A6 2.5 TDI AEL - Białaczów

Awatar użytkownika
krzych79
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2013-05-26, 18:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

A6 2.5 TDI AEL - Białaczów

Post autor: krzych79 »

Witam, zna ktoś może ten egzemplarz? http://olx.pl/oferta/audi-a6-c4-2-5-tdi-140-km-CID5-ID6FK9t.html#5988d95143 Może ktoś mieszka blisko i mógłby obejrzeć, albo ktoś już oglądał i mógłby się podzielić wrażeniami?

Przebieg 420 tys, super gdyby oryginalny, ale chyba nie ma co liczyć, że jakakolwiek C4 może mieć obecnie tak niski oryginalny przebieg? :roll:
Awatar użytkownika
LukQQu
Mechanik
Mechanik
Posty: 110
Rejestracja: 2013-03-19, 17:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: LukQQu »

krzych79, no już nie przesadzaj z tym przebiegiem. Raczej jest prawdopodobny :mrgreen: Mój AEL w 8-9 lat naklepał 140 000 i teraz ma 293 000 :-P Na rejestracji jest flaga polski (wydawali takie do 1 maja 2006 a potem ze znaczkiem UE) czyli prawdopodobnie od minimum 2006 roku jeden właściciel chyba, że ktoś nie przerejestrował. Tak poza tym to wygląda całkiem nieźle. 8-)
Awatar użytkownika
krzych79
Adept
Adept
Posty: 35
Rejestracja: 2013-05-26, 18:59
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: krzych79 »

Ori 420tys w dobrym stanie przygarnąłbym z uśmiechem na twarzy ;-)
Dzwoniłem, pytałem, od 2006r w Polsce, dwóch właścicieli w tej samej miejscowości - dlatego rejestracja ta sama.
Trochę rudej na nadkolach i masce, malowany jeden bok (podobno przyrysowany)
Pompa vacum bardzo głośno stuka - podobno te auta tak mają wszystkie?
Jakieś kontrolki świecą co jakiś czas (ABS i AIRBAG)
Kopci na czarno i ma słabe hamulce, których podobno nie da się ich poprawić bo takie są już kiepskie oryginalnie.

Rozglądam się tylko za AEL w ośce.
Mój obecny budżet to 8tys, myślisz że coś sensownego można znaleźć w tej kwocie?
Smururoa
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-20, 19:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: Smururoa »

Niestety 8 tyś zł za A6 AEL może być wyzwaniem nie lada. Poszukuję takiej w ośce Avant AEL w większej kwocie i nic sensownego nie znalazłem. Oglądałem ich już sporo i stwierdzam że zadbany AEL ceniony powyżej 10 tyś zł do 13 tyś.
dawid89
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 77
Rejestracja: 2014-07-05, 23:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdańsk

Post autor: dawid89 »

kolega Piter od ktorego kupowałem aela w sedanie bardzo dobrym stanie ma jeszcze na zbyciu avanta 1997 rok podam aukcje


http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=7605

ja z sedana jestem zadowolony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”