c4 2,8

poladek
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-11, 19:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: jelenia góra

c4 2,8

Post autor: poladek »

Witam. Ktos ogładał może tą Audi
http://otomoto.pl/audi-100-C35136269.html
i potrafi coś wiecej o niej napisac.
To, że wszystkie blachy i zderzaki z A6 C4 a środek z 100 wiem,
to, że licznik lub pajak wymieniany także.
poladek
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-11, 19:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: jelenia góra

Post autor: poladek »

Byłem, oglądałem, nie polecam. Auto tak naprawdę z roku 91/92 (litera N w Vinie), przestylizowane na A6 i całe było malowane. W przeszłości miało kilka przygód i zaczęło to teraz wychodzić w postaci pękającej szpachli pod lakierem, łuszczącym się lakierem. Próg po stronie kierowcy zaatakowany rudą bo zeszła w kilku miejscach konserwacja i nie było to zrobione. Komora silnika zapuszczona, brak osłon itd. instalacja gazowa zwykła nie sekwencja, uchwyty od lamp tez pourywane. Klimatronik nie działa, chłodnica do niego jakaś nieoryginalna i nie jest nabity. Wnętrze - licznik lub pająk wymieniany (stawiałbym na pająka bo jest założony taki jeszcze z obsługa awaryjnych przy kierownicy z obsługą BC a tego brak jest tylko AC), deska rozdzielcza pęknięta z góry, podsufitka przyklejona ale wygląda to bardzo źle, plastiki na słupkach tez w kiepskim stanie, roleta manualna tył nie zwija się do końca i leżała na półce.
Opony z przodu inne (dość dobry bieżnik) z tyłu inne (do wymiany), hamulec ręczny podobno działa ale czy to prawda nie wiem bo właściciel mówił coś o linkach itd.
Wrażenia z jazdy - kierował właściciel - nie wiem czy ma taki styl jazdy czy specjalnie ale auto wogóle nie było wkręcane powyżej 3000, wiec nie wiem czy działa skracanie dolotu. Z tyłu trochę coś popukuje, z przodu także (na przód są już kupione nowe wahacze). Wiem, że cena niska i nie należało się spodziewać igły jednak ilość kasy i pracy potrzebnej do doprowadzenia jej do takiego stanu skutecznie ostudziła mój entuzjazm kupna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”