Czy warto ??

Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

R3my, drogi michale...
wiedza twoja jest na razie mizerna..
w 1 ogloszeniu kazdy zwroci uwage na wiszacą podsufitke..widac ja na zdjeciach...
drugie autko jest jakie jest..
zadaj sobie jedno zasadnicze pytanie...chcesz jezdzic czy sie lansowac?rozrzut cenowy masz bardzo duzy...
najlepiej zeby to bylo z ostatniego roku produkcji mialo 200 tysiecy nalotu,duuzy motor i duuuza moc i do tego wlozona lpg dobra zeby malo palila...do tego skora i pelen wypas..i wszystko to w cenie 5-8 tysi....
rozebralem ostatnio 2 takie...tzn w sumie to byly 4 auta..kazde z nich powinno posiadac dwa osobne dowody rejestracyjne na przod i tyl auta...
szukaj samochodu ktory jest zadbany i pewny a gadzetow sobie z czasem podokladasz....co ci z ac i bc skoro nie bedzie dzialalo i na naprawe posiwecisz wiecej niz zalozenie tego od podstaw w aucie...i tak mozna kontynuowac...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
R3my
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-18, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bytów

Post autor: R3my »

No wiesz ciężko zaprzeczyć, ale czy nie każdy by chciał jak najwięcej za najmniej :P

A tak na poważnie to szukam auta w które będzie trzeba włożyć tej pracy jak najmniej. Przeglądam codziennie ogłoszenia i czekam na ta właściwa, mam na razie czym jeździć wiec mogę sobie pozwolić na mala wybredność.

http://allegro.pl/audi-a6-c4-2-6-benzyn ... 36384.html - Ile mnie mogą wynieść opłaty.


http://allegro.pl/audi-a6-c4-2-6-v6-154 ... 35076.html
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

100 sprzedana :) tak nawiasem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”