Pomoc W Ocenie

Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Pomoc W Ocenie

Post autor: Arek1984 »

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, chodz bardzo dokladnie przegladalem pozostale posty, i wasze oceny:) Ja planuje rozstac nie z moim 100 c4 Tdi, i zakupieniu A6.
Moglibyscie wyrazic swoja opinie o tym aucie

http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-v6-193km- ... 56861.html

Dzieki za pomoc:D
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Też jestem ciekaw co z tym autem jest, bo wisi już od kilku miesięcy:
http://moto.archiwumallegro.pl/?itemid=C21956861
Data archiwizacji: 2011-12-02
Awatar użytkownika
Zbyniek
Adept
Adept
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-22, 20:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Puławy

Post autor: Zbyniek »

Plusy:
- dobry silnik
- wyposażenie na duuuużym wypasie
- ładnie wysoko stoi
- wizualnie całkiem ładnie się prezentuje

Minusy:
- brak Quattro
- trochę zniszczona skóra (ale na 15 letnie auto i przebieg 260 000 km to nie jest źle)
- auto z komisu
Ostatnio zmieniony 2012-02-23, 19:49 przez Zbyniek, łącznie zmieniany 1 raz.
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

Heh:D No faktycznie. Kurcze ja juz neiwiem sam czego i gdzie szukac, bo w sumie jestem zielony w temacie, a poprostu zakochalem sie w tych autach. Czytam tu o róznego rodzaju oznaczeniach silnika itp, w sumie to juz zglupialem. Dlatego prosze o pomoc na forum ludzi, ktorzy zucaja "slangiem" i wiedza o czym mowia:)
boger
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2012-01-18, 20:30
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: boger »

Zapytaj kogoś z forum z Łukowa, czy Ci obejrzą tę furkę i podepną pod VAG-a... Blisko mają też ludzie z Białej Podlaskiej :ok: Moim skromnym zdaniem przebieg jest bajkowy... czyli czysta fikcja :mrgreen:
śliczna biała "lodówa" B4 1,9 TDI
Audi A6 C4 2,5 TDI :q:
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

13.900 i auto powypadkowe? Już sam handlarz nie zaznaczył że auto jest bezwypadkowe :roll: Za 11tys to jeszcze można by się zastanawiać. W tej cenie możesz upatrzyć ciekawszy egzemplarz.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

druga sprawa marku ze ludzie poprostu nei pisza przy takich autach ze bezwypadkowe zeby sie potem nie uzerac z dociekliwym kientem ktory przywiezie miernik i okaze sie ze malowany.auto ma 14 czy 15 lat..wiec roznie przez ten czas moglo byc...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
dope
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-17, 18:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dope »

Zbyniek pisze:- ładnie wysoko stoi
To wraz z zestawieniem miejscowości w której jest sprzedawane sugeruje co nieco ;) Choć nie koniecznie biorąc pod uwagę że wschód C4-kami stoi. Trzeba by obejrzeć dokładnie i zweryfikować na żywo,wróżenie ze zdjęć to czysty spirytyzm
Zbyniek pisze:- brak Quattro
:shock: Patrz nie zauważyłem :-/ Ja osobiście bym sobie dał spokój, mimo ekstra wyposażenia Q to jest coś co w tak dużym (i mocnym) samochodzie się przydaje.

Zestawienie gazu + ośka + łuków + 80 litrowy bak daje niezły interes przy kręceniu się w tą i z powrotem przez granice. (to tylko teoria niekoniecznie prawdziwa ale warto być świadomym)

Jeszcze bagażnik daje na dach :mrgreen: ( to zwiększa zarobek, w tamtą strone targa do 50 kg elektroniki, na granicy odbiera vat, sprzedaje na BY z dwu trzy krotną przebitką, a wracając zalewa 80 l. fajnej bo taniej wachy i tak w kółko) 8-)


...... zaczynam żałować że nie mieszkam tak blisko granicy
Ostatnio zmieniony 2012-02-24, 20:41 przez dope, łącznie zmieniany 2 razy.
Pawel27
Mechanik
Mechanik
Posty: 241
Rejestracja: 2011-10-02, 20:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Pawel27 »

dope pisze:
To wraz z zestawieniem miejscowości w której jest sprzedawane sugeruje co nieco Choć nie koniecznie biorąc pod uwagę że wschód C4-kami stoi. Trzeba by obejrzeć dokładnie i zweryfikować na żywo,wróżenie ze zdjęć to czysty spirytyzm

Zbyniek napisał/a:
- brak Quattro


Patrz nie zauważyłem Ja osobiście bym sobie dał spokój, mimo ekstra wyposażenia Q to jest coś co w tak dużym (i mocnym) samochodzie się przydaje.

