A6 C4 sedan

jaskool
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-06, 21:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: świętokrzyskie

A6 C4 sedan

Post autor: jaskool »

Witam :-)
Poszukuję nadal C4 (bez ciśnienia) i znalazłem taki oto okaz:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-a ... xtor=SEC-8

Może zna ktoś lub widział to autko?
Na moje oko wygląda całkiem nieźle. Mam wątpliwości jedynie co do kierownicy- wydaje mi się że zmieniana, obszywana(?). Nie wiem czy w tym modelu były s-line. Mieszek od lewarka też wygląda na zmieniany, moim zdaniem. Nie znam się na tych autach i dlatego proszę Was o pomoc. Może widzicie coś czego ja nie dostrzegam, co jest nie tak lub tak :->
Proszę o opinię i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2017-12-16, 17:35 przez jaskool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Kiera nie musiała być zmieniana, takie bywały w tych modelach. Za to poducha nie jest oryginalna od C4 (co też nie oznacza że musiał być Unfall) Jakie to ma znaczenie czy była obszywana gałka lub kiera przy ponad 20-letnim aucie :?: Jak nie pojedziesz i nie stwierdzisz stanu ogólnego auta podczas oględzin to nic konkretnego się nie dowiesz. Co do tego konkretnego egzemplarza, jak dla mnie za wysoka cena jak na to co to auto w oferuje. Szału nie ma za tą kwotę. Nie zapłaciłbym tyle za średnio wyposażonego dizla w ośce z połową melona w kołach.
Ostatnio zmieniony 2017-12-16, 21:09 przez gitmar, łącznie zmieniany 1 raz.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Auto nie wyglada źle
ale kierownica jest jakaś dziwna - czyżby tak grubo obszyta ?? - albo to tylko złudzenie opytyczne bo airbag na 100% jest od a4 b5 . Orygilnalny airbag do kierownicy s-line w c4 jest całkiem inny wiem bo mam s-kową kiere
AEL INSIDE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”