VII zlot polskiego klubu audi c4

Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

VII zlot polskiego klubu audi c4

Post autor: trooky »

Witam wszystkich w oficjalnym temacie poświęconym corocznemu spotkaniu miłośników audi C4. Jak co rok mamy dla was przygotowane kilka atrakcji i jak co rok pewnie nie wszystkim trafimy w gusta, ale o tym za chwile. Temat będzie na bieżąco edytowany dlatego proponuje zaglądać do niego czasami. Każda zmiana będzie poprzedzona informacyjnym postem.

Suche Dane:

Ośrodek:

Krakus II

www.owkrakus.pl

Niech was nie zmyli nazwa, nie jedziemy do Krakowa. Tym razem wybieramy się na pomorze. Ośrodek reklamuje sie hasłem:
Marzysz o wakacjach nad morzem ? Tęsknisz za zapachem sosnowego lasu ? Szukasz miejsca na szkolne lub wesele w nadmorskiej scenerii ?

Ośrodek Krakus w Stegnie jest miejscem, którego szukasz !
Nie mogliśmy się oprzeć i oto mamy miejsce, które będzie musiało nas znieść w przyszłym roku. Naszym zdaniem jest to ciekawe, przestronne miesce, ale o wszystkim możecie się dowiedzieć z ich oficjalnej strony. Poniżej jedynie mapka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Mapa ośrodka
Obrazek

Termin:

31.05-3.06.2018

Również i w tym roku chcemy, aby zlot był czterodniowy. W zasadzie to trzy, ale szczegóły są dla detalistów. Okres zlotu podobny i tak jak w zeszłym zahaczamy o jeden dzień wolny. Co to zmienia? Niewiele, ale powoduje, że za 1 dzień wolnego macie 4 dni zabawy w środowisku, które nie ocenia waszych chorych zamiłowań.

Cena:

Cena jest kolejną stałą w programie. Co roku staramy się oscylować w okolicy 300 zł za osobę dorosłą. W tym roku mamy kilka zmian z uwagi na zeszły rok, ale to w zaraz.

Cena za pobyt w tym roku to:
- 330zł za pobyt za uczestnika
- Dzieci do 12 lat w cenie 210 zł
- Dzieci do 3 lat na wspólnym spaniu

W cenę podstawową wchodzi:

Dnia 31.05–Obiadokolacja i wieczorna biesiada
Dnia 01.06–Śniadanie i obiadokolacja
Dnia 02.06 –Śniadanie i obiadokolacja i wieczorna biesiada
Dnia 01.06–Śniadanie
+ naklejka zlotowa.

Zmiana dotyczy pakietów startowych. Nauczeni opiniami i kosztami w tym roku zmieniamy trochę ideologie gadżetów. Pakiet startowy jest płatny dodatkowo około 25 zł. Na ten moment jeszcze nie ustaliliśmy co będzie w pakiecie i ile on będzie dokładnie kosztował. Ta informacja wyjdzie w swoim czasie.

Plan:

CZWARTEK
12:00 Start - początek - powitanie gości
13:00 - 15:00 Czas wolny, czyli meldunek i poznanie uczestników.
15:00 - Obiad
19:00 - 20:00 Start imprezy klubowej. Jedzenie, picie, rozmowy i kto wie, może kogoś poniosą tańce.

PIĄTEK
8:00 - sniadanie
11:00 Wyjazd do malborka + zwiedzanie
16:00-17:00 Obiadokolacja
20:00 Impreza organizowana przez ośrodek.
Oznacza to że pole, które by będziemy mieli do dyspozycji przejmuje właściciel i organizuje dla wszystkich rozlokowanych w ośrodku podróżnych, bezpłatną potańcówkę. Z tego co wiemy to ma być muzyka, światełka i śpiew. Całość jest nieco komercyjna, z uwagi na to, że posiłki i napoje będą do kupienia u organizatorów. Na ten moment nie znamy cen, ale bliżej imprezy na pewno się dowiemy. Tak sobie właściciel wymyślił tak będzie miał.

SOBOTA:
8:00 - sniadanie
12:00-13:00 Obiadokolacja
13:00 Wyjazd do Gdańska + zwiedzanie
19:00 - 20:00 Start imprezy klubowej. Jedzenie, picie, rozmowy V2 + do tego konkursy

NIEDZIELA:
8:00 - sniadanie
11:00 Wykwaterowanie i płacz z powodu wyjazdu.

