[FWD] Urwany czujnik abs

Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

[FWD] Urwany czujnik abs

Post autor: gavotte »

Jako, że od pewnego czasu przestał mi działać ABS postanowiłem to poprawić, zmierzyłem wartości czujników i okazało się, że brak sygnału w tylnym lewym kole, z demontażem poszło szybko - okazało się, że czujnik jest przetarty, kupiłem nowy, wyczyściłem gniazdo powietrzem, zamontowałem czujnik... Działa!!! lecz podczas zatrzymywania się pedał kopał, wiem, że to wina brudnego, lub za płytko osadzonego czujnika więc postanowiłem, przeczyścić wszystkie czujniki, tył poszedł bez problemu a z przodu... Czujniki stoją jak beton, jedyne co się kręciło to plastikowa obudowa czujnika. Po spędzeniu godziny w kanale poddałem się i po wyjechaniu z garażu okazało się, że abs znowu nie działa. Po wielkim wku**ie zmierzyłem ponownie wartości czujników i niby wszystko ok... Napięcia były zbliżone do siebie. Postanowiłem dalej powalczyć w celu demontażu czujników i stało się, prawy przód i bebechy czujnika wyprute, obudowa została w zwrotnicy. Powiedzcie proszę co z tym zrobić? Nawiercić i dać nowy koszyczek? Czy to da się jakoś wyciągnąć? Próbowałem już prać młotem i twardo siedzi. Pilnie proszę o poradę.
Awatar użytkownika
skoti
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2014-11-16, 22:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubuskie

Post autor: skoti »

Wyjdzie trza to wydłubać albo wybić i tyle
Audi coupe gt
Audi A6 c4 - quattro ABC
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

twardy duzy srubokret ktory ma miejsce szesciokatne na zalozenie klucza oczkowego.wbijasz a potem obracasz za pomoca klucza.wszystko sie wykruszy...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
gavotte
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 383
Rejestracja: 2012-07-31, 21:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Hrubieszów

Post autor: gavotte »

Poradzilem sobie rozwiercajac czujnik az cala zawartosc wyleciala nastepnie obudowe czujnika wyrwalem srubokretem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”