ETKA Online Photoshop Online Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Google Szuklaj z Google Szukaj Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyszukaj w temacie:
Lub:
[100-2.0 AAD] nie odpala, stoi tydzień pomocy!!
Autor Wiadomość
grabcokowy 
Adept

Moje Audi: 100 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1991
Oznaczenie silnika: AAD
Pojemność silnika: 2000
Trakcja: Ośka
  Wysłany: |3 Wrz 2017|, o 10:49   [100-2.0 AAD] nie odpala, stoi tydzień pomocy!!

Pewnego pięknego dnia jeździłem po sklepach bo mam remont.. nieistotne :) wróciłem do domu i po 2 h musiałem znowu gdzieś jechac.. wsiadam przekręcam kluczyk i krece i kręcę i dupa.. sprawdzam czy jest iskra, jest, hall przy aparacie sprawny.. potrzebowałem szybko wyjechać wiec spróbowałem z plakiem, po chwili pryskania odpalił. zrobiłem 20km zatrzymałem się, zgasiłem, odpaliłem jest ok. wiec zgasilem i poszedłem załatwiać sprawy, wracam i dupa .. zauważyłem ze pompa chodzi inaczej tzn wydaje inny dźwięk.. jeżeli zagrzeje go plakiem to pali i jeździ.. sprawdzałem przekaźnik nr 215 od pompy ale jest ok, sprawdzałem prąd jaki dochodzi do pompy to ok. 10,5V, nie mam czym zmierzyć ciśnienia paliwa.. ale odkrecalem przewody paliwowe i daje jak szalone, jedynie na tym osobnym wtrysku który działa na zimnym sytuacja wyglada tak wykręciłem go i przekręcam kluczyk - słychać pompę, odpalam - wtrysk wali jak oszalały ale przez 4/5 sekund i koniec... prosze o pomoc radę pozdrawiam

Mek 
Adept

Moje Audi: A6 C4
Nadwozie: Avant
Rok produkcji: 1997
Oznaczenie silnika: ABC
Pojemność silnika: 2598
Imię: Przemek
Wysłany: |21 Wrz 2017|, o 00:03   

Witam. Musisz zacząć od podłączenia manometru i sprawdzić ciśnienia paliwa bo to wygląda jednak na pompę paliwa.

grabcokowy 
Adept

Moje Audi: 100 C4
Nadwozie: Sedan
Rok produkcji: 1991
Oznaczenie silnika: AAD
Pojemność silnika: 2000
Wysłany: |4 Paź 2017|, o 17:04   

Pompa okazała się sprawna, ciśnienie jakie mi pokazało to 4 bart, gdy wyciągnąłem pompe z baku moim oczom ukazał sie syf, po wypucowaniu ciśnienie wynioslo 7bar, ale znowu mam problem.. Auto zaczęło szarpać, szarpie całą budą az wstyd jechać

Odpowiedz do tematu