[A6 2.5 TDI AEL QUATTRO] szukam własnej, sztuka z siedlec

Tarzan
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-25, 14:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

[A6 2.5 TDI AEL QUATTRO] szukam własnej, sztuka z siedlec

Post autor: Tarzan »

Szukam diesla w quattro w nienagannym stanie do 10 koła, ktoś coś wie o tym aucie z Siedlec? Wcześniej stało w Lublinie na tych samych blachach. Ktoś pojeździł 2 miesiące i sprzedaje.
Tutaj stary link od poprzedniego właściciela
https://sprzedajemy.pl/a6-c4-quattro-lu ... nr53526807
a tu nowy
https://www.olx.pl/oferta/a6-c4-quattro ... 68f5140795
Chyba że ktoś ma do zaoferowania ciekawe auto, mile widziany hak :)
Awatar użytkownika
gustav
Mechanik
Mechanik
Posty: 215
Rejestracja: 2013-04-07, 09:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: gustav »

Masz pare km zeby sprawdzić, więc na co czekasz ?
Ostatnio zmieniony 2017-10-25, 17:09 przez gustav, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C5 AGA
Jest A6 C4 AAT
Jest A4 B5 ANB
Garage Our Cars
MarekAudi
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-08-04, 11:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sławatycze

Post autor: MarekAudi »

Witam. Te audi miał mój znajomy bardzo krótko, kupił ją w opłakanym stanie blacharskim i całą pomalowali, mechanicznie chyba była ok. Miał ją krótko i sprzedał do Lublina, w lublinie była miesiąc i widać poszła do Siedlec. Po Włodawie krążyła i miała około 4 właścicieli, jednym był mechanik. Chcieli mi ją sprzedać w maju za 8 tyś na avusach tak jak stała. I nikt nie chciał się przyznać co z nią nie tak. Więcej informacji zbytnio nie wiem.
Tarzan
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-25, 14:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: Tarzan »

Dzięki wielkie, Marek! Za takie info to browar się należy :D

Byłem oglądać te auto. Musiało być szpachlowane, przy uszczelkach tylniej szyby wychodzi ruda a w prawym górym rogu klapy na lotce widać niestarannie wyszlifowaną szpachlę albo jakiś inny specyfik, bo lakier odłazi i widać fale dunaju.

Przednie drzwi pasażera są delikatnie opuszczone na zawiasach, nie wiem o co chodzi. Progi od przodu zaczynają być podchrupywane, lakier i zabezpieczenie odłazi. Prawy kielich z przodu ma rdzawy nalot. Podłoga z tyłu też wydawała mi się prostowana, ma dziwne wgniecenia. Tylni zderzak zeskoczył ze ślizgu, był łapany na wkręty(które zaginęły w akcji) od wewnętrznej strony(wnęka koła).

Prawy przedni słupek pomalowany do połowy jakby pędzlem(chyba żeby wyrównać przejście :lol: ), wygląda bardzo średnio.
Przednie zawieszenie siedzi strasznie nisko, przejechaliśmy p polnej dróżce i haczyły kamienie o osłonę silnika. Dupa nieporównywalnie wyżej, nie wiem o co z tym chodzi.
Wyskakują błędy dot. hamulców no i potrafi się zapalić kontrolka od grzania świec(to chyba wszystkie błędy tak się objawiają).

Silnik jak na moje troche dziwnie wchodził na obroty, zmieniał się jego dźwięk wraz ze wzrostem obrotów, ciężko to opisać. Niestety nie mam porównania z innym egzemplarzem więc ciężko mi ocenić czy coś jest nie tak.

Źle spasowany przód, ale to pewnie po wymianie rozrządu, między prawą lampę a maskę wchodzi paluch.

Dodatkowo zamek w drzwiach od strony kierowcy jest roz**bany bo jakiś cieć w lublinie próbował się włamać, ślady nieudolnego wyważania widać też na drzwiach. Sprzedający dokłada zamki.

Nie wiem co o tym myśleć, ale skoro auto całe było pordzewiałe to znaczy ze bite. Nie warte swojej ceny, trzeba szukać dalej. Sprzedający z miejsca zszedł tysiąc, nie wiem czy urwałby coś jeszcze.
Edit: aha, no tak, alufelgi też zaginęły w akcji a auto stoi na bodajże siedmio czy ośmioletnich zimówkach
Ostatnio zmieniony 2017-10-25, 16:44 przez Tarzan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gustav
Mechanik
Mechanik
Posty: 215
Rejestracja: 2013-04-07, 09:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: gustav »

Z opisu wynika że to wsad hutniczy.
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C5 AGA
Jest A6 C4 AAT
Jest A4 B5 ANB
Garage Our Cars
Tarzan
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-25, 14:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: Tarzan »

aż tak to chyba nie, ale na pewno nie jest warty tych pieniędzy i potrzeba sporo pracy
to mimo wszystko subiektywna opinia przedstawiona w obiektywny sposób, nie jestem mechanikiem ale oglądaliśmy auto w kilku i każdy coś ciekawego znalazł :-P
MarekAudi
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-08-04, 11:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sławatycze

Post autor: MarekAudi »

To ja wczoraj oglądałem A6 C4 Quattro Avant 2.5 tdi kolor granatowy bo sprzedają niedaleko mnie, na koniec oglądam naklejkę w bagażniku a tam AUDI 100 kod silnika ABC 110 KW kod lakieru LZ6U :D I ośka na dodatek w papierach. W dowodzie Audi 100 1993 rok produkcji ale silnik diesel 2.5 :D Obstawiam ze audi to 96, 97 rok
Awatar użytkownika
gustav
Mechanik
Mechanik
Posty: 215
Rejestracja: 2013-04-07, 09:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: gustav »

pewnie wneka na koło wymieniana i dlatego takie chece
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C5 AGA
Jest A6 C4 AAT
Jest A4 B5 ANB
Garage Our Cars
Tarzan
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-25, 14:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: Tarzan »

Marek, coś więcej o tej furmance? Też bym chętnie zobaczył, jeśli mechanicznie i blacharsko wszystko jest cacy to bym się czymś takim zainteresował :)
Syf w papierach nie wróży zbyt dobrze, ale daleko też w sumie nie mam
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

MarekAudi, na olx czy innym portalu ogłoszeniowym wisi? Nie kojarzę takowej. Jeżeli auto krąży z rąk do rąk, to zwykle oznacza wydatki ;).
Ostatnio zmieniony 2017-10-26, 23:19 przez void, łącznie zmieniany 1 raz.
Tarzan
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-25, 14:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: Tarzan »

Nie wisi, bo widzę wszystkie sztuki ze wszystkich portali, jak coś się pojawi to wiem pierwszy ;)
Czekam na tą swoją jedyną którą będę mógł robić :D
MarekAudi
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-08-04, 11:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sławatycze

Post autor: MarekAudi »

Tamte Audi lalką nie jest. Jak ktoś chce to mam kilka zdjęć ale ona nawet nie jest warte odbudowy... Był nią zainteresowany kolega to przyjechał nią do nas do warsztatu i mniej więcej przepatrzyłem, przejechałem się. 5500 za nią ale nawet w częściach się tyle nie wycofa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”