Byłem, widziałem czyli oglądane przez nas audi z ogłoszenia

Awatar użytkownika
Dawid2542
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 903
Rejestracja: 2011-05-21, 19:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: śląsk

Byłem, widziałem czyli oglądane przez nas audi z ogłoszenia

Post autor: Dawid2542 »

Witam w tym temacie zamieszczamy ogłoszenia z różnych portali aukcyjnych,
ale tylko te które ktoś był zobaczyć, przejechał się dokonał oględzin na żywo
proponuję pisać w punktach:

1. link do aukcji zarchiwizowany
2. ocena: polecam/odradzam, możemy również podac ocenę w skali 1:10
3. wady
4. zalety
5. krótki komentarz o sprzedającym, komis/osoba prywatna/handlarz,
Ostatnio zmieniony 2013-02-19, 13:49 przez Dawid2542, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

Kod: Zaznacz cały

Sprzedam Audi A6 C4 Avant Quattro
 
Rok produkcji: 1996
Przebieg: 310 000 km
Silnik: 2.5 TDI (rzędowy R5, AEL, 140 KM) - ceniony za niezawodność
Skrzynia biegów: manualna 6 biegów
Napęd: 4x4 + EDS (przód)
Komputer pokładowy
Elektryczne szyby x4
Podgrzewane i elektrycznie składane lusterka
Klimatyzacja - klimatronik (po przeglądzie, odgrzybiona)
ABS
Centralny zamek z fabrycznym alarmem
Hak holowniczy
 
 
Auto po następujących naprawach/czynnościach serwisowych:
Wymieniony rozrząd (290 000 km)
Wymieniona tarcza sprzęgła + docisk + łożysko (290 000 km)
Sprawdzona / zregenerowana turbosprężarka (295 000 km)
Zregenerowana przekładnia kierownicza (300 000 km)
Wymionie tarcze + klocki z przodu (290 000 km)
Wymieniona nagrzewnica (305 000 km)
 
Oferowane przeze mnie auto, jak na swoje lata, prezentuje się jeszcze całkiem nieźle. Wizualnie  wymaga drobnych poprawek lakierniczych (przerysowanie na prawym tylnym błotniku - wgniecenie uszkodziło tylko warstwę lakieru, ocynk nie został uszkodzony. Poza tym drobne rysy na zderzakach, lokalnie drobne odpryski na nadkolach od kamyków, 2-3 lekkie (prawie niewidoczne) wgniecenia. Ogólnie auto bez śladów korozji, jedynie metalowo-gumowe listwy dolne kwalifikują się do wymiany. Poza tym niebawem trzeba wymienić olej oraz prawdopodobnie akumulator.

Samochód jest w ciągłej eksploatacji, na bieżąco serwisowany. Jeśli ktoś poszukuje dużego (rodzinnego) auta z bardzo sprawnym napędem 4x4 za stosunkowo niewielkie pieniądze to jest to propozycja godna polecenia.
 
Uwaga!
Auto sprzedaję na oryginalnych felgach Audi 7' R15 z oponami zimowymi. Widoczne nieoryginalne felgi nie są przedmiotem sprzedaży.
http://allegro.pl/audi-a6-c4-avant-2-5t ... 45984.html

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Środek zmęczony, ale do odratowania , natomiast silnik moim zdaniem nadaje się do wymiany i raczej nic się z niego już nie zrobi .
Leci olej z uszczelki pod głowicą i coś w nim wali . Uszczelka jest już najgrubsza założona, więc w przypadku remontu raczej nowa głowica. :-|

Karoseria po przygodach z przodu brak jest niektórych elementów łezki pod lampami po przykręcane na sprężyny .
:shock:

Auto klubowicza :roll: mam wrażenie, że zna stan swojego auta tylko udaje, że się na tym nie zna. :zly:

Ocena 3-4/10
Ostatnio zmieniony 2014-01-04, 23:28 przez Lechu, łącznie zmieniany 2 razy.
rycho666
Adept
Adept
Posty: 0
Rejestracja: 2014-02-19, 16:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraśnik

Post autor: rycho666 »

1. http://tablica.pl/oferta/audi-a6-2-6-v6 ... 6144b94135
2. Totalnie odradzam
3. Wiaderka szpachli na aucie, bita przodem, tyłem bokiem i nawet dachem. Silnik chodzi jak kierat.
4. Brak i jeszcze raz brak szkoda nawet dzwonić.
5. Mini handlarz, przez telefon miał być zderzak na rogu i błotnik prawy do malowania a wyszło całe auto, a i jeszcze spawy puszczały z przodu na kielichach.
Awatar użytkownika
afro89
Administrator
Administrator
Posty: 1028
Rejestracja: 2011-08-25, 13:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszowice

