[A6 C4] Problem z otwieraniem się samochodu

Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

[A6 C4] Problem z otwieraniem się samochodu

Post autor: Key100l »

Witam wszystkich mam problem z centralem :-( Raz na jakiś czas dzieje się tak, wracam do samochodu, a tu drzwi wszystkie otwarte a alarm rozbrojony... Nie ma tu zasady czy zamykam z pilota czy z kluczyka. Nie ma też zasady kiedy to się dzieje choć zauważyłem że przeważnie było tak jeśli stacyjka mi się blokowała i nie wyskakiwała do końca jak wyciągałem kluczyk. I teraz co może być przyczyną :?: Zimne luty w pompce centralnego :?: jednak ten dokładany sterownik :?: ciężki temat a ostatnio dobrze że samochód stał na rynku w mieście bo z tylu na fotelu laptop i kabli diagnostycznych z całym sprzętem :-( z góry dzięki za podpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

odlacz centralke dokaldana.kilka dni zamykaj z kluczyka..
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Tylko jest jeden problem i ty Tomek wiesz o co chodzi... Dzieje się to raz na ruski rok... Ostatnio taka akcja miała miejsce jakieś 2 miesiące temu ale samochód był na podwórku... Ale nic ;) wyłączymy i może coś pokaże... Ogólnie wszystkie drzwi się ryglują, nic się nie zacina... Oby to jakaś pierdoła bo coraz bardziej boję się zostawiać samochód gdzieś poza domem :-(
radzio3300
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2012-03-15, 18:42
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: radzio3300 »

witam, opowiem wam jaki ja mialem problem z zamkiem centralnym czytalem ten temat i chyba jest troche podobny problem mianowicie przy zgaszaniu swiatel zaczynala pracowac pompka centralnego jak zamykalem samochod z kluczyka po jakims czasie sam sie otwieral wiec bardzo niebespiecznie czytalem ten temat ale odlaczenie centalnego nie zalatwia sprawy ale poczytalem tez kilka innych tamatow i wyszukalem temat o wiazce kabli w tylnej klapie okazalo sie ze jest jeden wielki bajzel i ktos tam cos dlubal w tym szystkim bylo zwarcie ukladu centralnego brak swiatel wstecznego wystarczylo dobrze polapak i zabiespieczyc kable (dzieki Butterbean)
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

A ja już siadam powoli na dupe z moim samochodem:-( ostatnio znowu otwarte... Zamykane z klucza żeby było śmiesznie nawet alarm rozbrojony. Zostaje mi jedna opcja. Dzisiaj zamykałem go parę razy i słychać że zamykanie klapki paliwa bardzo ciężko chodzi... Może się przywiesza i central czując opór otwiera :?: :-( założe kamerę w środku i będę nagrywał... Może coś znajdę...
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

psiknij tam jakimś wd-40 w ten rygiel klapki paliwa może syfu naleciało
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Butterbean pisze:odlacz centralke dokaldana.kilka dni zamykaj z kluczyka..
Co się wtedy stanie ? Centralka się zresetuje i będzie pracować normalnie ? Bo ja mam jaja tego typu, że w centralce dokładanej jest taki przycisk, taki zwykły mały switch, kliknąłem tym parę razy, za kilka godzin ja patrzę, samochód sam się zamyka. Myślę no hm, nie głupie to, fajny bajer. Patrzę znowu a on się sam otwiera :shock: I tak cały czas, sam się zamknie, zaraz się sam otworzy i tak w kółko. Odłączyłem centralkę i otwieram z kluczyka póki co, ale nie wiem co teraz z tym zrobić, czy jak podłączę z powrotem centralkę i zostawię auto na parkingu czy się gdzieś sam audik nie otworzy.. :-?
andriu
Adept
Adept
Posty: 10
Rejestracja: 2014-10-03, 08:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gubin

Post autor: andriu »

Jak w temacie. Jak odłączyć centralke? Gdzie ona się znajduje?
Ostatnio zmieniony 2015-04-20, 19:22 przez andriu, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”