[Q] max. odsunięcie koła

marek[a6]
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2011-07-09, 11:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: nysa

[Q] max. odsunięcie koła

Post autor: marek[a6] »

witam . na ile można w zwykłej a6 c4 bez poszerzanych błotników odsunąć koła na dystansie żeby koło 7'' weszło bez obcierania o nadkole . pytanie zrodziło się z chęci montażu kolumn od s4, s6 gdzie hamulec przerobiony jest na a8 d2 . sama piasta jest szersza od zwykłej o 17 mmm plus dystans 12mm i do tego musi być przy mojej feldze dystans pod felgę 8mmm co daje 37 mmm szerzej na stronę i teraz pytanie czy nie będzie obcierało o nadkole inaczej bedzie komplet do sprzedania . pozdro
Awatar użytkownika
Mrozu76
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 289
Rejestracja: 2012-05-04, 07:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: Mrozu76 »

8,5" ET35 wchodza na styk z rantem. nie wiem jakie Ty masz ET, wiec sobie policz sam ;)
marek[a6]
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2011-07-09, 11:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: nysa

Post autor: marek[a6] »

witam. dzięki kolego u mnie et jest 45 więc powinno wejść chyba że się mylę . pozdro
Awatar użytkownika
skowron
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2011-11-27, 15:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mauritius

Post autor: skowron »

im wieksze ET tym "mniejsze" odsuniecie na zewn. np felga ET35 bedzie bardziej wystawala na zewn. od felgi z ET45 przy tej samej szerokosci felgi np. 7''
Ja mam w tej chwili ET35 i 8'' z audi A8 i jest na styk, tyl 225/50/17 i trze o plastik przy zderzaku jak mam ludzi z tylu, a ET45 by nie tarlo, natomiast z przodu moglo by trzec o zawieszenie....jesli masz piaste bardziej wysunieta to szukaj fel z duzym ET to sie zmiescisz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła i felgi”