[A6 C4] przeciwmgielne jako swiatla do jazdy dziennej

Modyfikacje, pomysły i jak sama nazwa wskazuje rezania, rezania i jeszcze raz rezania
pifu
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-09, 17:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Olsztyn

Post autor: pifu »

ja robiłem próby zz dwoma rodzajami ledów w sczewke. Żadnych nie widać:(
Wstawiałem taka co miała leda na środku z czła COB czy jakos tak słabo to widać i wstawiałem z ledem z czoła i po bokach i tak sam lipa. led nie nadaje się do soczewki. tez przymierzam się do zrobienia dziennych w przeciwmgłowych i zacząłem od zarówek żeby dobrać niestety musza być zwykłe
Awatar użytkownika
Mrozu76
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 289
Rejestracja: 2012-05-04, 07:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: Mrozu76 »

no wlasnie tego sie obawiam :( a cena ledow jest za wysoka, zeby tak sobie kupic i rzucic na polke ;)
pifu
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-09, 17:41
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Olsztyn

Post autor: pifu »

No niestety wysoka jeden komplet placilem 55zl a drugi cos kolo 40zl
highzim
Mechanik
Mechanik
Posty: 218
Rejestracja: 2015-06-14, 23:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: highzim »

Zrobiłem sobie dzisiaj lampki tym sposobem tylko że podłączyłem mase nie do śrubki nadwozia ale do brązowego kabla przełącznika wysokości świateł, wszystko chodzi ok tylko jak na włączonym zapłonie, światłach wyłączonych nacisne przycisk przeciwmgielnych to przekaźnik zaczyna brzęczeć jak głupi :D
Tak czy inaczej dzięki za poradnik :).
A6 C4 Avant 2.8 30V Quattro - jest
S4 C4 Avant 2.2 20V Turbo Quattro - było
S6 C4 Avant 2.2 20V Turbo ++ - jest
Vaclav
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-29, 10:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Beskid Niski

Post autor: Vaclav »

Ja też testowałem jakieś diody ale to lipa. Ostatecznie założyłem H3 Osram cool blue 4200 i dopasowałem resztę do temperatury 4300. Świecą ładnie na biało jak xenony a nie rzucają się w oczy niebieską poświatą. Włączane z kluczyka (nie wiem jak bo robił to mechanik). Porównałem wieczorem same h3 z normalnie włączonymi klawiszem i te z kluczyka świecą wyraźnie jaśniej, więc przekaźnik wstawię w najbliższym czasie.
Obrazek
Awatar użytkownika
skowron
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2011-11-27, 15:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mauritius

Post autor: skowron »

podpinam sie pod temat, wszystkie LED bez balastu COB czy jak tam zwal nadaja sie do podswietlania schowka, natomiast takie zestawy H3 jak ten:

Obrazek

swieca super, i tylko 2x20watt!! wiec duzo lzej dla naszych starych instalacji el. i alernatorow, ceny na alledrogo to wariactwo bo ok 340zl, natomiast na aliexpress kosztuja ok 150zl wysylka jest free, tu jest link od sprawdzonego sprzedawcy, kupilem H4 i H3 i jestem zadowolony http://www.aliexpress.com/item/Newest-P ... 10796.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rezanie”