Larzon 18" 9,5j

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy.
DOMIELSON
Mechanik
Mechanik
Posty: 185
Rejestracja: 2014-04-25, 15:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kielce, Warszawa

Post autor: DOMIELSON »

gavotte pisze:Bardzo fajne oferty przedstawia firma dawmac na fb mają swój profil - felgi pod każdy gust w bardzo rozsądnych cenach.

Np cos takiego w cenie 2099 za nowe


[url=https://images84.fotosik.pl/544/f4ffcc47784d3c54med.jpg]Obrazek[/URL]
Masz racje fajne sa te felgi. Moze to nie oz, ale opinie urzytkownikow sa na +.
Chyba sie skusze na te:
http://allegro.pl/dare-dr-f5-18x-8j-et3 ... ml#thumb/5

Mam oske bez "s". Przod spasuje, nie bedzie wystawal? I jak z tylem? Dystans da rade spasowac.

[ Dodano: |3 Maj 2017|, o 10:42 ]
gavotte pisze:Bardzo fajne oferty przedstawia firma dawmac na fb mają swój profil - felgi pod każdy gust w bardzo rozsądnych cenach.

Np cos takiego w cenie 2099 za nowe


[url=https://images84.fotosik.pl/544/f4ffcc47784d3c54med.jpg]Obrazek[/URL]
Masz racje fajne sa te felgi. Moze to nie oz, ale opinie urzytkownikow sa na +.
Chyba sie skusze na te:
http://allegro.pl/dare-dr-f5-18x-8j-et3 ... ml#thumb/5

Mam oske bez "s". Przod spasuje, nie bedzie wystawal? I jak z tylem? Dystans da rade spasowac.
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

DOMIELSON, et jest identyczne na jak na moich dare. Sam bym się skusił na te dr-f5. Z przodu mam dołożone dystanse po 150mm i spas jest idealny, tył bez dystansów leży idealnie. Ja bym się nie zastanawiał skoro ten wzór Ci się podoba, wiem, że opinie o dare są różne ale to głównie od osób które lubią sobie po marudzić i dużo sobie wyobrażają co tu mogło by się stać bazując na podstawie paru zdjęć z pękniętym rantem gdzie ktoś ostro musiał zapakować w krawężnik itd. Każda ori felga przy tym by się złamała. Na forum 7er. wrzucają dare do dużo cięższych samochodów i jakoś toczą 2t na 20"
Ostatnio zmieniony 2017-05-03, 12:09 przez gavotte, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
polok777
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 65
Rejestracja: 2014-06-01, 13:37
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Istebna

Post autor: polok777 »

DOMIELSON, Jak dla mnie te powyższe które pokazałeś bardzo ciekawe koło do C4 ;)
:q:
DOMIELSON
Mechanik
Mechanik
Posty: 185
Rejestracja: 2014-04-25, 15:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kielce, Warszawa

Post autor: DOMIELSON »

gavotte pisze:DOMIELSON, et jest identyczne na jak na moich dare. Sam bym się skusił na te dr-f5. Z przodu mam dołożone dystanse po 150mm i spas jest idealny, tył bez dystansów leży idealnie. Ja bym się nie zastanawiał skoro ten wzór Ci się podoba, wiem, że opinie o dare są różne ale to głównie od osób które lubią sobie po marudzić i dużo sobie wyobrażają co tu mogło by się stać bazując na podstawie paru zdjęć z pękniętym rantem gdzie ktoś ostro musiał zapakować w krawężnik itd. Każda ori felga przy tym by się złamała. Na forum 7er. wrzucają dare do dużo cięższych samochodów i jakoś toczą 2t na 20"
Jestem już powoli na tak. Teraz pytanie czy opona się zmieści bo jeszcze gwint kw dochodzi. A jak piszesz że spasi na styk to czy nie będzie lipy?

[ Dodano: |3 Maj 2017|, o 16:04 ]
gavotte pisze:DOMIELSON, et jest identyczne na jak na moich dare. Sam bym się skusił na te dr-f5. Z przodu mam dołożone dystanse po 150mm i spas jest idealny, tył bez dystansów leży idealnie. Ja bym się nie zastanawiał skoro ten wzór Ci się podoba, wiem, że opinie o dare są różne ale to głównie od osób które lubią sobie po marudzić i dużo sobie wyobrażają co tu mogło by się stać bazując na podstawie paru zdjęć z pękniętym rantem gdzie ktoś ostro musiał zapakować w krawężnik itd. Każda ori felga przy tym by się złamała. Na forum 7er. wrzucają dare do dużo cięższych samochodów i jakoś toczą 2t na 20"
Jestem już powoli na tak. Teraz pytanie czy opona się zmieści bo jeszcze gwint kw dochodzi. A jak piszesz że spasi na styk to czy nie będzie lipy?
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

DOMIELSON, z tym et jesli chodzi o przod to masz duze pole do manewru. Teraz pytanie czy z tylu masz belkę czy jest to quattro? Bo jesli belka i chcesz mocno obniżyć to cala belka wyjedzie Ci w lewa stronę. Trzeba to regulowac drazkiem i mysle ze będzie ok.
DOMIELSON
Mechanik
Mechanik
Posty: 185
Rejestracja: 2014-04-25, 15:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kielce, Warszawa

Post autor: DOMIELSON »

Teraz mam felgi z a8d2 - 8j et48 i niestety nie mogłem spasować idealnie nawet na dystansach. Jak chciałem schować idealnie było za blisko drążka.
Więc nie wiem czy to 8 cali się schowa.
Jak byś szczelił parę fot jak to u Ciebie leży był bym wdzięczny.
Teraz jest -30 i drążek jest.
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

DOMIELSON, foty zrobię Ci jutro. Te fele z d2 z et48 to zapewne łopaty 17 i szczerze mówiąc one chyba mieszczą się bez zakładania dystansów choć będą blisko drążków. Jak dodatkowo obniżysz auto to zmienią się kąty pochylenia koła i zrobi się negatyw przez co koło w górnej części schowa się do środka nadkola. Moje z et35 bez dystansów były za mocno schowane do środka ale mieściły się bez problemów lecz taki spas mi się nie podobał - lubię jak auto szeroko stoi.
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

Przód
Obrazek


Obrazek

Tył


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2017-05-05, 20:02 przez gavotte, łącznie zmieniany 2 razy.
DOMIELSON
Mechanik
Mechanik
Posty: 185
Rejestracja: 2014-04-25, 15:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kielce, Warszawa

Post autor: DOMIELSON »

No faktycznie siedzi szeroko. Rozmawialem z Dawidem od Dare i powiedzial ze moze przyslac na przymiarke. Wiec zamawiam. gavotte dziekuje za pomoc. Dam foty jak beda na aucie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

DOMIELSON, Cieszę się, że mogłem pomóc ;-) Ja z dare jestem bardzo zadowolony i myślę, że i Ty będziesz. Wykonanie jest bardzo dobre, ostatnio nawet wypolerowałem ranty i wyglądają jak milion $$$
DOMIELSON
Mechanik
Mechanik
Posty: 185
Rejestracja: 2014-04-25, 15:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kielce, Warszawa

Post autor: DOMIELSON »

Kupilem.


I do tego odebralem fotele z Gdanska. Skora recaro w stanie idealnym. Teraz mysle o gwincie.
https://www.olx.pl/i2/oferta/gwint-gwin ... 5d501f8239

Dogadalem sie z gosciem ze jak dostarcze mu amory zrobi gwint przod, tyl z 1k.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”