[ALL ] Rygiel wewnętrzny drzwi

Modyfikacje, pomysły i jak sama nazwa wskazuje rezania, rezania i jeszcze raz rezania
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

Już temat prawie ogarniety nie trzeba żadnej pompki na dwa wyjscia zabralem z dawcy oryginalna klamkę z ryglem i pompke ,do pompki od rygla dochodzi tylko jeden przewod zielono niebieski na który guzik rygla podaje albo + albo - w sumie do koski rygla dochodzi tylko plus podswietlanie masa i wyjscie do pompki widocznie były dwa rodzaje rygli ja dzis wyjelem to wszystko z sedana 96 rok. Jutro bede to podlaczal do siebie opisze to w tym temacie może komuś się coś przyda. Co do pompki na dwa wyjscia to byla chyba montowana tylko wtedy kiedy osobno z pilota otwieralo sie sam bagażnik. Mam tylko pytanie bo nie zwróciłem uwagi czy przycisk rygla świeci tylko po zaplonie czy razem z przyciskami szyb czyli na podtrzymaniu? Proszę by ktoś kto ma to ori się wypowiedzial
Ostatnio zmieniony 2017-09-03, 21:51 przez jarek_audi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

Nie chce zakładać kolejnego niepotrzebnego tematu więc moje pytanie do was. Czy ktoś może wiedzieć o co chodzi z tymi nowszymi przyciskami ??. Mam podobny problem jak Binas Tuchola. Czyli jak podświetlenie działa to nie zamyka tylko otwiera. Natomiast gdy podświetlenie nie działa to wszytko jest w ok. Muszę tez dodać że delikatnie różni mi się ilość kabli bo mam ich 4 a nie 5 tak jak pokazał przedmówca na pierwszej stroni. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?
Awatar użytkownika
Binas Tuchola
Moderator
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: 2012-04-23, 22:13
Imię: Wojciech
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1992
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Tuchola
Podziękował: 1 raz

Post autor: Binas Tuchola »

rychu1717, daj mi kilka dni na odkopanie drzwi to zrobie foty jak mam podłączone ;)
"Żyć Krótko Ale Zajebiście"
mate1957
Mechanik
Mechanik
Posty: 121
Rejestracja: 2016-08-12, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: mate1957 »

I ja bym prosił o info jak to połączyć posiadając przycisk o nr 4A0 962 I07 0IC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezanie”