[ 100-2.3 AAR] LPG i mechaniczny wtrysk

Problemy związane strikte z instalacjami LPG w silnikach benzynowych
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Pewnie tak jest. Nie będę sprzeczał się na zasadzie "moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza" i powiedzmy że ci wierzę...
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
KWs
Adept
Adept
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-21, 22:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bydgoszcz

Post autor: KWs »

Wiesz, mi też nie zależy na tym by kogoś przekonywać czy nie przekonywać do LPG czy danego sposobu zagazowania samochodu. U mnie instalka jest na pokładzie od zakupu auta, jeździ dobrze, zarówno na PB jak i na LPG i z tego się cieszę, tym bardziej, że gdybym miał na co dzien użytkować auto zasilane czystym PB, musiałbym przesiąść się na coś mniejszego mniej wygodnego. Nie mniej jednak jasne, wolałbym 2.8 lub 4.2 i instalację sekwencyjną, zdrowszą dla silnika i ogólnie lepszą. Nie mniej jednak w moim wypadku decyzja była dosyć prosta, a do wyboru miałem naprawę aktualnej instalacji za 50zł i cieszenie się dalej tanim w utrzymaniu autem, lub wydanie 10k+ na 100 C4 z 4.2 pod maską... Wolałem wydać 50zł.
Ostatnio zmieniony 2013-05-05, 23:16 przez KWs, łącznie zmieniany 1 raz.
http://kamilwolski.pl - blog oraz portfolio fotograficzne
http://facebook.com/kamilwolskiphotography - facebook funpage
picek
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2012-12-05, 20:28
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gogolin

Post autor: picek »

samo to ze pod maską zagościł reduktor sprawnie działający to już oszczędność.Moje spalanie po mieście nie przekracza 13 literków,to nawet i za dużo piszę bo tankuję do pełna to 44 litry i po 360 kilometrach odwiedzam stację ponownie.Silnik na lpg ma i dobry dół i dobrą górę.Może i nie szaleję bo szkoda auta ale tez po emerycku nie jeżdżę.Też nie mam tu zamiaru nikomu wciskać "swojego".pisze i mówię jak jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje LPG”