[100 C4] Zaciski od GOLFA IV

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii forum a powinno być w dziale "Techniczne"
Piotr4888
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-01-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

[100 C4] Zaciski od GOLFA IV

Post autor: Piotr4888 »

Witam.
Mam probelmy z zaciskami tył konkretne hamulec ręczny, mam na oku używane z GOLFA IV też system LUCAS.Domniemam że klocki muszę kupić inne czy to tylko jedyny problem? Gwint przewodów hamulcowych oraz linka hamulca ręcznego będzie pasować?
Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gitsu
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-02-15, 02:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gliwice

Post autor: Gitsu »

Ja tez miałem problem, nie jest to kwestia linki? Albo po prostu zatartego zacisku?
U siebie musiałem po lewej stronie wymienić linke (była całkowicie zatarta), a po prawej zalać cały system ręcznego i rozruszać go, ~30 minut zabawy, a może pomoże ;-).
Piotr4888
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 81
Rejestracja: 2013-01-28, 18:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: Piotr4888 »

Już regenerowałem zacisk,lewa dzwigienka recznego jest w pozycji zaciagnietej a koło sie normalnie kręci, z prawej nie patrzyłem...chyba calkowicie sie rozleciał mechanizm w środku, hamulec nozny działa. Linka jest OK, niedawno wymieniałem na nowe...mniejsza o to. Zamówiłem zaciski z golfa IV, aluminiowe, jarzmo zostanie stare...tylko pytanie czy stare jarzmo oraz przewody będą pasować...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gitsu
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-02-15, 02:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gliwice

Post autor: Gitsu »

Z tego co patrzyłem jarzmo powinno pasować i przewody chyba też się niczym nie różnią, więc powinno być P&P. Aczkolwiek patrzyłem na szybko, także nie jestem pewien. Powodzenia :ok:.
Hypgen
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2016-11-28, 10:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: warszawa

Post autor: Hypgen »

potwierdzam, pasują bez problemu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”