[ALL ] Nagłośnienie BOSE

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

Dziś od kumpla z sedana c4 co ma ori bose wersja glosniki przod tylne drzwi i bas w półce tylnej wyjelismy głośniki z przodu na glosniku z kazdej strony pisze bose magnes wielki i zdziwilo nas to ze do głośnika dochodza tylko dwa przewody tak jak u mnie w nokii wiec dawaj jego bose przednie wsadzilem do siebie i różnica w dzwieku jest ogromna tak graja ze az portkami ruszalo i co lepsze nie ma tam dociagnietego zadnego osobnego zasilania więc mozna założyć glosniki bose w zwykle miejsce nokii i juz jest wyrazna roznica w dźwięku mowie tu o glosnikach w przednich drzwiach
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

Mam jeszcze jedno pytanie do osób znających temat bose otóż zgodnie z tym co napisal butterbean z opcjami bose do sedana wychodzi na to ze w wersji z głośnikami w tylnych drzwiach jest ono podobne do naglosnienia bose z avanta przynajmniej tak podejrzewam i teraz pytanie bo moge nabyc bose od avanta razem z wiązka i czy jest możliwość przerobienia wiazki z avanta tak aby zamiast suba w bagazniku podpiąć wzmacniacz ktory jest w sedanie pod półką i dwa glosniki w półce ? Czy obie te wiazki sa podobne czy może zupelnie inne i gra nie warta swieczki?
Awatar użytkownika
drmort
Mechanik
Mechanik
Posty: 233
Rejestracja: 2012-10-25, 22:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Otwock

Post autor: drmort »

jarek_audi,

są podobne ale musisz mieć wtyczkę do wzmacniacza sedanowego bo kostka do suba jest inna oraz kostki wyjściowe z tylnego wzmacniacza do głośników w drzwi
Ostatnio zmieniony 2017-10-12, 12:16 przez drmort, łącznie zmieniany 1 raz.
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

czyli jakbym zdobył wzmacniacz sedanowy z kostkami to już bym ogarnął temat?? a powiedz jak możesz jak są podłączone głośniki w półce z tyłu w sedanie z czego?? bezpośrednio ze wzmacniacza tego co jest pod półką??
Awatar użytkownika
drmort
Mechanik
Mechanik
Posty: 233
Rejestracja: 2012-10-25, 22:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Otwock

Post autor: drmort »

tak, ze wzmacniacza
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

ok dzięki wielkie za info czyli rozumiem ze wiązka do avanta i sedana z wersją z głośnikami w tylnych drzwiach jest taka sama od radia do wysokości tylnych drzwi różnice są dopiero w bagażniku tak?? i nie będę musiał ciągnąć żadnych dodatkowych kabli od radia ani zasilania bo w tej wiązce z avanta będzie wszystko co mi potrzeba tak
Awatar użytkownika
drmort
Mechanik
Mechanik
Posty: 233
Rejestracja: 2012-10-25, 22:48
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Otwock

Post autor: drmort »

jarek_audi,

wiązka do avanta wygląda mniej więcej tak:
Obrazek

w sedanie zamiast dwóch kostek na sub (białej i czerwonej) będziesz miał jedną wtyczkę płaską do wzmacniacza pod tylną półką

na tym wzmacniaczu masz również 2 gniazda - wyjścia sygnałowe dla głośników w tylne drzwi
Obrazek


dokładne schematy są tu:
http://www.audi-c4.pl/printview.php?t=7 ... 87af6204c6
jarek_audi
Mechanik
Mechanik
Posty: 173
Rejestracja: 2014-04-30, 00:13
Imię: Jarek
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Strzyżów

Post autor: jarek_audi »

Ok dzięki wielkie jak zdobede naglosnienie to bede pisał o pomoc jak to sklecic póki co jeszcze raz wielkie dzieki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”