[A6 C4] Bład ABS

Krzysiu4242
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2017-09-15, 16:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Katowice

[A6 C4] Bład ABS

Post autor: Krzysiu4242 »

Witam. Od dłuższego czasu przerabiam temat ABS zaczelo sie od gwaltownego hamowania na autostradzie z 200 do 80 km/h wszystko było okej, po kilku kimetrach wyskoczył blad ABS zgasilem auto odpalilem i bylo okej kilka tygodni az do czasu deszczowej pogody, po kazdym deszczu albo myjni, wyskakuje po kilku kilometrach błąd ktory po zgaszeniu auta gaśnie, jezeli się nie oświeci to podczas jazdy np 100km/h i hamuje do 50km/h to pedał caly czas drga strasznie to denerwujace, przy predkosciach 30,40 i ponizej juz jest wszystko okej. Ostatnio nawet zaczal robić tak ze przy autostradowych predkosciach po kilkudziesieciu kilometrach tez wyskoczy bład. Kable sprawdzone, 2 przeguby nowe z przodu koronki z tyłu wyczyszone.
Komputer parametry pokazuje za kazdym razem dobre, kazde koło ta sama predkość, jedyny blad w komputerze to " predkosci mierzone przez czujniki wszystkich 4 koł nie pokrywają sie "
Ktoś jakieś pomysly?
Ostatnio zmieniony 2018-03-01, 20:23 przez Krzysiu4242, łącznie zmieniany 1 raz.
Georgi
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 78
Rejestracja: 2014-11-18, 22:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Luzino

Post autor: Georgi »

Ciśnienie w oponach równe? Opony i felgi są w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu?
Krzysiu4242
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2017-09-15, 16:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Katowice

Post autor: Krzysiu4242 »

Tak tak, to było sprawdzone jako pierwsze, na 19 to samo,18 to samo na zime mam oryginalna stalowke z ori gumą i jest to samo.


///PW
mas0n
Ostatnio zmieniony 2018-02-20, 09:34 przez Krzysiu4242, łącznie zmieniany 1 raz.
Georgi
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 78
Rejestracja: 2014-11-18, 22:24
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Luzino

Post autor: Georgi »

Zerknij na odczyty prędkości kół przy wyższych prędkościach, może któryś z czujników szwankuje. Sprawdź też odstępy między czujnikiem a pierścieniami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy bezpieczeństwa Air bag i ABS”