[100 C4] Podswietlenie ttylnej zapalniczki.

Modyfikacje, pomysły i jak sama nazwa wskazuje rezania, rezania i jeszcze raz rezania
Awatar użytkownika
PRZEMEK30
Adept
Adept
Posty: 41
Rejestracja: 2015-04-17, 21:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lodzkie

[100 C4] Podswietlenie ttylnej zapalniczki.

Post autor: PRZEMEK30 »

Witam. Z racji slabego oswietlenia tylnej zapalniczki , postanowilem wziac sie za ten klopot .Okazyjnie dostalem zapalniczke z 80 B4. Drobne roznice w konstrukcji. Pora wiec na rzezbe. Od razu zaznaczam, ze nie jestem mistrzem fotorelacji. Moze ktos zechce sobie takowy sprzet zaadaptowac ,wiec pisze jak to u mnie bylo. Oto nasza org zapalarka i zapalarka z B4. Obrazek
Obrazek
Wybralem ta zapalniczke bo jest wieksza i podswietlenie jest wyrazniejsze i jasniejsze. Jak widzicie idealnie wchodzi w maskownice. Obrazek .Niestety prowadniczka z podswietleniem org zapalniczki nie przejdzie przez otwor ,wiec zapodalem swiatlo z B4. Obrazek. Pozbylem sie blaszek z oprawki i zakleilem izolacja ku lepszemu rozproszeniu swiatla. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek.Pozostaje podlaczenie kabli do kostki,izolacja termokurczliwa i montaz calosci. Obrazek .Efekt koncowy montazu.Zdiecie podswietlenia postaram sie dodac jak najszybciej.Jak dodalem wczesniej ,jak umialem tak opisalem. Moze nie jest to do konca fachowo wiec z gory mocno przepraszam .Moze sie przyda.
Diesel kopci, diesel czadzi, ale nigdy Cie nie zdradzi!.
Awatar użytkownika
Casian
Administrator
Administrator
Posty: 1220
Rejestracja: 2011-09-04, 21:29
Imię: Przemysław
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1993
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Świdnica
Płeć:

Post autor: Casian »

Tez mnie to czeka. Ale ja chce zostać przy oryginale. Choć niczego nie wykluczam. W sieci znalazłem takie cos choc nie wiem jak to jeszcze zamontować .

http://www.ace.vot.pl/index.php?option= ... &Itemid=35
Kół możesz mieć cztery ale cylindrów musi być pięć !!

perełka zlotu 2014 wg.butterbean
Auto zlotu Stegna 2018
Awatar użytkownika
PRZEMEK30
Adept
Adept
Posty: 41
Rejestracja: 2015-04-17, 21:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lodzkie

Post autor: PRZEMEK30 »

Moja zapalniczka wlasnie tak swieci. Czerwony okrag plastiku przewodzacego swiatlo jest grubszy i szerszy od standardowego z 100tki. Daje taki efekt jak znalazles w sieci.niestety kiepski aparat nie moge zrobic dobrego zdjecia oddajacego efekt.
Diesel kopci, diesel czadzi, ale nigdy Cie nie zdradzi!.
Awatar użytkownika
skoti
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2014-11-16, 22:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubuskie

Post autor: skoti »

Ja wczoraj podłączyłem ale nie przewidziałem jednego,że bèdzie podświetlane non stop :-/
Ostatnio zmieniony 2015-11-20, 11:04 przez skoti, łącznie zmieniany 1 raz.
Audi coupe gt
Audi A6 c4 - quattro ABC
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezanie”