Karoseria A6 C4 quattro / ośka

Szyby, zderzaki, błotniki, maski i inne elementy blacharskie.
delo90
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zamość

Karoseria A6 C4 quattro / ośka

Post autor: delo90 »

Witam.
Rozbiłem ostatnio moją lalę i potrzebuję drugiej karoserii.

2.6 v6 Quattro (rozbite)

Znalazłem karoserię od ośki (przód napęd)

Ktoś orientuje się czy nie będzie lipy z zamontowaniem tylnej belki (mojej od quattro) do budy z przód napędem?
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

delo90, będzie, quattro ma inną podłoge ze względu na wał i mocowanie tylnego zawiasu, musiał byś ciąć podłogę nie opłacalna zabawa. Mam nadzieje że budy szukasz z papierami a nie samej budy na przeszczep na stare papiery..
delo90
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zamość

Post autor: delo90 »

Mam nadzieje że budy szukasz z papierami a nie samej budy na przeszczep na stare papiery..
To jest najmniejszy problem. Jest mi to obojętne i tak ja nią będę jeździł i nikomu jej nie sprzedam także nie przejmuję się tym. Macie kontakt na jakiś szrot kto może ma a6 c4 z quattro samą budę? Najlepiej czerwoną LY3D czy tam LYD3
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

z takim podejsciem opusc forum.szczpany mozesz robic na swoj uzytek i nic mi do tego..ale twoje olewajace i otwarte mowienie o przekrecie pod nazwa szczepan i to jeszcze bezczelnie na forum dyskryminuje cie z kregu klubowiczow.amen.

moze ci wogoe podac namiaryna dziuple?to kupisz sobiecale auto na swoj papier..po co bawic sie w przekladke?
_tagi
Ostatnio zmieniony 2014-07-10, 15:10 przez Butterbean, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
delo90
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zamość

Post autor: delo90 »

Butter zluzuj trochę. Potrzebuję całej budy akurat mam możliwości i nawet z 2 zrobię jedną a jak trzeba to i z 5 i nie będzie 4 śladów zostawiać. Potrzebuję budy oczywiście najlepiej z papierami ale jak będzie bez to zastanowię się i może zrobię z 2 jedną... O przebijaniu czy wycinaniu numerów nie ma mowy....

Z resztą... jakie miałbyś podejście jakbyś w ciągu dwóch sekund zgubił tylną oponę, wyleciał z zakrętu, zarył tyłem przekoziołkował, owinął się o słupa, wypadł z samochodu szybą w drzwiach kierowcy i jak gdyby nigdy nic nie był ani połamany ani obleżnie uszkodzony. Nie liczę już tego że rozwaliłem głowę o przednią szybę i straciłem przytomność po czym ocknąłem się obok samochodu.

We Wrocławiu znalazłem idealną budę z papierami ale co z tego jak buda jest z ośki..
Ostatnio zmieniony 2014-07-10, 18:10 przez delo90, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

Jak bym sie poczol?jak osiol ktory nie zapial pasow,poszedlbym na kolanach do czestochowy w podziece za drugie zycie.co chcesz odzyskac z wraku?kup drugie auto w calosci i przeloz co ci zostalo dobrego
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
delo90
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2013-07-03, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zamość

Post autor: delo90 »

Uszkodzona jest tylko karoseria, zawieszenie i lewe drzwi no i deska ale ja akurat mam w domu a cala reszta jest dobra., Dlatego potrzebuję drugiej budki. Jakby podchodziła ośka do Q to jechalbym jutro do Wrocławia .. ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”