[A6 C4] co to jest????

saleem73
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2013-02-13, 18:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wawa

[A6 C4] co to jest????

Post autor: saleem73 »

Witam,
dzisiaj wyjąłem zegary, a za zegarami znalazłem wiatraczek (nadmuch) oraz jeden wystający kabel nie podpięty który się znajduję w wspólnej wiązce przy kosce kierunkowskazów, kierunkowskazy i ich drzwięk normalnie działają.
ten wiatrak nie chodzi, mam klimetronik i tam już jest nadmuch, a ten wygląda jakby ktoś go dodał.
dodatkowo, czy ktoś ma wtyczkę z kabelkiem lub uciętym kabelkiem do zewnętrznego czujnika temperatury? chce się podpiąć do żółtej wtyczki wyświetlacza temperatury zewnętrznej.

z góry dziękuję i pozdrawiam
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
wolfik0
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 711
Rejestracja: 2011-07-22, 22:20
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: zabrze

Post autor: wolfik0 »

Ta żółta wtyczka jest od wyświetlacza temperatury zewnętrznej który jest zabudowany w zegarach a dokładnie pomiędzy prędkościomierzem a obrotomierzem na samym dole :ok:
()()()() Jedna rodzinka VW
saleem73
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2013-02-13, 18:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wawa

Post autor: saleem73 »

Dzięki kolego wolfik0, szukam do tej wtyczki wiąskę do podłączenia czujnika, może ktoś ma taką ?
Awatar użytkownika
Binas Tuchola
Moderator
Moderator
Posty: 353
Rejestracja: 2012-04-23, 22:13
Imię: Wojciech
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1992
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Tuchola
Podziękował: 1 raz

Post autor: Binas Tuchola »

saleem73, kolego zobacz z przodu w dolnej środkowej kratce czy nie masz czujnika temperatury może masz wiązke
"Żyć Krótko Ale Zajebiście"
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

1 zdjecie z kabelkiem-masz inny przekaznik od kierunkow.o ile kojarze to chyba cos z hakiem bylo z tym ze to szlo.chyba chodzilo o to ze jesli hak byl zamontowany to zeby kierunki nei swiecily zbyt wolno.
2.zdjecie z wiatraczkiem-tak ma byc.to tylko wiatraczke zasysajacy paliwo do czujnika temperatury wewnarz auta.dziala kiedy klima chce tego.
3 i 4 zdjacie:
to jest termometr.juz ci tlumaczylem ze muuusi byc kostka od termometru w wiazce auta..jesli masz klime to musi byc tam napewno.nie spotkalem sie zeby byla klima a nie bylo termometru.sprobuj rozwinac troche izolacji w miejscu gdzie w wiazke wchodza te kawalkiz kostkami licznika.moze ktos je tylko obcial..

w stytuacji jesli jednak jej tam nigdzie nie ma-sugerowalbym tak naprawde podpiecie tego osobna instalacja..czyli polozenie od nowa kabelka do czujnika itp.
potrzebna by byla zolta kostka.do nie podasz plus mase plus po swiatlach i sygnal z czujnika..
to wszystko jest tak powaizane ze musiz miec czujnik jzu jesli ci dziala klima
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
saleem73
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2013-02-13, 18:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wawa

Post autor: saleem73 »

mas0n pisze:saleem73,
Przywitaj się w odpowiednim dziale.
Witaj, już się dawno witałem w dziale dla nowych :-)

Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-11-13, 20:29 ]
Binas Tuchola pisze:saleem73, kolego zobacz z przodu w dolnej środkowej kratce czy nie masz czujnika temperatury może masz wiązke
poprzedni właścicel wymienił przedni i tylne derzaki, czujnika nie ma ale znalazłem coś takiego jak na zdjęciu, tam podpiąłem czujnik no i klima wariowała, tak jak by było zwarcie, nie wiem o co chodzi bo jeszcze nie znam dobrze samochodu a zwłaszcza klimatronik, podpowiedz mile widziana. Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2014-11-13, 20:36 ]
Butterbean pisze:1 zdjecie z kabelkiem-masz inny przekaznik od kierunkow.o ile kojarze to chyba cos z hakiem bylo z tym ze to szlo.chyba chodzilo o to ze jesli hak byl zamontowany to zeby kierunki nei swiecily zbyt wolno.
2.zdjecie z wiatraczkiem-tak ma byc.to tylko wiatraczke zasysajacy paliwo do czujnika temperatury wewnarz auta.dziala kiedy klima chce tego.
3 i 4 zdjacie:
to jest termometr.juz ci tlumaczylem ze muuusi byc kostka od termometru w wiazce auta..jesli masz klime to musi byc tam napewno.nie spotkalem sie zeby byla klima a nie bylo termometru.sprobuj rozwinac troche izolacji w miejscu gdzie w wiazke wchodza te kawalkiz kostkami licznika.moze ktos je tylko obcial..

w stytuacji jesli jednak jej tam nigdzie nie ma-sugerowalbym tak naprawde podpiecie tego osobna instalacja..czyli polozenie od nowa kabelka do czujnika itp.
potrzebna by byla zolta kostka.do nie podasz plus mase plus po swiatlach i sygnal z czujnika..
to wszystko jest tak powaizane ze musiz miec czujnik jzu jesli ci dziala klima
Wiem wiem mówiłeś, ale teraz dopiero to zaczynam ogarniać :-)
co do tylnego zderzaka to prawdopodobnie był hak, bo wiązka jest ale brak haka :-(
sprawa z termometrem, po wyjęciu zegarów nie znalazłem tej kostki ani kabla, to oznacza że czeka mnie zdjęcie plastików i spróbuje znaleźć taką koskę lub to co po niej zostało.

dzięki będę działał dalej.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Butterbean pisze:1 zdjecie z kabelkiem-masz inny przekaznik od kierunkow.o ile kojarze to chyba cos z hakiem bylo z tym ze to szlo.chyba chodzilo o to ze jesli hak byl zamontowany to zeby kierunki nei swiecily zbyt wolno.
Nie, nie. Ten osobny kabelek był od kierunków przyczepki, plus do tej zielonej kontrolki kierunków przyczepki nad 3 dodatkowymi zegarami. Jak jest podpięta przyczepka to ta kontrolka miga razem z kierunkami i mruga też na włączonych awaryjnych. Występuje to z oryginalnym hakiem właśnie, pamiętam, że Gjom to u siebie dokładał.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

GTR34, co by nie mowic blisko bylem :)
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przełączniki zespolone, zegary, stacyjka, tempomat”