[100 C4] Dołożenie ori wzmacniacza i subwoofera

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
zornica
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-11-18, 09:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podhale

[100 C4] Dołożenie ori wzmacniacza i subwoofera

Post autor: zornica »

Witam kolegów ! przeszukałem cały dział ,ale nie znalazłem rady na mój problem . Kupiłem audi 100 c4 z 93r ,a w niej było nie sprawne radio z navi blaupunkta - ma problem z włączeniem. Kupiłem sony i przy podłączaniu okazało się że mam głośniki tylko z przodu , a do tyłu nie ma nawet kabli . Położyłem więc sam kable i dokupiłem głośniki do tyłu ,też sony. Całość gra bardzo fajnie ,tylne zamocowałem na dorobionych dystansach do mechanizmu rolety i nawet nie przeszkadzają. Zamarzyło mi się dołożenie ori wzmacniacza i subwoofera i dokupiłem taki komplet z chyba A4 , ale nie wiem za bardzo jak to dopiąć do całości . Na wzmacniaczu jest napis Amplifier B6/6316 JTB i symbol modelu 8E9 035 223. Wyjście jest na 21 drobnych pinów w trzech rządkach plus jeszcze dwa grubsze - pewnie zasilające. Niestety nie dostałem żadnej wtyczki ani schematu i muszę kombinować na piechotę . Z głośnika wychodzą dwa kable ,więc tu mniejszy problem. Teraz moje pytanie i prośba zarazem -czy ktoś Was robił takie połączenia i wie może jak to zrobić ,żeby nie popsuć czegoś i jak to w ogóle będzie się spisywać ? Czy można tym sterować z nie ori radia ? Będę wdzięczny za wszelką pomoc i sugestie ,Paweł
audki
Mechanik
Mechanik
Posty: 143
Rejestracja: 2012-12-15, 20:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: audki »

zornica pisze:Witam kolegów ! przeszukałem cały dział ,ale nie znalazłem rady na mój problem . Kupiłem audi 100 c4 z 93r ,a w niej było nie sprawne radio z navi blaupunkta - ma problem z włączeniem. Kupiłem sony i przy podłączaniu okazało się że mam głośniki tylko z przodu , a do tyłu nie ma nawet kabli . Położyłem więc sam kable i dokupiłem głośniki do tyłu ,też sony. Całość gra bardzo fajnie ,tylne zamocowałem na dorobionych dystansach do mechanizmu rolety i nawet nie przeszkadzają. Zamarzyło mi się dołożenie ori wzmacniacza i subwoofera i dokupiłem taki komplet z chyba A4 , ale nie wiem za bardzo jak to dopiąć do całości . Na wzmacniaczu jest napis Amplifier B6/6316 JTB i symbol modelu 8E9 035 223. Wyjście jest na 21 drobnych pinów w trzech rządkach plus jeszcze dwa grubsze - pewnie zasilające. Niestety nie dostałem żadnej wtyczki ani schematu i muszę kombinować na piechotę . Z głośnika wychodzą dwa kable ,więc tu mniejszy problem. Teraz moje pytanie i prośba zarazem -czy ktoś Was robił takie połączenia i wie może jak to zrobić ,żeby nie popsuć czegoś i jak to w ogóle będzie się spisywać ? Czy można tym sterować z nie ori radia ? Będę wdzięczny za wszelką pomoc i sugestie ,Paweł
To sobie kolego roboty narobiłeś :) lepiej było dołożyć wzmaka i sub robiony. Na pewno było by dużo lepiej i wysterował byś to nie ori radiem. Tutaj musisz dołożyć ori radio chyba ze znajdziesz jakiś zamiennik który to ogarnie, ja nie spotkałem. Opisy wtyczki masz na google wpisz ten nr 8E9 035 223 i poszukaj. Najlepiej jak byś dorwał ori wiązkę i przełożył wtedy komplet, będzie najpewniej.
zornica
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-11-18, 09:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podhale

Post autor: zornica »

Dzięki kolego . Znalazłem z grubsza opisaną wtyczkę i w wolnej chwili zrobię doświadczenie , może zaskoczy :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”