[100 c4] kompletna awaria (pedalu?) sprzegła

Wszystkie sprawy związane z przekładniami, dyframi i skrzyniami biegów.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

UP nic z tego nie wyszło kupilem nowa pompe w pudełku sachs'a - w pudelku była pompa BOGE - taka sama jak oryginał ,
Nowa pompa miala tylko zeszlifowane logo audi ( bo z tym logiem to pewno 2x tyle)
Jak ktoś chce mam dobry tłoczek z starej pompy + nowe uszczelki na zbycie i reszte bebechow z starej pomki za flaszke
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
skowron
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2011-11-27, 15:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mauritius

Post autor: skowron »

Podlaczam sie pod temat, w zeszlym roku zmienilem pompke sprzegla na BOGE, kupilem okazyjnie w serwisie, i niestety juz cieknie, tu moje pytanie, sprzeglo przed i zaraz po zmianie pompki chodzilo dosc ciezko, teraz jak wciskam mimo ze cieknie dalej wysprzegla ok ale slysze taki gumowy zmeczony dzwiek przy skrzyni, i zastanawiam sie czy sama wymian uszczelek pompki cos zmieni, moze powinienem wymienic rozwniez wysprzeglik??
falek56
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 60
Rejestracja: 2015-01-18, 16:37
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gdynia

Post autor: falek56 »

Miałem podobny problem ze pedał nisko brał wymieniłem na nową pompe sprzegła dobrej firmy ok 200zł ,problem znikł po ok roku znow pedał bierze raz wyzej raz nizej ,teraz obstwaiłem wysprzeglik -wymieniłem bebechy zestaw naprawczy i było ok ok 5 miesiecy ,teraz znów nizej bierze i sie zastanawiam czy ta nowa pompa juz sie skonczyła czy raczej zestaw naprawczy z wysprzeglika juz sie skonczył(bardziej obstawiam wysprzeglik)tylko teraz niewiem czy znow zestaw naprawczy,moze juz obudowa jest wytarta,czy poprostu kupić nowy - myslicie ze warto kupic topran, chwile pojezdzi czy inwestowac w cos drozszego?
Awatar użytkownika
skoti
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2014-11-16, 22:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubuskie

Post autor: skoti »

Mi ostatnio pedał wpadł w podłogę auto postało kilka dni, wsiadam pedał wrócił na swoje miejsce i wszystko jest ok :-)
Audi coupe gt
Audi A6 c4 - quattro ABC
Awatar użytkownika
skoti
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2014-11-16, 22:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubuskie

Post autor: skoti »

Hehe i jednak nie jest ok pojeździłem pół roku i wczoraj znowu wpadł ale pół roku było ok 😊😀😁
Audi coupe gt
Audi A6 c4 - quattro ABC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przekładnie i skrzynie biegów”