[A6 C4]

Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

[A6 C4]

Post autor: Key100l »

Koledzy szybkie pytanie co sądzicie o tym czymś?? http://allegro.pl/show_item.php?item=2682840454 i pytanie co do wad tej jednostki? wiem że trzeba sprawdzić czy nie ma diesla pod maską ( czytaj napinacze łańcuchów rozrządu) no i pytanie bardziej do osób posiadających ACK pod maską ile wynosi średnie spalanie benzyny no i gazu? Kurde coś czuje mała kasa a duży wypas więc coś jest nie tak, mam racje?? Z góry dzięki za odpowiedz :ok: Chciałem A6 Cyzia ale daleko jechać a pociągiem 13 godzin jakoś tak nie fajnie :shock:
kk84
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 995
Rejestracja: 2012-05-30, 22:02
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: WGM

Post autor: kk84 »

ACK .. rozrząd Panie, trza pilnować się. Generalnie najmocniejsze seryjne V6 w C4.
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

PO pierwsze coś za tanio na zdrowe ACK w Quattro.
Przednie fotele to nie są chyba ori fotele jakie w C4 występowały.
Key100l pisze:Chciałem A6 Cyzia ale daleko jechać a pociągiem 13 godzin jakoś tak nie fajnie
Głupota, jeżeli to by miało być Twoje auto jakiego szukasz.... Niektórzy do niemiec czy do francji jadą. Ale skoro za daleko to szukaj dalej. nie reklamuje tutaj auta Cyzia tylko krytykuje twoje podejście do sprawy.
Ostatnio zmieniony 2012-10-09, 00:09 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

Wiem wiem szkoda tylko że jak zwykle daleko... A co do ACK mam strasznie mieszane uczucia bo jako początkujący elektromechanik jeździłem z kumplem kupić dla niego A8 i prawie każde ACK grało łańcuchami jak diesel :-/

[ Dodano: 2012-10-09, 00:15 ]
Wiem wiem ale sytuacja jest teraz jaka jest i niestety nie przeskoczę... Ale dobrze rozumiem o czym mówisz...

[ Dodano: 2012-10-09, 00:33 ]
Lechu a auta Cyzia zachwalać nie musisz bo rozmawiałem z Butterbean'em który widział ten samochód i szczerze to w ciemno mam brać ten samochód bo widać w nim rękę pasjonata... Tylko niestety jest małe ale... Samochód ode mnie jest jakieś 650 km... Wiem może dla niektórych to nie dużo ale dla mnie problem bo po dachowaniu brak samochodu strasznie utrudnia mi życie, a jak spojrzysz jakie połączenie mam z jabłonowa pomorskiego do nowego sącza to może choć trochę zrozumiesz o co mi chodzi... Sory za głupie wywody i moje bolączki ale chciałbym żeby ten siedzący po drugiej stronie też trochę wiedział... Szanuje Was wszystkich za miłość do marki i ogólnie za pasję... Ja od lat marzę o takim samochodzie i po prostu chciałbym sobie trochę ułatwić... A że sprawa nie będzie prosta?? Po rozmowie z Tomkiem w jego dziupli doszedłem do wniosku że moja walka będzie ciężka... Niestety życie nie rozpieszcza, ale dzielnie walczę o marzenia ;)
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Key100l pisze:tylko że jak zwykle daleko...
Te daleko może nieraz mniej kosztować niż wtopa z autem "pod nosem".
Jeśli masz czas, możesz poczekać i przebierać bliżej to ok, w innym wypadku odległość nie ma znaczenia przy zakupie auta, tym bardziej 650km, ludzie jadą 650km żeby LPG wstawić u kolesia który nie da ciała w tej materii.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

Busa sobie wynajmij ;) jak za 170 PLN zawożą do Berlina to powinno się dać coś załatwić.
Ostatnio zmieniony 2012-10-09, 15:17 przez Lechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lucas3512
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2012-01-22, 12:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lubelskie

Post autor: lucas3512 »

Key100l, tę z linka sobie daruj, oglądałem ją w zeszłym roku, jak była do sprzedania w Radomiu, drugie tyle trzeba zainwestować, a patrząc, jak przechodzi z rąk do rąk, inwestować trzeba bardziej 8-)
Jeśli masz pięć cylindrów, nie potrzebujesz stereo ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”