Zestawienie gazu + ośka + łuków + 80 litrowy bak daje niezły interes przy kręceniu się w tą i z powrotem przez granice. (to tylko teoria niekoniecznie prawdziwa ale warto być świadomym)

Jeszcze bagażnik daje na dach ( to zwiększa zarobek, w tamtą strone targa do 50 kg elektroniki, na granicy odbiera vat, sprzedaje na BY z dwu trzy krotną przebitką, a wracając zalewa 80 l. fajnej bo taniej wachy i tak w kółko)
Ej Puknij się w czoło o szafę zanim na drugi raz coś takiego napiszesz.
Raz że jestem z Łukowa i to co smarujesz jest zupełną abstrakcją....dwa że kierujesz się stereotypami, trzy że obrażasz ludzi, cztery że chyba nigdy nie widziałeś fajkarskiego wozu...ale do kogo to pisze.


EDIT: ktoś ze znajomych oglądał ten wóz - nie warty tych pieniędzy, cały malowany i chyba zdrowo rąbnięty którąś stroną (piszę chyba bo szukałem posta na innym forum i nie znalazłem)
Prośba do Administratorów aby zwracali uwagę na posty kolegi "Nie znam się, to się wypowiem".
Ostatnio zmieniony 2012-02-24, 15:36 przez Pawel27, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

Pawel27, auto jest sprzedawane w Łukowie przez handlarza, nie widać tablicy rejestracyjnej, więc z ogłoszenia nie wiadomo czy jest z Łukowa czy też z innych stron, np z okolic wschodniej granicy. Fakt faktem, że dupa stoi wyżej i dope może mieć rację co do ogólnego zastosowania fury. Nie ma co dalej nad nią debatować: powody zostały podane powyżej.

Co do Twojej prośby Pawel27... każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób i jeśli już ma ktoś uwagi to powinien je kulturalnie skomentować... także zalecam trochę mniej emocji następnym razem. Tak się składa że dope z audi ma do czynienia nie od dziś, ostatnio poszukiwał C4 i zakupił zdrowiutkie 2.8 q
Awatar użytkownika
dope
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-17, 18:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dope »

Pawel27 pisze:Ej Puknij się w czoło o szafę zanim na drugi raz coś takiego napiszesz.
Raz że jestem z Łukowa i to co smarujesz jest zupełną abstrakcją....dwa że kierujesz się stereotypami, trzy że obrażasz ludzi
dope pisze:...Choć nie koniecznie biorąc pod uwagę że wschód C4-kami stoi. Trzeba by obejrzeć dokładnie i zweryfikować na żywo,wróżenie ze zdjęć to czysty spirytyzm.....to tylko teoria niekoniecznie prawdziwa ale warto być świadomym
Jeśli czujesz się urażony to mogę jedynie nad tym ubolewać, słowem nikogo nie obraziłem. Nie pisałem też o fajkach. Trzeba czytać ze zrozumieniem, bo napisałem wyłącznie, że są rejony kraju w których trzeba bardziej uważać kupując auto. Sam kupiłem C4 w Radomiu i też miałem wątpliwości co do tego miejsca słynącego ze zdolnych i zaradnych handlarzy oraz blacharzy/lakierników. Sam kupując miałem wzmożoną czujność, a człowiek od którego kupiłem nie ma mi tego raczej za złe bo obaj jesteśmy finalnie zadowoleni. Luźniej porty bym prosił :ok:

PS
Zaradność to dla mnie byłby komplement a nie obraza ;-)

PSII
Wiedziałem że Cię kojarze:
Napisane: 12.gru.2011 10:40:43 przez Pawel27 na AKP
"kurde o właśnie, ja w swoim ogłoszeniu napisałem że mam przyciemnione lekko tylne szyby i auto służyło mi do pokonywania dalekich tras, coś czuję że strzeliłem sobie w stopę w końcu auto z Łukowa :sylwester:...lecę czym prędzej edytować bo sam bym od siebie nie kupił"

