[100 C4] podświetlanie przycisków środkowych

Awatar użytkownika
hubos21
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 563
Rejestracja: 2011-05-30, 17:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mogilno

[100 C4] podświetlanie przycisków środkowych

Post autor: hubos21 »

Witam

Narobiłem sobie dzisiaj bajzlu w aucie, wymieniłem nagrzewnicę i składając w pośpiechu zamieniłem kostkę włącznika od regulacji świateł z przeciwmgłowym i stopił mi się kabelek niebiesko-czarny idący do podświetlania pokrętła od regulacji świateł i teraz chciałbym pozbyć się w nim napięcia ale nie wiem gdzie szukać jego początku?
Ostatnio zmieniony 2017-10-04, 19:35 przez hubos21, łącznie zmieniany 1 raz.
AUDI 100 C4 2.0 ACE AVANT
kEru
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 262
Rejestracja: 2014-03-15, 17:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Suwałki

Post autor: kEru »

Z tego co pamiętam to podświetlenie rozchodzi się ze skrzynki pod nogami kierowcy na którymś z przykręcanych zacisków(gdzieś na środku), na pewno koloru niebiesko czarnego - dobra pajęczyna tam jest. Co do opisanego chorego przewodu łączy się z kilka innymi przewodami z konsoli środkowej. Rozbierz konsolę środkową, półkę kierowcy, wymień chory przewód i po sprawie. :ok:
Awatar użytkownika
hubos21
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 563
Rejestracja: 2011-05-30, 17:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mogilno

Post autor: hubos21 »

Temat załatwiony, przewody od podświetlania przycisków łączą się z grubym przewodem idącym pewnie ze skrzynki przekaźników albo bezpieczników pod samym zespołem wentylacji, musiałem znowu targać całe pudło, jeden z tych przewodów idzie dalej i w okolicach schowka znowu łączy się z kilkoma innymi, wszystkie niebiesko-czarne.
AUDI 100 C4 2.0 ACE AVANT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”