Post autor: afro89 »

rycho666, _przywitajsie
Mój czołg AEL 300KM 555NM: http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=426

Mister zlotu `12
Najszybsze auto zlotu `13
Awatar użytkownika
Fenek
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-25, 15:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraków

Post autor: Fenek »

1)Pacjent:
http://otomoto.pl/audi-a6-stan-idealny- ... 61834.html
http://olx.pl/oferta/audi-a6-stan-ideal ... d57eae58b8
2)ODRADZAM!
3)Stoi przynajmniej od maja 2014. Handlorz oczywiście mówi że niemiec płakał jak sprzedawał i musiał być nienormalny bo jeździł na serwis tak jak producent przykazał. No tak...
Książka serwisowa wygląda na podrobioną. Auto kiedyś było granatowe co widać po komorze silnika ale zostało całkiem nieźle pomalowane na zielony. Całkiem, bo ruda nie wychodzi tam gdzie zwykle tylko w miejscach w których normalnie bym się jej nie spodziewał. Zdjęcia są przesycone, w rzeczywistości nie jest taki jaskrawy. Zbiorniczki w komorze silnika krzyczą że mają przebieg 2x taki jak na liczniku;) I najgorsze. Zimny silnik strasznie cyka. Panewki/szklanki/zawory - nie wiem, nie ważne. Na końcu Pan prosi żeby go już od niego zabrać, on dużo spuści z ceny byle tylko a6 poszedł:) Komiczne.
4)Zalet brak
5)Typowy cfaniaczek ze złotem na rączce. Stał gadka wykuta na blachę i bajerowanie.
sekacz19
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2016-04-14, 19:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: sekacz19 »

1. Link http://olx.pl/oferta/audi-a6-c4-doinwes ... eJOiP.html
2. Odradzam.
3. Wady: pękająca szpachla na słupku przednim przy drzwiach kierowcy(tam gdzie mamy zawiasy),,uszkodzony lakier przy listwie progowej przy drzwiach kierowcy,rant maski po lewej stronie uszkodzony prawdopodobnie po ustawianiu tego elementu,także była w inny odcieniu lakieru niż reszta pojazdu. Sprzedający się przyznał że zmienił olej z mineralnego na półsyntetyk,silnik ulany wkoło pod głowicą,wycieki oleju z przodu silnika koło obudowy rozrządu,pęknięta w dwóch miejscach szyba od kamieni,nieoryginalna,była już wymieniana,auto ściągało na lewo(sprzedający wyjaśnił to jako niedoważenie kół :D ),auto prowadziło się bardzo miękko i niepewnie,drzwi kierowcy na dole po całej długości zgnite,rdza wychodzi spod lakieru,zagięty poważnie próg po stronie pasażera,tylny zderzak wgnieciony po lewej stronie na rogu,po prawej stronie tylne nadkole przerysowane i wychodziła już rdza,brak ostatniej listwy ozdobnej w tamtym miejscu,z tyłu w zawieszeniu po lewej stronie coś waliło jakby miało się rozpaść,auto po przyjeździe na oględziny po kilku godzinach postoju zostawiło ślad po płynie chłodniczym lub innej cieczy(sprzedający wyjaśnił to wizytą na myjni przed pracą) 8 godzin ściekała woda i akurat była pod silnikiem,uszkodzona uszczelka tylnej szyby na dolnej krawędzi po środku(do bagażnika leci woda),siedzenie kierowcy uszkodzone,wszyta jasna rzucająca się w oczy łata na lewym oparciu. To chyba tyle
3. Zalety: działające wszystkie zegary,elementy wnętrza,działający szyberdach,silnik trzymał temperaturę,był całkiem żwawy,nie kopcił,ładne oryginalne felgi,nowy wydech,zawieszenie przednie bez stuków,hamulce ładnie hamowały,tarcze klocki widać na obu osiach były dość świeże.
4. Młody kierowca,auto ma od pół roku,bardzo zachwalał auto,ale z każdą wadą którą znalazłem robił się czerwony i mniej pewny siebie. Cenę obniża od 9400 zł
jeta2003
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-10, 10:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gorzów Wlkp.

Post autor: jeta2003 »

1 link - http://olx.pl/oferta/audi-a6-1-8-20v-be ... 465cf2da5e

2. Odrazam!!!

3. Własciciel posiada auto od 13 lat. Błotniki przód malowane powiedzmy OK ale poza tym maska, na słupkach wewnętrznych drzwi tylnych zacieki lakieru, silnik kopci bardzo mocno na biało, cały mokry od oleju przy rozrządzie, uszczelka pod pokrywą zaworów - czarny silikon. Sprzęgło wysokołapało po prostu masakra
Ostatnio zmieniony 2016-05-17, 07:23 przez jeta2003, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”