zestaw Morel Maximo 5.2 wzmacniacz jl audio 300/4

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Awatar użytkownika
bartek.d10
Adept
Adept
Posty: 22
Rejestracja: 2017-03-27, 13:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radziejów

zestaw Morel Maximo 5.2 wzmacniacz jl audio 300/4

Post autor: bartek.d10 »

Witam, jakiś czas temu znalazłem to ogłoszenie i mam pytanie czy jakość dźwięku jest lepsza od bose?

Jak to może zagrać z tą skrzynią w boczek bagażnika?
Mam do tego radio jvc kd-g352.

Ostatnie pytanie dotyczy głośników w tylnych drzwiach bo jeden zaczął mi charczeć. Regenerujecie oryginalne nokie czy montujecie jakieś inne?

Dołączam opis ogłoszenia i link:
"Witam. Sprzedam kompletny zestaw car audio z średniej półki do audi a6 c4 i audi 100 c4 w skład zestawu wchodzi wzmacniacz jl audio 300/4 , głośniki przednie pasujące w oryginalne miejsce morel maximo 5.2 specjalnie przerobione tunele i uchwyty na tweetery zrobione tak ze nie ma potrzeby zmiany ich wysokości bo kierują dźwięk punktowo na kierowcę i pasażera do tego sub zabudowany w miejsce schowka w bagażniku z lewej strony na głośniku stx gdn27/150/8 ss. Elementów poszczególnych raczej nie musze przedstawiać bo są to naprawdę bardzo dobre komponenty ze średniej półki bo za hi end cena by wynosiła 5 razy tyle. Morele posiadają kompletny zestaw od producenta i gwarancje. Ten zestaw gra o wiele lepiej i czyściej od nagłośnienia bose w audi."

https://www.olx.pl/oferta/zestaw-car-audio-audi-a6-c4-morel-maximo-5-stx-jl-audio-CID5-IDnrFDi.html#8edb677c29

Pozdrawiam, Bartas
No smoke no fun ! :)
Awatar użytkownika
lukaszz2369
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 305
Rejestracja: 2012-11-14, 15:53
Imię: Łukasz
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Konin
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć:

Post autor: lukaszz2369 »

Bose nie słyszałem jak gra ale u siebie mam podobny zestaw jak w ogłoszeniu i jestem zadowolony. Co do tylnych głośników jeżeli nie masz aktywnych to lepiej jakieś inne kupić niż oryginalne noki.
Awatar użytkownika
bartek.d10
Adept
Adept
Posty: 22
Rejestracja: 2017-03-27, 13:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Radziejów

Post autor: bartek.d10 »

Nie mam bose więc są chyba zwykłe w tylnych drzwiach tak?
No smoke no fun ! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”