Prośba o pomoc

winiar
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-03, 18:13
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Prośba o pomoc

Post autor: winiar »

Proszę o radę bardziej doświadczonych. Co myślicie o tym samochodziku, amoże ktoś już go oglądał? Wszystkie rady i spostrzeżenia mile widziane. : http://otomoto.pl/audi-100-C27435424.html
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

winiar, sądząc po tym jak to wygląda pod maską to przebieg jest zaniżony. Ta motorownia jest podobno dosyć problematyczna z LPG (chociaż są w klubie osoby które chwalą sobie to zestawienie), także przy oględzinach sugeruję na początek obadać czy silnik na gazie i na benzynie pracuje równo, itd.

Zdjęcia za wiele nie pokazują, także albo poprosisz sprzedawcę o więcej zdjęć albo zostają oględziny na miejscu. Skromna wersja.
Ostatnio zmieniony 2013-01-03, 20:33 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
winiar
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-03, 18:13
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: winiar »

Dięki bardzo za zainteresowanie. Dzwoniłem do niego. Nie chce podac jakichs szczegułów, że ma dużo telefonów i że już ze śląska ktoś jedzie po ten samochód i żebym dzwonił jutro. Ogólnie sprzedawca odpycha.
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

winiar, być może sprzedawca myśli że auto już praktycznie sprzedane :roll: Skoro nie ma szczegółów, ani fot, to sugeruję odpuścić. Raz z jednym kolegą pojechaliśmy oglądać c4 ok 100km to nawet się nie przejechaliśmy tą audicą, bo trafił się narwaniec który wział bez oglądania.
Ostatnio zmieniony 2013-01-03, 21:02 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

winiar pisze:Dzwoniłem do niego. Nie chce podac jakichs szczegułów, że ma dużo telefonów i że już ze śląska ktoś jedzie po ten samochód
Od razu olej go jak on ciebie, z daleka. Auto wręcz rozchwytywane to najlepszy tekst na pospieszenie kupującego z decyzją i przyjazdem.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
lukasz89
Adept
Adept
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-25, 13:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gołdap

Post autor: lukasz89 »

2.3 z gazem to nie jest dobre polaczenie. Ogolnie ten silnik jest swietny ale zwykla instalacja LPG zarzyna zasilanie benzynowe, wiem z doswiadczenia ;) Nie zrob takiej glupoty jak ja, jak tylko zobaczysz ze obroty jalowe na zimnym czy cieplym silniku sa za niskie lub za wysokie, faluja itp od razu auto skreslone.
Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”