Ciekawe S6

Słowik
Mechanik
Mechanik
Posty: 113
Rejestracja: 2016-06-13, 11:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Ciekawe S6

Post autor: Słowik »

Bardzo ładne tylko, że bez klimy :roll: Ale i tak bym się nim zainteresował bo wygląda na prawdę zdrowo. Klimę zawsze można dołożyć ;-)
http://otomoto.pl/oferta/audi-s6-z-niem ... ysaWD.html
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Jakieś pół roku temu była wystawiona też w BP, bez opłat i do lakierowania (rdza tu i tam) ;)
Chłopaki trochę połatali, poprawili i chcą odzyskać kasę :)
Co oczywiście nie skreśla auta jako takiego. Dla mnie osobiście było by skreślone z uwagi na brak klimy (....i to w eSce :shock: ), za to na wielki plus carbon :ok:
Ostatnio zmieniony 2016-07-12, 19:06 przez gitmar, łącznie zmieniany 2 razy.
Słowik
Mechanik
Mechanik
Posty: 113
Rejestracja: 2016-06-13, 11:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: Słowik »

Ciekawe czy została porządnie zrobiona :roll: Na fotach wygląda świetnie. Ale tak jak mówisz ciężko im będzie sprzedać S-kę bez klimy w takich pieniądzach. Swoją drogą zobacz, kto,ś zamawiał sobie taką nową S6, zapłacił kupę siana i zrezygnował z klimy :roll: No ale tak to jest z takimi autami. Dzisiaj też można zrezygnować z klimy nawet w A8 (opcja bez dopłaty :mrgreen: )
daro45
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2015-07-05, 16:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Suwałki

Post autor: daro45 »

Klima jak klima, ja z auta bym zrezygnował bo automat. Lepiej szukać czegość 2.8 pojedzie podobnie a mniej kłopotu.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Eee tam... czepiasz się. 4.2 + automat to super opcja. Ujeżdżam drugą i jestem baaardzo zadowolony :ok:
Ale jak ktoś lubi wajchować to proszę bardzo :mrgreen:
Awatar użytkownika
Audi_S6_PLUS
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2015-05-24, 17:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: BIAŁA PODLASKA

Post autor: Audi_S6_PLUS »

Nie polecam bo znam te auto stary dziad zrobiony na sprzedaż jeszcze niedawno cały dowalony silnik nadaje się do wymiany.Pomalować i nalać doktora każdy potrafi tyle że po roku radza wyjdzie a silnik padnie i jeszcze za taką kasę.Jak pamiętam stała za 7 tys a była do kupienia za 6 tys ale chetnego nie było.Bo kombimacja alpejska.Polecam obejrzenie HP2 :)))) i pierwsze hamowanie :)
Kto biednemu zabroni bogato żyć ....
Słowik
Mechanik
Mechanik
Posty: 113
Rejestracja: 2016-06-13, 11:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: Słowik »

Audi_S6_PLUS pisze:Nie polecam bo znam te auto stary dziad zrobiony na sprzedaż jeszcze niedawno cały dowalony silnik nadaje się do wymiany.Pomalować i nalać doktora każdy potrafi tyle że po roku radza wyjdzie a silnik padnie i jeszcze za taką kasę.Jak pamiętam stała za 7 tys a była do kupienia za 6 tys ale chetnego nie było.Bo kombimacja alpejska.Polecam obejrzenie HP2 :)))) i pierwsze hamowanie :)
I wszystko jasne ;-) Jak widać nie warto sugerować się zdjęciami w ogłoszeniu. :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”