[A6 C4] usterka tylnej prawej elektrycznej szyby

Awatar użytkownika
lippek2505
Adept
Adept
Posty: 43
Rejestracja: 2013-11-01, 21:47
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Brzeg

[A6 C4] usterka tylnej prawej elektrycznej szyby

Post autor: lippek2505 »

witam... ostatni mam problem z tylną elektryczną szyba w moim audi , mianowicie w czasie zamykana idzie do góry troszke i nagle w dół kiedy trzymam tylko zamykanie klikam znów zamykanie troszke idzie i znów otwiera , myslałem ze to wina mikrostyku w dzwiach przy kierowcy ale jak zamykam z tyłu jako pazażer taki sam objaw.... przy okazji dodam ze chodzi najciezej ze wszystkich w aucie dajac piszczacy dzwiek...
i przyznam sie ze ostatnio zostawiłem otwartą szybe z tyłu tą która szwankuje i mocno padało w aucie z rana mokro ale na dywaniku i troszke siedzenie moze to ma znaczenie ale juz chyba wszystko wyschło bo upału fest wiec powinno byc oki a nie jest

co jest odpowiedzialne za zmiane kierunku zamykanie szybi , gdzie szukac przyczyny , czy przekazniki maja cos do rzeczy
pozdrawiam i prosze o pomoc
adi71090
Adept
Adept
Posty: 23
Rejestracja: 2012-06-26, 22:09
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piotrków Trybunalski

Post autor: adi71090 »

U kumpla było podobnie, ale nie zmieniał się kierunek podnoszenie/opuszczanie. Opuszczała się bo spadała, a silniczek się kończył. Z tego co pamiętam wystarczyło wymienić szczotki.
mateusz30
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 332
Rejestracja: 2012-09-09, 22:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: mateusz30 »

ja mam to samo z przednią szybą kierowcy. też dochodzi do pewnego momentu (zawsze tego samego) i popada. 3 próba zamknięcia dopiero skutkuje.

Planuje wymienić całą ramkę z mechanizmem i silnikiem.
A6 C4 AAH AVANT SPRZEDANE :wstyd:
S6 C4 AAN AVANT manual w końcu jest!!!!!!!!
S6 C4 AEC AVANT manual
A8 D3 4.2tdi
wszystko w QUATTRO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach”