[A6-2.5TDI AEL] przy 3 tys./min. nie podaje paliwa

Wszystko ci się tyczy układu wtryskowego w silnikach wysokorpężnych
urbi141
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-14, 20:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łosice

[A6-2.5TDI AEL] przy 3 tys./min. nie podaje paliwa

Post autor: urbi141 »

mam problem z podawaniem paliwa w mojej a6 c4 2.5 tdi quattro. auto zgasło w trakcie jazdy mojej żonie. był mróz więc myślałem, że zamarzła ropa, bo było -17 ,a zalałem zwykłą. wstawiłem do ogrzewanego garażu i dolałem jakiegoś preparatu, który polecił mi mechanik. silnik po całym dniu i tak nie chciał palić. więc wymieniłem filtr, zalałem go ropą zimową, i zapalił. wyglądało, że wszystko jest w porządku. przejechałem jakieś 70 km i znowu to samo. więc spuściłem całe paliwo, wyczyściłem zbiornik, zalałem nowym paliwem (zimowym), przepłukałem układ, wymieniłem filtr na nowy i wydawało się, że ok. teraz auto pali, jeździ ale jak się jedzie powyżej 2.7tys./min. spadają obroty i audi zwalnia, jakby brakowało paliwa, po chwili jedzie dalej. każda taka próba kończy się tak samo. chcę wymienić przewody paliwowe ale najpierw napisze co to może być?

//dodano tagi
Casian
Ostatnio zmieniony 2015-09-10, 20:26 przez urbi141, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

urbi141, _przywitajsie
_tagi
Awatar użytkownika
various
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 754
Rejestracja: 2012-01-07, 00:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Tarnowskie Góry

Post autor: various »

urbi141, należy zrobić podstawową diagnostykę VAGiem, zmierzyć ciśnienie w pompie. Przewody mogą być zapchane lub nieszczelne, albo coś z pompą. Najlepiej podpiąć prosto z butelki i pojeździć ;)

Pzdr
urbi141
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2015-01-14, 20:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łosice

Post autor: urbi141 »

dzięki sprawdzę :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”