[A6-AVANT.] Jakie dywaniki welurowe ?

Fotele, kanapy, tapicerki, deski rozdzielcze, wykładziny i podsufitki.
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

ja właśnie od pewnego czasu mam takie dywaniki welurowe zakupione na tej aukcji " http://allegro.pl/audi-a6-c4-dywaniki-w ... 89587.html ".Jak do tej pory nic sie z nimi nie dzieje, przód oczywiście ze stoperami i wzmocnieniem na dywaniku kierowcy. A jeśli chodzi o utrzymanie to już zależy od koloru materiału jaki sobie wybierzesz bo wiadomo na jasnym to wszystko widać, natomiast ja wybrałem sobie ciemniejsze i wystarczy raz na jakiś czas odkurzyć i jest ok, co prawda nie jest to gumowe ale na każdy welur jak naniesiesz błota to raczej będzie widać :)
Awatar użytkownika
tomekk666
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-26, 10:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Iława

Post autor: tomekk666 »

rychu1717 pisze:A jeśli chodzi o utrzymanie to już zależy od koloru materiału jaki sobie wybierzesz bo wiadomo na jasnym to wszystko widać, natomiast ja wybrałem sobie ciemniejsze i wystarczy raz na jakiś czas odkurzyć i jest ok, co prawda nie jest to gumowe ale na każdy welur jak naniesiesz błota to raczej będzie widać
Dzięki za zainteresowanie tematem. Bardziej chodzi mi o piasek, który wpada w dywanik i nie chce się z niego odkurzyć. Miałem takie dywaniki w poprzednim aucie i je wywaliłem :-/

W związku z tym szukam czegoś co nie będzie sprawiało problemu. Kolor dywaników szary albo czarny; innych nie biorę pod uwagę ;-)

Miałbym jeszcze do Ciebie ogromną prośbę. Czy mógłbyś mi pstryknać fotki jak one wyglądają po zamontowaniu do auta.
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

Jasne niema problemu jutro się zrobi, a co do piasku to tu się nie mogę z Tb zgodzić bo akurat te co mam to wystarczy 2 do 3 razy wytrzepać i wszystko wypada ponieważ one są z krótkim włosem a nie długim.

Ps: a inne dywaniki mam w seitku z biedronki :) to nawet odkurzacz na piasek nie chce pomóc :)
Ostatnio zmieniony 2015-08-30, 22:06 przez rychu1717, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomekk666
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-26, 10:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Iława

Post autor: tomekk666 »

rychu1717 pisze:Jasne niema problemu jutro się zrobi, a co do piasku to tu się nie mogę z Tb zgodzić bo akurat te co mam to wystarczy 2 do 3 razy wytrzepać i wszystko wypada ponieważ one są z krótkim włosem a nie długim.
Właśnie o coś takiego mi chodzi, bo nie mam zamiaru kolejny raz się wkurzać, że piasek po odkurzeniu dalej zostaje tam gdzie był.
rychu1717 pisze:Ps: a inne dywaniki mam w seitku z biedronki to nawet odkurzacz na piasek nie chce pomóc
To może takie cudo było u mnie; ja kupiłem auto z tymi dywanikami i po kilku dniach wyleciały, bo miałem dość ;-)

W takim razie czekam na zdjęcia. Jeszcze raz dzięki ;-)
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

jeśli tak Ci na tym zależy to mogę mały filmik zrobić z piaskiem bo niema problemu,a żebyś miał pełen obraz jak to wygląda.
Ostatnio zmieniony 2015-08-30, 22:24 przez rychu1717, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomekk666
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-26, 10:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Iława

Post autor: tomekk666 »

rychu1717 pisze:jeśli tak Ci na tym zależy to mogę mały filmik zrobić z piaskiem bo niema problemu,a żebyś miał pełen obraz jak to wygląda.
Jeżeli nie jest to dla Ciebie problemem to może być filmik. Jednak same zdjęcia też mi skopokojnie wystarczą ;-)
Ostatnio zmieniony 2015-08-30, 22:34 przez tomekk666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

Tak mniej więcej to wygląda


Obrazek


Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
tomekk666
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-26, 10:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Iława

Post autor: tomekk666 »

rychu1717 pisze:Tak mniej więcej to wygląda
Serdeczne dzięki kolego za fotki. Teraz konkretnie wiem jak wyglądają w aucie i o to mi najbardzej chodziło. Widać dywaniki patrząc na stosunek jakości do ceny wyglądają bardzo porządnie.

Niestety dla mnie są troszeczkę za krótkie. Oczywiście chodzi mi o przednie.

Muszę na spokojnie przemysleć czy kupić takie jak Twoje i nie być do końca zadowolonym; czy szukac dalej.
Tylko pewnie cieżko będzie znaleść coś co będzie spełniało moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

Ciesze się że mogłem pomóc. A co do piasku to zrobiłem takie małe doświadczenie i dam 100 % pewności ze te co mam to doskonale idzie z nich wyczyścić, a co do długości to musisz szukać bo może nóż widelec trafisz :), albo jest druga opcja zadzwoń i zapytaj czy by uszyli takie konkretnie jakie CI się podobają. Jak ja składałem zamówienie to też trochę pozmieniałem w wyglądzie, i tu tylko kwestia jak się z nimi byś dogadał.
Gachu
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-05, 14:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warmia

Post autor: Gachu »

Odświeżam. Kupował ktoś coś ostatnio? Mam zamiar kupić welury, ale nie wiem w sumie które wybrać z allegro. Linki z aukcji z wcześniejszych postów wygasły :)
Rafal_
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2016-01-25, 08:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: LJA

Post autor: Rafal_ »

Ja brałem ostatnio te http://allegro.pl/dywaniki-welur-salono ... 00339.html
wykonanie i dopasowanie ok
Audi B3 1.8
Seat Toledo II 1.6 SR
Audi A4 B5 Sedan 2.6 V6
Audi A6 C5 Avant 4.2 V8
Audi A6 C4 Sedan 2.6 V6
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Dołączam się do pytania, też szukam dobrych dywaników. Pytałem w ASO i jeszcze są dostępne czarne na przód za jedyne.....344zł :-P
Rafal_, możesz cyknąć jakąś fotkę jak to wygląda w aucie, jaka grubość, wykonanie i takie tam :?: :)
Rafal_
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2016-01-25, 08:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: LJA

Post autor: Rafal_ »

Foty cykne jutro, a dzisiaj mogę powiedzieć że wykonanie naprawdę przyzwoite, grubość wystarczająca (nie widziałem sensu płacić 150zł za te 12mm), przednie dywaniki dopasowane idealnie, tylne może minimalnie za szerokie od strony kanapy
Audi B3 1.8
Seat Toledo II 1.6 SR
Audi A4 B5 Sedan 2.6 V6
Audi A6 C5 Avant 4.2 V8
Audi A6 C4 Sedan 2.6 V6
Gachu
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2015-10-05, 14:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warmia

Post autor: Gachu »

Dzieki za info. Czekamy jeszcze na foty, jesli dasz radę :)
Rafal_
Adept
Adept
Posty: 19
Rejestracja: 2016-01-25, 08:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: LJA

Post autor: Rafal_ »

sorki całkiem wyleciało mi z głowy... tak to mniej więcej wygląda
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”