[A6 C4] Jakie głośniki na przód i tył? AVANT

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Goły
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2013-01-15, 00:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa/Legionowo

[A6 C4] Jakie głośniki na przód i tył? AVANT

Post autor: Goły »

Witajcie,

Dzisiaj wyjąłem z samochodu swoje charczące głośniki i mam dwa pytania:

1) Jakie polecicie sensowne głośniki na przód i tył w oryginalnych rozmiarach, bez żadnego rezania?
2) Jak zdjąć maskownicę tylnego głośnika? Sam głośnik z obudową wyjąłem tylko za nic nie mogę zdjąć samej maskownicy. Przy montażu nowego głośnika będzie trzeba ją wklejać? Ma dość dziwne mocowanie do głośnika.

Zdjęcia w załączniku.

Pozdrawiam

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-06-04, 20:24 przez Goły, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukaszz2369
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 305
Rejestracja: 2012-11-14, 15:53
Imię: Łukasz
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Konin
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć:

Post autor: lukaszz2369 »

Z przodu mam zamontowane Hertz 130dsx a z tyłu jakieś Pioneery. Przód jest trochę problematyczny ale da się zanotować 130mm, łatwiej wpasować 100mm ale jak dla mnie są trochę za małe. Z tyłu głośniki są razem z maskownicą i jeżeli chcesz zachować oryginalną maskownice to musisz pociąć głośnik albo rozwiercić zgrzewy.
Goły
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2013-01-15, 00:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa/Legionowo

Post autor: Goły »

Dzięki za info, głośnik z tyłu wyjęte :)
Teraz pytanie: jakie głośniki można dopasować na tył, żeby idealnie przykryć go maskownicą tak jak w oryginale? Jeździłem po sklepach, szukałem w necie... nic nie ma... a nie chcę zamontować gołych głośników, bo kiepsko to wygląda. Znalazłem tez używki do kupienia, ale chcą 8 dych za komplet, więc raczej nie warto biorąc pod uwagę, że mogą się zaraz rozsypać.
Awatar użytkownika
lukaszz2369
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 305
Rejestracja: 2012-11-14, 15:53
Imię: Łukasz
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Konin
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Płeć:

Post autor: lukaszz2369 »

Wydaje mi się że każde 130mm powinny pasować pod ori maskownice. Jeżeli nie jesteś pewien to zmierz średnice maskownicy i spróbuj jakiś głośnik dopasować. Ja w swoich pioneerach musiałem chyba uciąć uchwyty do mocowania bo delikatnie wystawały a głośnik przykleiłem do maskownicy. Głośnik nie może być z gruby bo możesz mieć problem z opuszczeniem szyby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”