OPIS SŁOWNOMUZYCZNY:

Plan właścicieli jest taki że wszyscy mamy zakwaterowanie w pawilonie, wiec nie powinno być problemów z temperaturami i raczej nic nas nie zaskoczy. W samym pawilonie jest 62 miejsca, co powoduje, że nasza standardowa ilość uczestników wypełni tą część ośrodka.
Do tego na terenie ośrodka znajduje się kilka parkingów i cel będzie taki, abyśmy mieli jeden dla nas wydzielony. Mamy nadzieje, że ludzie to uszanują i nie będą stawali między nami ,ale obiecać jak zwykle nie możemy. Sam dojazd do ośrodka też jest dobry i obniżone wagony nie powinny mieć większych problemów.
Sam ośrodek jest ciekawie zorganizowany i stosunkowo nie duży. Powoduje to, że wszędzie jest blisko, a na terenie są boiska, miejsce do grillowania lub sala oranżeryjna. Oczywiście wykorzystana będzie jedynie gdy pogoda nie dopisze.
Na terenie ośrodka możliwe jest posiadanie zwierząt, nie ma co do tego żadnych wytycznych. Tak samo sprawa ma się z alkoholem. Korkowych brak, dopuszczalnej ilości na osobę brak.

Przejdźmy do tematu wieczornych imprez. Tutaj będzie nieco inaczej niż w zeszłych latach, ale to dlatego, że zazwyczaj byliśmy nie traktowani poważnie i zdarzało się że byliśmy zwyczajnie oszukiwani. W tym roku postaramy się, aby niczego nie zabrakło i całość przebiegła płynnie. Imprezy będą odbywały się przy dużym grillu i okręgu biesiadnym. Dla jasności w tym roku imprezy organizowane są przez nas... Pozwala nam to na większą swobodę oraz rozdysponowanie środków według naszych priorytetów. Oczywiście imprezy przez nas organizowane są wliczone w cenę, więc chcielibyśmy abyście nie musieli się martwić jedzeniem i popitą. Alkohol poza naszym zasięgiem, ale z tym co roku sobie świetnie radzicie.
Jak co roku chcielibyśmy zorganizować jakieś konkursy. Gdyby ktoś miał pomysł chęci poprowadzenia to nie krępujcie się i piszcie. Wspólnie zawsze raźniej.
W piątek tak jak wcześniej wspomniałem ośrodek organizuje jeden wieczór z muzyka
i grillem. Będzie tam można kupić to co się chce i co komu zasmakuje. Na razie nie znamy cen oraz jadłospisu, ale postaramy się uzupełnić te dane.
Zdjęcia imprezy
Gdyby komuś czegoś brakowało to w okolicy są dwa duże markety typu biedronka, wiec spacerek lub przejazd i po problemie. W zeszłym roku sklepy były w podobnej odległości i wszyscy sobie świetnie radzili.

W zeszłym roku bardzo dużym wzięciem cieszył się dzień serwisu, gdzie rozpowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń miedzy uczestnikami była nadzwyczaj dobra. Bardzo cieszyliśmy się, że niemal wszyscy braliście w tym udział i chcielibyśmy w tym roku też móc to gdzieś wkomponować w napięty grafik.

Ostatnia kwestia to nieszczęsne pakiety startowe. W ostatnim roku troszkę poniosła nas fantazja i całość nieco nas przerosła.Dostaliśmy informacje, że nie każdy chce 3 czy 4 kubek lub pierdoły, które rzuci w szafę. Dlatego też w tym roku w podstawowym pakiecie będzie jedynie naklejka zlotowa. Dodatkowe gadgety będą za dodatkową opłatą. Zestaw będzie zawierał kilka elementów dedykowanych na ten konkretny rok. Jeszcze nie znamy dokładnie jakie to będą elementy oraz jaka będzie cena zestawu. Zostanie to rozpisane w najbliższym czasie jak tylko coś ustalimy. Gdybyście mieli pomysły na ciekawe gadgety to piszcie w postach co byście chcieli posiadać.

Chciałbym na zakończenie, abyście za w czasu wylosowali, które auto się w tym roku popsuje, ponieważ wypadało by kupić części wcześniej, aby nie siedzieć po nocy przy deszczu lub zamawiać wszystko na w weekend gdzie jest to niemal niemożliwe. Nie było jeszcze zlotu bez usterki, a przydała by się odmiana.

Jeżeli informacje zawarte wcześniej skłoniły cię do wzięcia udziału w tym wydarzeniu to zapraszamy do zapisów:
ZAPISY

REGULAMIN:

Dodatkowo po ostatnich wydarzeniach chcielibyśmy, aby każdy z was miał świadomość że wpisując się na listę zlotową akceptuje mały regulamin.
1. Osoby przejmujące obowiązek zebrania środków i wykupienia posiłków oraz noclegów zwani dalej organizatorami.
2. Za zachowanie uczestników podczas imprezy organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Uczestnik ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie.
3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy i sprzętów, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.
4. Dokonanie wpisowego jest równoznaczne z akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Zapis na wyjazd równoznaczny jest wpłatą zaliczki 100 zł
6. Zaliczka może być zwrócona do dwóch miesięcy przed zlotem. Po tym terminie zwrot będzie rozpatrywany indywidualnie.
7. Na teren ośrodka zabrania się wnoszenia broni, materiałów wybuchowych lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne.
8. Należy bezwzględnie stosować się do regulaminu ośrodka.
9. Każda osoba uczestnicząca w imprezie z własnym samochodem musi posiadać ważne prawo jazdy, ważną polisę OC oraz ważne badania techniczne. Dodatkowo musi stosować się do zasad ruchu drogowego.
10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za:
- potrawy serwowane przez ośrodek
- kolejność wydawania kluczy do pokoi
- jakość pokoi
- oraz za wszystko czego nie kupują w własnym zakresie.

Dziękuje z swojej strony
Ostatnio zmieniony 2017-10-26, 21:35 przez trooky, łącznie zmieniany 4 razy.
audki
Mechanik
Mechanik
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-15, 20:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: audki »

Kurde cena 330zł za DOBĘ od osoby dorosłej?? i dziecko 210 za DOBĘ??
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez audki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Bez jak.oczywiscie ze za pobyt a nie za dobę.zaraz to zmienie
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
edd
Adept
Adept
Posty: 34
Rejestracja: 2013-04-07, 11:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gdańsk

Post autor: edd »

Fajnie fajnie blisko będę miał 😁
Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: trooky »

Butterbean, twój temat? to co się wtrącasz... Teraz nie wiem co napisałem...

audki, Oczywiście cena jest za pobyt. Miło, że temat przeczytałeś i wychwyciłeś ten błąd. Temat czytało kilka osób z administracji i widać jak się chciało... Za 330 zł od osoby za dobę można mieć noc w hiltonie w Gdańsku (info potwierdzone z booking.com).
Mam nadzieje, że nie zraziła cię ta sytuacja do nas....
audki
Mechanik
Mechanik
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-15, 20:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: audki »

trooky pisze:Butterbean, twój temat? to co się wtrącasz... Teraz nie wiem co napisałem...

audki, Oczywiście cena jest za pobyt. Miło, że temat przeczytałeś i wychwyciłeś ten błąd. Temat czytało kilka osób z administracji i widać jak się chciało... Za 330 zł od osoby za dobę można mieć noc w hiltonie w Gdańsku (info potwierdzone z booking.com).
Mam nadzieje, że nie zraziła cię ta sytuacja do nas....
Tak czytam i liczę i mowie k...... cały budżet na wakacje :) 2 dorosłe i 2 dzieci
yacool
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-05-10, 12:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: FGW

Post autor: yacool »

od kiedy zapisy??
W tym roku nie dałem rady ale na 2018 plan już robię
Czy tylko C4? a jak byłoby B4 w cabrio to nie wygonicie?
W sumie to zależy od pogody ale żal byłoby zostawić Caba w garażu jak będzie pogoda....no chyba że z żoną pojedziemy na dwa :ok:
Awatar użytkownika
Mrozu76
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 289
Rejestracja: 2012-05-04, 07:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: Mrozu76 »

yacool, nie martw sie. B4 nikt Cie nie wywali :) ja bylem D2 i bylo super :) chociaz wybrali miejsce, gdzie moje auto nie damo rady wjechac.. chyba jednak nie lubia tu innych modeli :lol:
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

dajcie spokój, kto choć raz był na zlocie wie, że każdy fanatyk motoryzacji znajdzie tu miejsce, wylecieć pewnie można co najwyżej za "złe zachowanie"
Awatar użytkownika
Mrozu76
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 289
Rejestracja: 2012-05-04, 07:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: Mrozu76 »

FAŁDZIK, chyba zartu nie zalapales ;)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Przestańcie sie mazać..chłopaki nie płaczą :).
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

Mrozu76, noooo, mam kiepskie poczucie humoru i nie znam się na żartach i w ogóle i ..... jeszcze wodzu na nas nakrzyczał i pozamiatane
idę oblać piąteczek
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

A ja napisze krótko.. Będziecie musieli znosić moją osobę w Stegnach bo właśnie całą familijije zapisałem na zlot :) :mrgreen:
Impreza jest przednia, ludzie nie do ocenienia, towarzystwo wyborne i auta pierwsza klasa. Planować urlopy, zapisywać się.. nie ma na co czekać. :P
Ostatnio zmieniony 2017-10-27, 17:27 przez Casian, łącznie zmieniany 1 raz.
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Audiken
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2015-12-22, 12:24
Imię: Daniel
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.8E 174KM (AAH,AFC)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: WZ

Post autor: Audiken »

Sobota zwiedzanie Gdańska? Może jakiś rejs, wyprawa na dorsza , coś ze słoną wodą ;)
Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
villain
Adept
Adept
Posty: 23
Rejestracja: 2014-06-17, 21:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZS

Post autor: villain »

No i pięknie! Zawsze chciałam zobaczyć Gdańsk :)
Zablokowany

Wróć do „VII Zlot Audi C4 2018”