To chyba trochę wierzysz w te "stereotypy" :cwaniak: :zabawa:
(chciałem tylko sprostować już nie będę robił OT, przepraszam)
Dziękuje, dobranoc....
Ostatnio zmieniony 2012-02-24, 21:21 przez dope, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

dope pisze:Ja osobiście bym sobie dał spokój, mimo ekstra wyposażenia Q to jest coś co w tak dużym (i mocnym) samochodzie się przydaje.
z tym się zgadzam, ale....
dope pisze:Zestawienie gazu + ośka + łuków + 80 litrowy bak daje niezły interes przy kręceniu się w tą i z powrotem przez granice. (to tylko teoria niekoniecznie prawdziwa ale warto być świadomym)
Błędna teoria. Niepotrzebne bicie piany. Co ma ośka do wiatraka? Bo nie rozumiem..
80l to nie dużo, tym bardziej, że w C4 benzynie jest ogromny problem ze spuszczaniem paliwa z baku..
Na Białoruś można, jechać raz na 8 dni, więc znowu jesteś w błędzie.. Nawet jeśli jakimś cudem obszedłbyś białoruskie przepisy, to Polacy pozwalają przekroczyć granicę raz na 24h, więc nie pisz o lataniu w tą i spowrotem.
Kolejna sprawa, że Łuków leży spory kawałek od granicy i LLU ze świecą szukać w kolejce..
dope pisze:Jeszcze bagażnik daje na dach ( to zwiększa zarobek, w tamtą strone targa do 50 kg elektroniki, na granicy odbiera vat, sprzedaje na BY z dwu trzy krotną przebitką, a wracając zalewa 80 l. fajnej bo taniej wachy i tak w kółko)
Coś Ci się pomerdało. Tylko Białorusini, mogą odliczać podatek vat, od towarów wwożonych do rodzimego kraju. Jednak nie odbierają go na granicy, a w sklepie gdzie kupili towar, po przedstawieniu papierów z pieczątką celnika.
Jest ograniczenie rocznej wartości euro wwożonych towarów, ostatnio euro i dolar w dół, więc nie są to jakieś kokosy.
Polacy nie mogą odliczać vatu :)
Wizy też nie dostaniesz za darmo, po pierwsze musisz znaleźć znajomego Białorusina, zrobić 3 dwurazowe wizy na jego nazwisko i adres a później staranie się o zaproszenie na 3miesięczną... a w konsulacie traktują jak psa... wiem co mówię bo jestem w temacie.
dope pisze:...... zaczynam żałować że nie mieszkam tak blisko granicy
zawsze możesz się przeprowadzić skoro tam taka "amieryka" :lol:
Ostatnio zmieniony 2012-02-24, 21:34 przez kornikbp, łącznie zmieniany 1 raz.
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
dope
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2012-01-17, 18:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dope »

kornikbp, dzięki za kulturalne wyprowadzenie z błędu i wyjaśnienie. Człowiek się uczy całe życie i umiera głupi, moje teorie były zbędne a ja się zapędziłem. W tym temacie przepraszam. Co do ryzykownych rejonów kraju to podtrzymuje co napisałem o wzmożonej uwadze przy oglądaniu.... Wróćmy do tematu a moje wystąpienie możemy przedyskutować na PW żeby już nie Off Topować ważnego dla Arka1984 tematu.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

Nie ma sprawy, i mnie czasami zdarza się zagalopować..
Powracając do tematu gdyby coś z Białej Podlaskiej to mogę zerknąć czy nie ma 'tuningu' tu i ówdzie ;)
Ostatnio zmieniony 2012-02-24, 22:08 przez kornikbp, łącznie zmieniany 1 raz.
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Arek1984
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2012-02-23, 18:19
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Dobre Miasto

Post autor: Arek1984 »

W sumie zadna opinia nie byla pozytywna wiec chyba odpuszcze ta sztuke.
Znacie jeszcze jakies strony poza allegro gdzie mozna sie porozgladac?bo na allegro nic ciekawego w sumie niema, znalazlem ciekawa sztuke, szkoda tylko ze jest bez gazu, ale ze zdiec wyglada zacnie. Szkoda tylko ze bez gazu, bo suma za auto + zalozenie gazu = spore koszta
http://otomoto.pl/audi-a6-4x4-v6-max-op ... 50247.html
u nas w Olsztynie pani zaproponowala mi gaz za 3700 albo 4300!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”