Pomóżcie wybrać :)

thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Pomóżcie wybrać :)

Post autor: thomas85pl »

Proszę o pomoc w wyborze Audi C4. Znalazłem kilka i chcę jechać i któryś z tych zabrać. Może znacie te autka?

http://otomoto.pl/audi-100-2-8-gaz-sekw ... 56611.html

http://otomoto.pl/audi-100-2-8v6-gaz-4x ... 68123.html

Z góry dzięki :ok:
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Te przebiegi to razy 1.5-2
Ta bordowa z automatem może zew wygląda nieco gorzej ale pozory mylą, nie ma kapcia 17 czy 18" więc większe szanse na cały zawias, środek popatrz jaki piękny, rzadko spotykany. Jednak dla automatu trzeba by się było przyjrzeć dokładnie bo to już swoje lata ma a remont to koszt całego tego auta...

Srebrna niby kwatro i fajniejsze koło ale nawet fotki koleś jak za mgłą porobił, nic nie widać, marne są, więc i auto może być marne. Nic o gazie nie ma, jaki to, może IIgen, więc cienko.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

thomas85pl, obie nie mają klimatyzacji. Srebrna dziwnie stoi (tył wyżej, przód niżej), wydech po tuningu, fotel kierowcy mimo bardzo trwałego materiału jest już nieco złachany, więc ta sztuka już trochę przeżyła. W przednim zderzaku brakuje kratki i lewy halogen coś krzywo wisi. LP drzwi nawet na niewyraźnym zdjęciu się rozjeżdżają z przednim błotnikiem.

Wiśniowa ma pogiętą przednią rejestrację, co sugeruje, że była jakaś przygoda. Przedni zderzak z prawej i lewej strony jest krzywo spasowany, brakuje mu kratki i zamiast czarnego plastiku jest cały pomalowany. Prawe lusterko też jakieś złachane więc i prawej stronie trzeba by się przyjrzeć dokładniej pod kątem przygód. Tylni zderzak też krzywo spasowany i też plastikowa listwa pomalowana w kolor. Ładne wnętrze, ale nie nakręcaj się przypadkiem na auto z tego względu. Automat w 2.8 sporo pali i polecam w przypadku bardzo ładnych egzemplarzy.

Jeśli będziesz brał setę w tej cenie to niestety musisz się pogodzić z tego typu mankamentami lub przeznaczyć na zakup auta nieco więcej floty.
Ostatnio zmieniony 2012-12-11, 22:00 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

czy ma klime czy nie, obojętnie, oby silnik był dobry. Mam teraz Lancie Lybrę z 2001 r silnik 2.0 z nowym gazem który sam zakładałem, automat itd full wypas ale co z tego jak już rok stoi w warsztacie, kapitalka i dalej nie jezdzi, teraz zamiast wydawac kolejne 5 tyś chcę kupić samochód jeżdżący, a o C4 już dawno myślałem tylko nie mogłem się odważyć. 2.0 nie wchodzi w grę bo samochód dla mnie musi mieć minimum 150 KM no i być na wtrysku, instalację mam nową więć mogę przełożyć z Lybry do C4. Klimę też z czasem wstawię. Wygoda jazdy którą daje C4 nie można porównać nawet z nowszym C5, więc chcę ten samochód. Z czasem lakier czy jakieś plastiki się naprawi, oby silnik służył.
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Ta bordowa ma środek jak mój :) Ale coś te listwy na dole drzwi ma bardzo sfatygowane.

Gadałem ze znajomym z Buska. Autem jeździł kilka lat starszy facet, podobno mało jeździł - kościół i te sprawy. Auto wstawił do komisu, następnie kupił to jakiś młody koleś - po dwóch tygodniach auto wróciło do komisu, nie wiem z jakich przyczyn (może starzy, może spalanie). Generalnie podobno auto nawet zadbane, znajomy zastanawiał się nad jego kupnem, ale ma mondeo i zostanie przy nim :). Nie oglądał dokładnie silnika jeśli chodzi o wycieki, automat z tego co mówił - "nic niepokojącego się nie dzieje".

