Audi 100 2.8 quattro Białystok

pafcio
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-22, 22:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Niemce\LUB

Audi 100 2.8 quattro Białystok

Post autor: pafcio »

Witam szanownych użytkowników!
Ostatnio pożegnałem się ze swoją pierwszą prawdziwą miłością - Audi 80 B4. Nigdy mnie nie zawiodła, mam sentyment do tej marki i za wszelką cenę chcę przy niej pozostać, więc poszukuję kolejnej, ale tym razem większej siostry osiemdziesiątki :-) w grę wchodzi 100 lub c4 kombi, 2.6 lub 2.8 lpg, chętnie quattro. W sumie to chciałbym tylko z quattro. Znalazłem jak narazie jedną godną uwagi w miarę bliskiej okolicy

http://olx.pl/oferta/audi-100-c4-2-8-quattro-b-lpg-sekwencja-CID5-ID4AmtJ.html#64e46560fd

Ktoś spotkał się z nią? Oglądał, wie coś o niej?
Kolejne pytanie, czy jest sens upierać się na quattro? Mieszkam na wsi, gdzie do asfaltu mam kilkanaście/kilkadziesiąt metrów do szosy przez pola :-/

Liczę na szybką pomoc z Waszej strony. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
kasiarka
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 476
Rejestracja: 2011-06-20, 21:31
Imię: Radek
Moje Audi: 100 C4
Rok produkcji: 1992
Silnik: 2.6E 150KM (ABC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olecko
Płeć:

Post autor: kasiarka »

pafcio pisze: Znalazłem jak narazie jedną godną uwagi w miarę bliskiej okolicy
http://olx.pl/oferta/audi-100-c4-2-8-quattro-b-lpg-sekwencja-CID5-ID4AmtJ.html#64e46560fd
Witaj. Z tego co widzę, to to auto jest od kogoś z klubu

Kolejne pytanie, czy jest sens upierać się na quattro? Mieszkam na wsi, gdzie do asfaltu mam kilkanaście/kilkadziesiąt metrów do szosy przez pola :-/
To zależy. Jak zawiewa ci zimą drogę, a wiosną/jesienią jak jest błotko, to rozwiązanie jest rewelacyjne. Bez problemu wyjedziesz.
Ale jak masz zawsze dobrą drogę, to lepiej ośkę. Zawsze to mniej paliwa ci spali. Ale jak zimą będziesz miał się zakopywać tym autem, to spalisz i tak więcej paliwa niż to quattro.

także sumując. Jak masz zawsze dobra drogę, to tylko ośka. Jak zła, to quattro :ok:

Jest:
100 c4 2.6 Quattro
100 c3 2.5Tdi szczupak
Lancia Thesis 2.0TB Emblema

Było:
Byłe A6 C4 2.6 ośka

Awatar użytkownika
lento
Mechanik
Mechanik
Posty: 161
Rejestracja: 2012-02-22, 08:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Potoki/zadupie/

Post autor: lento »

kasiarka, smiechem żartem, ale dałes porównanie jak dla dziecka.
Quattro jest rewelacyjne, ale jezeli koledze zasypie po kolana to myslisz, że przejedzie po polnej drodze. Quattro spali nieco wiecej paliwa, ale naprawde trzyma sie drogi. Był przypadek kogos z forum, gdzie Quattro na zjezdzie z drogi zarzuciło i trafił chyba w barierke, także życie samo układa scenariusz, chyba że jemu pomagamy.
Ogólnie polecam Quattro, ale gdybym znalazł zadbana oske w sedanie za dobre dolce to pewnie bym przywłaszczył.
... wychodząc z siebie nie trzaskaj drzwiami !
@lex
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2012-11-09, 19:47
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: @lex »

Pafcio, mam i ośkę i quattro.
Powiem krótko i banalnie - szukaj dobrego egzemplarza. A czy będzie miał napęd na jedną oś czy quattro, to już sprawa drugorzędna.

Powodzenia w poszukiwaniach i pozdrawiam,
@lex
Awatar użytkownika
maly81
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 266
Rejestracja: 2011-05-23, 08:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok /Sztabin

Post autor: maly81 »

ja wszystko wiem o niej :lol:
100 C4 quattro 2.8
80 B3 1.8 75 KM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”