SZUKAM a6/c4 avant w benzynie woj. kujawsko - pomorskie

LeTor
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2017-06-05, 15:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Toruń

SZUKAM a6/c4 avant w benzynie woj. kujawsko - pomorskie

Post autor: LeTor »

Witam wszystkich Audi-maniaków :)

Długo się zastanawiałem nad wyborem kolejnego, rodzinnego, wygodnego samochodu.
Rozważałem samochody takie jak:
- Passat ok. 2000 r. ale zniechęca mnie wielowachacz i ogólnie nie podoba mi się,
- może kupić sobie, niskobudżetowy samochodzik jakim jest np. renault scenik,
brzydka bryła, ale za to pakowne, części są tanie.
I tak oto kolejny raz rozważam kupno Audi a6/c4, po raz kolejny wchodzę na forum i zastanawiam się czy napisać nowy wątek o moich rozterkach.

Mam kolegę który od lat jeździ volvo 940 i za każdym razem gdy z nim rozmawiam, powtarza mi słowa " jeśli nie kupisz sobie samochodu który ci się naprawdę podoba i o którym myślisz że byłby tym czymś z czym byś się dobrze czuł, to w każdym innym samochodzie będziesz widział to wszystko czego nie ma on, a ma twój którego chcesz"

I tak jest na moim przykładzie, ale boje się finansowej wtopy, bo nie znam się na samochodach jak na motocyklach, które są mim przysłowiowym "konikiem"
Jestem osobą która przywiązuje się do rzeczy, które mają w sobie coś, coś co mi odpowiada.
I tak jest na przykładzie moich trzech motocykli które moją u mnie dożywocie.
Z samochodami nie miałem dużo wspólnego, prócz jazda samochodem Mojej ślubnej :)
a była to toyota yaris. Kupiona z myślą o dojazdach dla Niej do pracy, kierując się tym że to ekonomiczne wozidełko z racji zainstalowanej instalacji lgp w silniku 1.3.

Ale dobra... do sedna sprawy.

Planuję zakup c4 do połowy lub końca września, z racji że aktualnie dojeżdżam do pracy rowerem mam czas żeby coś znaleźć, mam nadzieje i wieże że Entuzjaści modelu pomogą:)

Interesuje mnie tylko wersja avant najlepiej z silnikiem 2.0 140KM.
Auto docelowo ma być wyposażone w instalacje lpg. jeśli nie jest.
Budżet jakim dysponuje to ok 7 tys. zł.
Nie szukam laleczki, bo za takie pieniądze raczej nie znajdę, z czasem małymi kroczkami wszystko się ogarnie.

Znalazłem takie oto ogłoszenie w okolicy:




oferta allegro


Co sądzicie o tym samochodzie??
Może jest Wam znany właściciel??

Poszukuje również osoby z Torunia lub okolic która siedzi w temacie C4 i mogła by mi pomóc przy oględzinach tego lub innego samochodu, oczywiście się odwdzięczę za udzieloną pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”