Co kupić

Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

zasłyszałem że 2.8 podobno może być ma zwykłej instalce a 2.6 już nie.
chodzic to moze i bedzie tylko jak?.. 2.8 strasznie czułe na to jest, AAH ma sterownik hitachi w a6 nie wiem jak w 100 ktory jest lekko upierdliwy :-P Mianowicie nie kazdym programem i kablem mozemy sie z nim polaczyc, ja mam kabel viakena i były napoczatu problemy, i laczyl sie tylko za pomoca Polski vag 4,9 :-P Po zmianie ustawien zacza normalnie laczyc choc czasami tez odbije mu cos i sie za nic polaczyc nie chce( a wtedy wielokrotne odpinanie i podlaczanie kabla wylaczanie i wlczanie zaplonu i resety lapka) Alle tez jest własnie czuły na gaz. Jak instalka nie zestrojona to ok bedzie jezdzil tylko ze mapy benzynowe poleca szybko. I bedzie mulił palił i niewiadomo co jeszcze.
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

adriang92 pisze:chodzic to moze i bedzie tylko jak?.. 2.8 strasznie czułe na to jest
Możliwe.
Nie mówię że nie.
Jak pisałem nie interesowałem na razie się gazowaniem swojego więc nie wiem.
adriang92 pisze:I bedzie mulił palił i niewiadomo co jeszcze.
To również słyszałem na temat AAH+LPG II gen.

Dlatego tak czy siak najlepiej do ABC czy AAH sekwencję. :ok:
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Dlatego tak czy siak najlepiej do ABC czy AAH sekwencję.
Dokladnie tak, jedynie sekwencja jak sie problemow nie chce miec, tylko ze dobre sekwencja i zestrojona dobrze :ok:
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Panowie podepnę się pod temat. Na innym forum (http://www.a6klub.pl/-a6-c4-prosba-o-oc ... t44603.htm) ktoś obejrzał te C4 z Lublina i już nie taki cud malina te auta, na dodatek cena "sztywna". Rozważam dalej zakup A6 C4 ale ciężko o fajną konfigurację, a jak już jest jak te z Comprexu to w sumie za auto + LPG ciężko się wyrobić w 15 000 zł - trochę sporo.

Przeglądając forum znalazłem to ogłoszenie http://audi-c4.pl/viewtopic.php?p=20800 ... f5f5#20800 http://allegro.pl/piekne-audi-100-c4-2- ... 17448.html i zastanawiam się nad 100 C4. Nie powiem jak na 20 - letnie auto cena dosyć wysoka, z drugiej strony jest LPG (więc 3 500 zł do przodu), z opisu wynika że rozrząd zrobiony więc nie trzeba od razu pakować się w koszty.

Tylko jestem ciekaw jaka jest wasza opinia jeśli chodzi o różnice pomiędzy 100 C4 a A6 C4. Silnik tutaj jest AAH, ale widać po waszych wypowiedziach, że z sekwencją współpracuje ok. Tylko jakie są większe różnice w zawieszeniu czy czymś innym jeśli chodzi o te dwa modele. Warto "się pakować" w 100 zamiast C4?

To auto klubowicza nie ma quattro - i w sumie jak dla mnie to jest największy minus.
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

przemoprzem pisze:Tylko jakie są większe różnice w zawieszeniu czy czymś innym jeśli chodzi o te dwa modele.
Niczym kolego się nie różni a na pewno niczym znaczącym. Lusterka, zderzaki, i dokładki chromowane nad szybami, gałce biegów, przycisku ręcznego, blenda tylna, lampy, kierunki, maska itd, to pierdoły kosmetyczne aczkolwiek fajne i poprawiające wygląd. Zawias i sam buda to kopia setki.
przemoprzem pisze:Warto "się pakować" w 100 zamiast C4?
Warto jeśli masz do wyboru bardzo słaba A6 bardzo dobra i zdrowa 100. Gnić i tak nie będzie jeśli nie mocno tłuczona, więc o to nie ma co się bać. Oglnie A6 będzie zawsze świeższa i nowsza ale kieruj się tylko stanem, chyba że lubisz dłubać wieczorami i deko dokładać.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

100 czy a6 jeden czort, grunt to bogata opcja. Bo biedna a6 przy bogatej 100 wygląda łyso i vice versa.
Blachy grube, ocynk jest, kieruj się stanem technicznym i wizualnym a nie modelem 100 czy a6 :ok:
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

przemoprzem pisze: Warto "się pakować" w 100 zamiast C4?
Przecie ta seta to C4 więc nie rozumiem pytania. :mrgreen:

Co do wyboru 100 C4 czy A6 C4 to zacytuję deejay.ftb:

"Nie ma A6C4 jest tylko 100C4 i 100C4 po lifcie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2012-03-22, 12:08 ]
kornikbp pisze:biedna a6 przy bogatej 100 wygląda łyso i vice versa
J.A.G pisze:Warto jeśli masz do wyboru bardzo słaba A6 bardzo dobra i zdrowa 100.
J.A.G pisze:A6 będzie zawsze świeższa i nowsza ale kieruj się tylko stanem
Święte słowa.
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

eSPe, fakt, przemo omotał nas i nawet nie wiedziałem kiedy :shock: sam sobie doczytałem "A6" ale chyba o to nawet chodziło :-)
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
przemoprzem
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 871
Rejestracja: 2012-01-09, 19:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Oleśnica (28-220)

Post autor: przemoprzem »

Zobaczymy w poniedziałek wieczorem kto kogo omotał - czy ja was, czy wy mnie :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 100 C4”