Porady dot. zakupu A6 c4 2.5 AEL Quattro i nie tylko

Awatar użytkownika
frost12q
Mechanik
Mechanik
Posty: 213
Rejestracja: 2012-03-11, 13:45
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfino

Porady dot. zakupu A6 c4 2.5 AEL Quattro i nie tylko

Post autor: frost12q »

Witam,
pytanie może okazać się banalne jednak przegladam to forum juz od dłuższego czasu i czasami jestem ostro zaskoczony jak bardzo wiele informacji jestescie wstanie wyciagnąć raptem z kilku zdjęć przed oględzinami.

Otóż pod tym tematem jest wiele pytań odnośnie danych egz. i często spotykam się z wnioskami ,że np przód był walony,albo błotnik czy klapa zle spasowana.
Ogladam ogladam i kurna nie mogę sie dopatrzyć co jest nie tak, może milimetry różnicy ktore na zdjęciach sa bardzo niewidoczne... Albo po prostu nie wiem jak powinien wygladać idealnie spasowany zderzak itp.

Czy jesteście wstanie mi naświetlić, zobrazować, wyjaśnić, itd itd jak sie dopatrzyć pokolizyjnych napraw ? Od pół roku oglądam a6 c4 ael 2.5 quattro z możliwie największym wypasem i ogólnie bardzo ciężko coś znaleźć... gdyby trafił się jakiś model jestem gotów jechać naprawde daleko.

Kolejne pytanie to jakie naprawy pokolizyjne sa akceptowalne ? Bo wiadomo to nie nowe auta i prawie każdy może nawet 80% aut jeżdżących miały jakies przygody np. zimą.

Byłbym bardzo wdzieczny np o podanie jakis fotek które przedstawiają auta które prawdopodobnie sa po poważnych wypadkach, oraz aut jak powinny wyglądać z bezwypadkową przeszłością. Myślę, że te informację mogą sie przydać nie tylko mnie...

Pozdrawiam forumowiczów :) z góry dzieki
dechpo
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 478
Rejestracja: 2012-04-23, 19:39
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dechpo »

frost12q pisze:Witam,
Otóż pod tym tematem jest wiele pytań odnośnie danych egz. i często spotykam się z wnioskami ,że np przód był walony,albo błotnik czy klapa zle spasowana.
Ogladam ogladam i kurna nie mogę sie dopatrzyć co jest nie tak, może milimetry różnicy ktore na zdjęciach sa bardzo niewidoczne... Albo po prostu nie wiem jak powinien wygladać idealnie spasowany zderzak itp.

Czy jesteście wstanie mi naświetlić, zobrazować, wyjaśnić, itd itd jak sie dopatrzyć pokolizyjnych napraw ? Od pół roku oglądam a6 c4 ael 2.5 quattro z możliwie największym wypasem i ogólnie bardzo ciężko coś znaleźć... gdyby trafił się jakiś model jestem gotów jechać naprawde daleko.
Każde auto to indywidualna sprawa, mogą być to różne rzeczy zaczynając do malowanej budy, spasowania elementów, kończąc na brakującym airbagu czy wymienianej kierownicy.
frost12q pisze: Kolejne pytanie to jakie naprawy pokolizyjne sa akceptowalne ? Bo wiadomo to nie nowe auta i prawie każdy może nawet 80% aut jeżdżących miały jakies przygody np. zimą.
Takie, które były spowodowane stłuczkami. Najlepiej gdyby dotyczyły wymiennych elementów, np drzwi, klapy, maski, przednich błotników.
frost12q pisze: Byłbym bardzo wdzieczny np o podanie jakis fotek które przedstawiają auta które prawdopodobnie sa po poważnych wypadkach, oraz aut jak powinny wyglądać z bezwypadkową przeszłością. Myślę, że te informację mogą sie przydać nie tylko mnie...
Pozdrawiam forumowiczów :) z góry dzieki
Myślę, że to bez sensu, lepiej będzie jak wrzucisz zdjęcia auta które zamierzasz kupić.
lipton
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 293
Rejestracja: 2011-05-31, 12:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: lipton »

nie żebym był niemiły ale jest prawie identyczny temat kilka postów niżej wystarczy poczytać i można się coś dowiedzieć nie warto dublować tematów
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”