podsumowanie zlotu by butter

Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

podsumowanie zlotu by butter

Post autor: Butterbean »

bedzie tradycyjnie czyli bez ladu skaldu i chronologii oraz interpunkcji :mrgreen:
Co roku boję sie bardziej.tego ostatniego dnia..ze centralnie sie rozbecze....
Dla takich Ludzi jak Wy zrobie wszystko.podobnie jak pewnie 99 procent z was skoczy za innym w ogien..wspolne rozmowy smiechy.zero spiec itp.dzieci sie mnie nie bali...no i zólwik z Vanessą w koncu byl...jestescie mega pozytywna ekipa.
rodzicom daly sie we znaki dziecka...ale wg mnie byly one mega waznymi uczestnikami zlotu...ich usmiechy i ogolny warkot dawal wrazenie sielanki....
konwoj do ornety-bajka.blokowanie rrond-mistrzostwo swiata..
Ciąg dalszy z dzisiaj 😉
Dziękuje hotelowi za bezbłędna organizacje.tutaj w zasadzie ustalamy termin cenę i jedziemy z koksem. Żałuję że nie mogliśmy się spotkać wszyscy razem z tymi którzy no nie mogli przyjechać. Oddzielne Podziękowania należą się trookiemu który mimo że ma swoje sprawy osobiste pomagał jak tylko mógł w organizacji imprez. Mam nadzieję że za rok wszyscy naprawdę wszyscy razem spotkamy się znowuż i podobnie jak w tym roku będziemy się naprawdę dobrze bawić. Moje małe odkrycie to Michaelo który okazał się być wspaniałym wodzirejem tego roku mam nadzieję że już cyklicznie będzie pełnił funkcję. Kazik afro Trooky to wspaniały dreamteam z którym można naprawdę wiele zrobić.od poniedziałku też kiepsko mieć świadomość że trzeba czekać na kolejną taką imprezę znowu rok. I koniec chciałbym przeprosić za wszelkie niedogodności które być może miały miejsce na wszystko miałem wpływ. Oddzielne szczególna przeprosiny że się dwóm osobą których zachowałem się na pewno nie właściwie przepraszam na pewno się to więcej nie powtórzy . Butter
Ostatnio zmieniony 2016-06-15, 20:01 przez Butterbean, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Co rok to coraz bardziej wgryzam się w ten klimat, aż się boję co będzie w następnym :D
Jak było na tym ostatnim to chyba nie muszę pisać :ok:
Zablokowany

Wróć do „V Ogólnopolski Zlot Audi C4 - 2016”