[A6-1.8 ADR] Problem z kontrolkami na liczniku

Wszystko co tyczy się silników rzędowych czterocylindrowych.
BialyGTi
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-10, 10:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

[A6-1.8 ADR] Problem z kontrolkami na liczniku

Post autor: BialyGTi »

Witam

Mam taki problem ze od pewnego czasu na liczniku wyskakują tak zwane czaszki czyli czerwone kontrolki płyny hamulcowego, płynu chłodniczego oraz ciśnienie oleju. Kontrolki pojawiają sie zazwyczaj jak juz przejadę jakis tam kawałek zatrzymam sie i zapale auto jeszcze raz wtedy sie potrafi zaświecić kontrolka płynu hamulcowego oraz chłodniczego. Hamulcowa zazwyczaj pomruga z 20 razy i zgaśnie natomiast ta od chłodniczego potrafi mrugać nawet i godz. Natomiast z Ciśnieniem oleju jest taka sprawa ze po przejechaniu jakieś tam trasy i wjechaniu do miasta to wiadomo obroty spadają i kontrolka sie zapala po przy gazowaniu auta tak do ok 2 tys obrotów kontrolka znika ale jak obroty spadną to zapala sie znowu. Jesli to ma znaczenie to skrzynia jest automatyczna zegary bez zadnego komputera itd zwykłe od a6 c4 te długie

moze ktos ma jakiś pomysł albo wie jak temu zaradzić bo nie ukrywam ze strasznie to denerwuje caly czas pika i mruga

Z gory dziękuje za każda rade gdzie szukać
mastah22
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 68
Rejestracja: 2012-07-02, 23:23
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kietrz-opolskie

Post autor: mastah22 »

O ile inne kontrolki to mniejsze zło tak ta z oleju wydaje sie działać prawidłowo...na Twoje nieszczescie... Wypadało by zmierzyć cisnienie oleju.
BialyGTi
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-10, 10:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: BialyGTi »

ciśnienie mierzone wszystko jest ok z ciśnieniem oraz poziomem oleju

jakies inne rady ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki czterocylindrowe”