[100-SEDAN] Deska rozdzielcza i niechciany brud

Fotele, kanapy, tapicerki, deski rozdzielcze, wykładziny i podsufitki.
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

kwazik pisze:Skoro odmalowałeś setkę i jest ori to nie rób ulepa z obklejaną deską rozdzielczą jakiś skajem. Chyba, że setka była malowana wałkiem to... przepraszam - będzie się w pełni komponowało.
Jak policzysz ile musisz kupić tego skaju, klej itd wyjdzie Ci niewiele więcej niż deska w stanie igła.
Ludzie z forum są Ci w stanie taką załatwić, wyjdzie tyle samo $$$, a dużo ładniej.
Deska deska ale mi chodzi przy okazji o całe wnętrze czyli całe plastiki boczki itp. Mam zrobiona nowa podsufitke bo stara się odkleila przez wilgoć nad którą już zaplanowałem więc tak na prawdę zostaje cały środek któremu potrzeba lekkiego odświeżenia, bo wszystkie elementy są w stanie idealnym.
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Może kup jakieś APC i próbuj z różnym rozcieńczeniem - powinno sobie poradzić z tym brudem - do tego jakaś szczoteczka i będzie ori i czyste :ok:
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

hexman pisze:Może kup jakieś APC i próbuj z różnym rozcieńczeniem - powinno sobie poradzić z tym brudem - do tego jakaś szczoteczka i będzie ori i czyste :ok:
Jak znajdę czas to ogarnę to apc bo chyba najszybciej. A jeżeli chodzi o odnowienie koloru?
Awatar użytkownika
pili
Mechanik
Mechanik
Posty: 105
Rejestracja: 2011-03-25, 20:52
Imię: Marcin
Moje Audi: S4 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 4.2 280KM (ABH)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Brodnica
Płeć:

Post autor: pili »

APC żeby wyczyścić i plak raz w tygodniu - będzie lala.
A jak coś zniszczone mechanicznie to używany oryginał w lepszym stanie. Takie "rzadko spotykane" elementy jak deska czy standardowe boczki kupisz na forum taniej niż porządną chemię do ogarnięcia starych. Napisz w dziale kupię a na pewno ktoś się odezwie na priv.
C5 4.2 Avant quattro - jest
C4 4.2 Avant quattro - jest
C4 2.8 Avant - jest
C3 2.1 Sedan - było
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Co kto lubi - jak juz deska bedzie wyczyszczona to nie natluszczalbym jej tak ordynarnie. Lepszym wyjsciem jakies sciereczki z woskiem - bedzie wygladalo naturalnie ;)
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

hexman pisze:Co kto lubi - jak juz deska bedzie wyczyszczona to nie natluszczalbym jej tak ordynarnie. Lepszym wyjsciem jakies sciereczki z woskiem - bedzie wygladalo naturalnie ;)
A co moge zrobić z boczkami ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”