Eksperci pomocy!! ;)

Awatar użytkownika
wolfik0
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 711
Rejestracja: 2011-07-22, 22:20
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: zabrze

Post autor: wolfik0 »

A ja bym brał diesla z chipem :mrgreen:
http://otomoto.pl/audi-a6-C24899546.html - jakimś wypasem
http://moto.allegro.pl/audi-a6-97r-140k ... 69376.html - fotki lepsze by się przydały...
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

a ja bym szukał albo diesla albo benzyne bez gazu (najwyżej sobie założysz instalację po swojemu) ale kierował się stanem w tym niebitą budą i lepszym wyposażeniem - bo to potem decyduje w sporej mierze o tym, czy będziesz chciał auto trzymać długo u siebie
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Matko, 7 lat młodsze niż moje a cena ta sama? Hehe, z handlu bym nie wyżył :mrgreen:

Celuj raczej w a6 c4 a nie 100 c4. Nie ma już problemu durnych listew bocznych - drogich w oryginale, a w zamienniku takie sobie. Sa one malowane w kolorze, a nie czarne. Są chyba już chromy w standardzie wokoło szyb i na zegarach - niby duperele, ale jednak jak patrzę na a6 to wyglądają dużo bardziej elegancko. Światła już soczewkowe, w 100-tce trzeba dokładać. Nie wiem jak jest w sedanie a6, ale umnie kanapa nie jest rozkładana - fakt, ze bagażnik duży, ale jednak funkcjonalność ograniczona. W a6 masz już szerokie radio, ja muszę dokupić konsole bo mam wąskie radio, które nie pasuje do wnętrza.

Co do lpg - jesli II generacja to najdalej od takiego auta. Jak sekwencja to choćby na valtekach pozwoli zaoszczędzić sporo kasy, bo zmienić wtryskiwacze i ewentualnie parownik mozna samemu. Zbiornik, miedź już zrobiona - za 1000 zł mozna bardzo dobrze zmodernizować sekwencje, czyli te 2000 zł w kieszeni, o ile w ogole za 3000 zł mozna na 6 cylindrow założyć lpg?

Nie napalaj sie i nie przeplacaj. Na stare auto nikt gwarancji ci nie da, więc przeplacanie sensu nie ma. Prędzej czy pózniej coś trzeba remontować, obys nie kupił jak ja, ze remont "zapowiedział" sie na drugi dzien po zakupie. :evil:
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
packoman
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-20, 22:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Szczecin

Post autor: packoman »

Wtam Panowie ponownie! Blagam ocencie na xzybko te propozycje bo jextem gotowy do wyjazdu ;)
Nie dziala mi ta literka miedzy a i d (za gruba impreza) wiec przepraxzam za to "X".

http://moto.allegro.pl/audi-a6-s6-c4-do ... 31019.html
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

packoman pisze:ta literka miedzy a i d
A jaka to? :]
Wygląda nieźle ale nie podany przebieg, więc coś jest na rzeczy.
Cena jak na auto miłośnika i tak zadbane jak w opisie z takim silnikiem podejrzanie niska. Mimo to warto obejrzeć, tylko spokojnie i nie napalaj się przy oględzinach.
Ostatnio zmieniony 2012-07-23, 22:06 przez J.A.G, łącznie zmieniany 1 raz.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

packoman, to może zacznij od dodatkowych zdjęć bo tutaj niewiele widać.
Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: trooky »

Fotel kierowcy ma przeciery od boku. Tak to wyglada na zdjęciu przynajmniej. Mój ma dziure w siedzisku a boki wyglądają jak nowe wiec jak on to zrobił?

Dokładnie tak jak Marek napisał bez dodatkowych zdjęć nie warto jechać wiecej niż 100 km od domu.
packoman
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-20, 22:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Szczecin

Post autor: packoman »

Wyxlal mi foty foteli. prawy fotel ma delikatna dziurkę na boczku ale do zaakceptowania. auto ma 360 t. km najechane i podobno ma wxzyxtkie rachunki na naprawy z oxtatnich lat. rozrzad wymieniony okolo 40 tyx. temu. chyba xie przejade jutro bo mam 170 km do gniezna wiec jedno popoludnie poxwiece, na paliwo tez tragedii nie bedzie bo 1.9 tdi wiele
nie bedzie potrzebowal ;)
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

packoman, no to śmigaj, obejrzyj dokładnie najlepiej nie sam.
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Jak widzę tekst, że auto od miłośnika marki to ... :kwasny: Ciekawe czy "wszystko wymieniał na czas", a powodem sprzedaży pewnie jest chęć przesiadki na A8 ;) Wkażdym razie nie gadaj z facetem "jak to fajne jest audi", tylko konkretna rozmowa o aucie, dokładne sprawdzenie, a jak jest jakaś niejasność to od razu załuż że będzie to coś grubszego. Nie podchodz jak ja, że to sie naprawi, tamto się naprawi - bo do tego co wyszło przy oględzinach "dolicz" sobie koszt "niespodzianek" które zapewne wyjdą po kilku kilometrach od kupna.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

Gniezno - jak wjedziesz będziesz wiedział o czym mówię. Sprawdzaj dokładnie czy nie składany z 2 czy 3 . Nie miernikiem tylko normalnie.
Awatar użytkownika
gumiss64
Mechanik
Mechanik
Posty: 236
Rejestracja: 2011-12-14, 11:58
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: PGO

Post autor: gumiss64 »

Jeśli z Gniezna to auto sto razy obejrzeć do okola w każdym cm2. jechać z Vag-iną pod ręką. auto wygląda ładnie ale nie wszystko złoto co się świeci. Gałka od zmiany biegów wytarta. Ze zdjęć nic się nie wywróży, jechać i oglądać.
ps.
rok temu znajomy poprosił mnie o pomoc przy zakupie A4 B5 z Gniezna... sprzedający odłączył gniazdo OBD by nie szło się połączyć z autem. Podczas jazdy próbnej gdy wdepnąłem pedał hamulca omal nie wpadłem do rowu. powód-uszkodzony sterownik abs(+wyjęta kontrolka ABS-u)
AUDI C4 [ABC]
AUDI D2 [AEW]
packoman
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2012-06-20, 22:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Szczecin

Post autor: packoman »

Witam!
Pojechałem zobaczyłem i wróciłem tym czym pojechałem. Auto z daleka to bomba, ale z blixka to juz nie to xamo. wzxztkie nadkola z bąblami, drzwi tak xamo. 193 km biegają chyba dla innego wlaxciciela. zawiexzka byla ok ale układ kierowniczy chyba nie pracował dobrze, chłodzenie trochę zajechane. generalnie było czuć te lata auta, tak bardzo mnie to odrzuciło ze zdecydowałem xie na B6 w 1.9 tdi. zdecydowałem ze dorzucę drugie tyle ale bedę w miare młode auto. zobaczymy czy mi xie to nie odbije czkawka ;) dziekuje wxzyxtkim za pomoc naprawde mi pomoglixcie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

No to temat zamykamy i życzymy szerokości
Zablokowany

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”