tudzież grillu brakuje znaczków typu quattro lub innych A na tym zlocie jeżeli odpaliłeś auto będziesz robił przypał to zwyczajnie Cię wyrzuca że zlotu więc jest spokój i cisza bez dymu z grilli jedyną rzeczą którą może doskwierac to kilometry które trzeba przejść aby wszytko zobaczyć bo tyle tego jest no i sucho w gardle bo szczęka ciągle w dole więc pytanie czy warto tak warto choć w tym roku nie było audi sport ale fajnie zobaczyć legendę wartą tyle co 4 r8
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”