Tyle wiem, sam podjechałbym ją obejrzeć, ale niestety w tygodniu jestem mało czasowy "za dnia" a po 16 ciemno więc sensu nie ma. Jedynie sobota ewentualnie, ale to też na dwa razy bo to jedyny dzień na dłubanie przy własnych autach.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
Pawel27
Mechanik
Mechanik
Posty: 241
Rejestracja: 2011-10-02, 20:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Pawel27 »

nie jestem pewien, ale bordowa wygląda jakby miała problem z korozją w okolicach dolnych listew. Dobrze by było poprosić o dodatkową liczbę zdjęć. Ogólnie to w tej cenie ciężko kupić coś sensownego, dlatego jeśli nie chcesz potem mieć studni bez dna to oglądaj z kimś kto miał taki model, ewentualnie poczytaj wątek przemoprzem,
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

porozmawiałem z sprzedawcą, i właśnie powiedział, że jezdził tym samochodem starszy pan, a później kolega kupił, pojezdził i wstawił do niego do komisu. Powiedział, że rozrząd wymieniony, filtry, olej. Tylko opony letnie i trzeba już sobie kupić we własnym zakresie. Powiedział, że są drobne ryski itp, ale silnik jest ok. Nie wiem, nie miałem nigdy takiego samochodu. Pojadę go w niedzielę obejrzę. Na co zwrócić uwagę przy silniku i skrzyni? bo wygląd z czasem można poprawić, koła kupić itp ale najważniejsze jest aby serce było zdrowe :ok:

Ceny na allegro to różne, średnio 4 tyś i w ogóle mało jest C4
Ostatnio zmieniony 2012-12-12, 18:10 przez thomas85pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gjom
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 410
Rejestracja: 2012-01-03, 20:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Krasnystaw
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: gjom »

thomas85pl, sprawdź ostatni link w dziale "Ciekawe aukcje allegro...."
Awatar użytkownika
YACA
Adept
Adept
Posty: 24
Rejestracja: 2012-07-24, 21:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piekary Śląskie

Post autor: YACA »

Witam kolegę z VwVento Fans :ok: Jak przeczytałem o Lybrze od razu skojarzyłem.

Z C4 to nie tak prosto, trzeba się trochę naszukać - problemem jest właśnie ponadprzeciętna trwałość tych samochodów, przez to są ponadprzeciętnie eksploatowane. Ale powodzenia w szukaniu i dołączeniu na to forum!
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

o kurde kogo ja tu widze :-) :-) :-) :ok: a moje byłe Vento też już po remoncie, bije drugi licznik i dalej śmiga :ok: więc teraz - może być stary ale niemiec! więc szukam C4 :ok: na tego bordowego chyba się zdecyduję.
Awatar użytkownika
gjom
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 410
Rejestracja: 2012-01-03, 20:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Krasnystaw
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: gjom »

Czy wszyscy co maja C4 mają też Vento?? :mrgreen: :mrgreen:
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

miałem Vento ale C4 jeszcze nie :)
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Jak będziesz w niedziele jechał do buska to daj mi cynka, może też dojadę.
Moje "drogie" Audi 100 C4 AAH automat - http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=1837
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Chłopacy na waszym miejscu proponuje poszukac w okolicznych ogloszniach jakiejkolwiek c4 i sie zorientować - z czym to sie je, aby pootem po trasie 500 km nie było jakiegos halo. Zobaczcie jak chodzi w tamtych autach klima , nawiewy ,silniki i jak sie zamykają drzwi np.
auta bez klimy i bez szyberdachu to pomyłka .

aha w 100 c4 listwa w zderzakach była czarna a nie w kolorze zderzaków- wiec był dzwon z przodu i z tyłu. ;-) w tej bordo z buska - tak samo jak ktoś włozył instalacje za 3.5k a sprzedaje za 5.5 buhahahha
Aha jesli stoi ona w busku w komisie obok biedronki to z miejsca proponuje odjechać skad sie przyjechało.

ta szara widze lepsiejsza.
Jc warto szukać tez silnika 2,6 v6 w młodszych a6
gdzie są wieksze wypasy niz w styranych setkach
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

thomas85pl pisze:na tego bordowego chyba się zdecyduję.
Takie deklaracje bez obejrzenia auta.. :shock: ryzykowne podejście do zakupu auta.
Ostatnio zmieniony 2012-12-12, 21:49 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”